Lerarentekort is nu.nl

Statistieken van het PO


Toon gegevens van ... in voor

1) Aantal registraties, per week, per oplossing

Kleurschaal is per rij (links-rechts), gegevens van afgelopen 1 maanden in Nederland voor groep alle groepen

Weeknummer
Klas naar huis sturen
Verdelen over andere klassen
Parttimer komt extra dag terug
Gepensioneerde voor de klas
Werkdrukgelden-persoon voor de klas
Ouder met lesbevoegdheid voor de klas
Directie of IB-er etc
Onbevoegde voor de klas
Invaller via detacheringsbureau
Tijdelijke inzet ZPP-er
Overige oplossing...
Totaal
2019-1754166237101-1266
2019-184---------26
2019-191563156201023323320654621
2019-2048293216822223714150459
2019-217828941091255-18223
Totalen2207213251241771605407136 1.375

2) Aantal leerlingen, per week per oplossing

Kleurschaal is per rij (links-rechts), gegevens van afgelopen 1 maanden in Nederland voor groep alle groepen

Weeknummer
Klas naar huis sturen
Verdelen over andere klassen
Parttimer komt extra dag terug
Gepensioneerde voor de klas
Werkdrukgelden-persoon voor de klas
Ouder met lesbevoegdheid voor de klas
Directie of IB-er etc
Onbevoegde voor de klas
Invaller via detacheringsbureau
Tijdelijke inzet ZPP-er
Overige oplossing...
Totaal
2019-17106282706622767818125-1901042
2019-1844---------4286
2019-191532524916298194495232785336987498004
2019-20891520530238148512392879231308246581
2019-211331774431174998181141673-2392926
Totalen2.7061.2492.1597194132741.0217.2616651282.044 18.639

3) Aantal leerlingen, per groep per oplossing*

Kleurschaal is per rij (links-rechts), gegevens van afgelopen 1 maanden in Nederland voor groep alle groepen

Weeknummer
Klas naar huis sturen
Verdelen over andere klassen
Parttimer komt extra dag terug
Gepensioneerde voor de klas
Werkdrukgelden-persoon voor de klas
Ouder met lesbevoegdheid voor de klas
Directie of IB-er etc
Onbevoegde voor de klas
Invaller via detacheringsbureau
Tijdelijke inzet ZPP-er
Overige oplossing...
Totaal
032-9----903--2946
1275421496226-15122922-1171937
24997931872252539114232-1482379
325312540235257619103323-752066
418032421169159757785258712062300
59913115253-24721354127442682369
6431282132-68-138252-133081624
7386261459-6250284339147-6192607
85514151541284824377157256-3012411
Totalen2.7061.2492.1597194132741.0217.2616651282.044 18.639

4) Aantal leerlingen, per oplossing per groep

Dezelfde tabel als hierboven, maar kleurschaal is per kolom (boven-onder)!
Gegevens van afgelopen 1 maanden in Nederland voor groep alle groepen

Groep
Klas naar huis sturen
Verdelen over andere klassen
Parttimer komt extra dag terug
Gepensioneerde voor de klas
Werkdrukgelden-persoon voor de klas
Ouder met lesbevoegdheid voor de klas
Directie of IB-er etc
Onbevoegde voor de klas
Invaller via detacheringsbureau
Tijdelijke inzet ZPP-er
Overige oplossing...
Totaal
032-9----903--2946
1275421496226-15122922-1171937
24997931872252539114232-1482379
325312540235257619103323-752066
418032421169159757785258712062300
59913115253-24721354127442682369
6431282132-68-138252-133081624
7386261459-6250284339147-6192607
85514151541284824377157256-3012411
Totalen2.7061.2492.1597194132741.0217.2616651282.044 18.639

5) Aantal leerlingen, per dag per oplossing

Kleurschaal is per rij (links-rechts), gegevens van afgelopen 1 maanden in Nederland voor groep alle groepen

Weeknummer
Klas naar huis sturen
Verdelen over andere klassen
Parttimer komt extra dag terug
Gepensioneerde voor de klas
Werkdrukgelden-persoon voor de klas
Ouder met lesbevoegdheid voor de klas
Directie of IB-er etc
Onbevoegde voor de klas
Invaller via detacheringsbureau
Tijdelijke inzet ZPP-er
Overige oplossing...
Totaal
Maandag46329758416726-2551621123304654031
Dinsdag441289547151164721541964145435944564
Woensdag37924535911372261731427100254033322
Donderdag4141822281224777314118675-2882933
Vrijdag1009236441166104991251063222302943789
Totalen2.7061.2492.1597194132741.0217.2616651282.044 18.639

