Lerarentekort is nu.nl

Statistieken


Toon gegevens van ... in voor

1) Aantal registraties, per week, per oplossing

Kleurschaal is per rij (links-rechts), gegevens van afgelopen 1 maanden in Nederland voor groep alle groepen

Weeknummer
Klas naar huis sturen
Verdelen over andere klassen
Parttimer komt extra dag terug
Gepensioneerde voor de klas
Werkdrukgelden-persoon voor de klas
Tijdelijke inzet ZPP-er
Ouder met lesbevoegdheid voor de klas
Directie of IB-er etc
Invaller via detacheringsbureau
Onbevoegde voor de klas
Overige oplossing...
Totaal
2018-1--2--------2
2018-5129536121--30153718183
2018-52--5-2--14--12
2019-144-52----2--53
2019-2138155219328821715947162851104
2019-3127801321980412105339547734

2) Aantal leerlingen, per week per oplossing

Kleurschaal is per rij (links-rechts), gegevens van afgelopen 1 maanden in Nederland voor groep alle groepen

Weeknummer
Klas naar huis sturen
Verdelen over andere klassen
Parttimer komt extra dag terug
Gepensioneerde voor de klas
Werkdrukgelden-persoon voor de klas
Tijdelijke inzet ZPP-er
Ouder met lesbevoegdheid voor de klas
Directie of IB-er etc
Invaller via detacheringsbureau
Onbevoegde voor de klas
Overige oplossing...
Totaal
2018-1--27--------27
2018-5160111663529529--5112688344013690
2018-52--83-56--29102--270
2019-1572-11744----42--775
2019-222052445387569215164324627228302852168119107
2019-31764132621203811155551802109522170490312219

3) Aantal leerlingen, per groep per oplossing*

Kleurschaal is per rij (links-rechts), gegevens van afgelopen 1 maanden in Nederland voor groep alle groepen

Weeknummer
Klas naar huis sturen
Verdelen over andere klassen
Parttimer komt extra dag terug
Gepensioneerde voor de klas
Werkdrukgelden-persoon voor de klas
Tijdelijke inzet ZPP-er
Ouder met lesbevoegdheid voor de klas
Directie of IB-er etc
Invaller via detacheringsbureau
Onbevoegde voor de klas
Overige oplossing...
Totaal
1140114696773282-552041338793184458
2120530773823248-843001817682124066
3292370953315167-1394493603574083810
42964711014367214-664094287583024325
542776957123417311167532665944954309
630254454725092732398971008725715081
74405331016111506552711782567204595301
8919788116239239--1262687363855598
Overig-------60-38-98

4) Aantal leerlingen, per oplossing per groep

Dezelfde tabel als hierboven, maar kleurschaal is per kolom (boven-onder)!
Gegevens van afgelopen 1 maanden in Nederland voor groep alle groepen

Groep
Klas naar huis sturen
Verdelen over andere klassen
Parttimer komt extra dag terug
Gepensioneerde voor de klas
Werkdrukgelden-persoon voor de klas
Tijdelijke inzet ZPP-er
Ouder met lesbevoegdheid voor de klas
Directie of IB-er etc
Invaller via detacheringsbureau
Onbevoegde voor de klas
Overige oplossing...
Totaal
1140114696773282-552041338793184458
2120530773823248-843001817682124066
3292370953315167-1394493603574083810
42964711014367214-664094287583024325
542776957123417311167532665944954309
630254454725092732398971008725715081
74405331016111506552711782567204595301
8919788116239239--1262687363855598
Overig-------60-38-98

5) Aantal leerlingen, per dag per oplossing

Kleurschaal is per rij (links-rechts), gegevens van afgelopen 1 maanden in Nederland voor groep alle groepen

Weeknummer
Klas naar huis sturen
Verdelen over andere klassen
Parttimer komt extra dag terug
Gepensioneerde voor de klas
Werkdrukgelden-persoon voor de klas
Tijdelijke inzet ZPP-er
Ouder met lesbevoegdheid voor de klas
Directie of IB-er etc
Invaller via detacheringsbureau
Onbevoegde voor de klas
Overige oplossing...
Totaal
Maandag5666601418227528612511293634814105868
Dinsdag4665581406302434185197738211206376351
Woensdag13007341457150700-90120540412825617883
Donderdag131110491425355683-83138234914657848886
Vrijdag149988611513784111917767826610425937100

6) Aantal leerlingen, per provincie per oplossing

Kleurschaal is per rij (links-rechts), gegevens van afgelopen 1 maanden in Nederland voor groep alle groepen

Weeknummer
Klas naar huis sturen
Verdelen over andere klassen
Parttimer komt extra dag terug
Gepensioneerde voor de klas
Werkdrukgelden-persoon voor de klas
Tijdelijke inzet ZPP-er
Ouder met lesbevoegdheid voor de klas
Directie of IB-er etc
Invaller via detacheringsbureau
Onbevoegde voor de klas
Overige oplossing...
Totaal
Zuid-Holland10727411146332522432380241511894536738
Noord-Holland95878315764829045551123536313224788207
Gelderland292461481---29631121011552162
Noord-Brabant349409915259330-50873672523853889
Overijssel9384258-30--216123403181162
Utrecht926562104335220--4561034593254129
Friesland1481246517-----8130465
Limburg12823134155149--334-2222821742
Groningen88-42----67-7423294
Drenthe22711618326---1556010268937
Zeeland15626120-74--2617784-798
Flevoland486274290107503-27320254411593374175

7) Percentage van scholen die lerarentekort hebben geregistreerd, per denominatie

Kleurschaal is per kolom (boven-onder), gegevens van afgelopen 1 maanden in Nederland voor groep alle groepen

Denominatie
Aantal scholen met lerarentekort
Aantal scholen
Percentage

Openbaar 134 2110 scholen 6%
Rooms-Katholiek 105 1988 scholen 5%
Protestants-Christelijk 89 1654 scholen 5%
Algemeen bijzonder 21 371 scholen 6%
Reformatorisch 1 171 scholen 1%
Gereformeerd vrijgemaakt 3 110 scholen 3%
Antroposofisch 2 72 scholen 3%
Samenwerking PC, RK 2 56 scholen 4%
Islamitisch 1 54 scholen 2%
Interconfessioneel 2 13 scholen 15%
Evangelisch 1 9 scholen 11%
Hindoeïstisch 0 7 scholen 0%
Samenwerking Opb., PC 0 4 scholen 0%
Samenwerking Opb., RK 0 3 scholen 0%
Joods 0 2 scholen 0%
Evangelische Broedergemeente 1 2 scholen 50%
Samenwerking PC, RK, Alg. Bijz 0 1 scholen 0%
Humanistisch 0 1 scholen 0%
Zonder BRIN 1584 - -