6) Aantal leerlingen, per provincie per oplossing

Kleurschaal is per rij (links-rechts), gegevens van afgelopen 1 maanden in Nederland voor groep alle groepen

Provincie
Klas naar huis sturen
Verdelen over andere klassen
Parttimer komt extra dag terug
Gepensioneerde voor de klas
Werkdrukgelden-persoon voor de klas
Ouder met lesbevoegdheid voor de klas
Directie of IB-er etc
Onbevoegde voor de klas
Invaller via detacheringsbureau
Tijdelijke inzet ZPP-er
Overige oplossing...
Totaal
Zuid-Holland418379--48-69437--481399
Noord-Holland55119666654-24376567393-5273354
Gelderland145463978242-15530--20917
Noord-Brabant941871313521302548---461013
Overijssel1112811924--32---45359
Utrecht3791641374876-2122294780721444
Limburg684033828387255104--6251368
Friesland116229563---6378--437
Groningen410765426---392---958
Drenthe144-49---48--48459748
Flevoland2701111734279153265439147-2026642
Totalen2.7061.2492.1597194132741.0217.2616651282.044 18.639

7) Percentage van scholen die lerarentekort hebben geregistreerd, per denominatie

Kleurschaal is per kolom (boven-onder), gegevens van afgelopen 1 maanden in Nederland voor groep alle groepen

Deze gegevens zijn niet gefilterd op uw bestuur.

Denominatie
Aantal scholen met lerarentekort
Aantal scholen
Percentage

Openbaar 45 2825 scholen 1,6%
Rooms-Katholiek 32 2344 scholen 1,4%
Protestants-Christelijk 35 2048 scholen 1,7%
Algemeen bijzonder 10 441 scholen 2,3%
Reformatorisch 0 176 scholen 0,0%
Gereformeerd vrijgemaakt 3 124 scholen 2,4%
Antroposofisch 0 86 scholen 0,0%
Islamitisch 1 76 scholen 1,3%
Samenwerking PC, RK 2 69 scholen 2,9%
Overige 0 38 scholen 0,0%
Interconfessioneel 3 15 scholen 20,0%
Evangelisch 1 11 scholen 9,1%
Hindoeïstisch 0 7 scholen 0,0%
Samenwerking Opb., PC 0 6 scholen 0,0%
Samenwerking Opb., RK 0 3 scholen 0,0%
Joods 0 2 scholen 0,0%
Hindoeïstisch 0 2 scholen 0,0%
Evangelische Broedergemeente 1 2 scholen 50,0%
Samenwerking PC, RK, Alg. Bijz 0 1 scholen 0,0%
Humanistisch 0 1 scholen 0,0%
TOTAAL 133 8277 2%

8) Percentage van scholen die lerarentekort hebben geregistreerd, per onderwijsconcept

Kleurschaal is per kolom (boven-onder), gegevens van afgelopen 1 maanden in Nederland voor groep alle groepen

Deze gegevens zijn niet gefilterd op uw bestuur.

Concept
Aantal scholen met lerarentekort
Aantal scholen
Percentage

- 121 7524 scholen 1,6%
Dalton 8 340 scholen 2,4%
Jenaplan 1 168 scholen 0,6%
Montessori 6 165 scholen 3,6%
Vrijeschool 0 80 scholen 0,0%
TOTAAL 136 8277 2%

9) Aantal registraties, per publicatie-mogelijkheid

gegevens van afgelopen 1 maanden in Nederland voor groep alle groepen

Openbaar 3042 keer
Enkel bestuur 89 keer
Anoniem 264 keer

10) Aantal meldingen per rol

Kleurschaal is per kolom (boven-onder), gegevens van afgelopen 1 maanden in Nederland voor groep alle groepen

Rol Aantal registraties
leerkracht 167 50,15%
directie 114 34,23%
overig 39 11,71%
ouder 6 1,80%
onbekend 3 0,90%
bestuurder 3 0,90%
leerling 1 0,30%
Totaal 333 100%