Lerarentekort is nu.nl

Statistieken van het PO

Geavanceerde statistieken en filters

De gegevens zijn bijgewerkt tot en met 13:17:15!

Ze tonen enkel gegevens van de laatste 3 maanden

1) Aantal registraties, per week, per oplossing

Kleurschaal is per rij (links-rechts),

Weeknummer
Klas naar huis sturen
Verdelen over andere klassen
Parttimer komt extra dag terug
Gepensioneerde voor de klas
Werkdrukgelden-persoon voor de klas
Ouder met lesbevoegdheid voor de klas
Directie of IB-er etc
Onderwijsassistent of leraar-ondersteuner
Onbevoegde voor de klas (anders dan onderwijs-assistent)
Invaller via detacheringsbureau
Tijdelijke inzet ZPP-er
Totaal
2020-20-5102390--121--429
2020-21-5102390---22--429
2020-22-5102390---23--430
2020-2345102390---24--435
2020-24435502396---29--525
2020-25455552390-1124--523
2020-26595492390--324--532
2020-27515492390---25--522
2020-28395102----10--66
2020-2939542----9--59
2020-3039-4-----3--46
2020-31--4-----3--7
2020-32--------3--3
Totalen31950265203.12601522000 4.006

2) Aantal leerlingen, per week per oplossing

Kleurschaal is per rij (links-rechts),

Weeknummer
Klas naar huis sturen
Verdelen over andere klassen
Parttimer komt extra dag terug
Gepensioneerde voor de klas
Werkdrukgelden-persoon voor de klas
Ouder met lesbevoegdheid voor de klas
Directie of IB-er etc
Onderwijsassistent of leraar-ondersteuner
Onbevoegde voor de klas (anders dan onderwijs-assistent)
Invaller via detacheringsbureau
Tijdelijke inzet ZPP-er
Totaal
2020-20-145118544680--13474--5484
2020-21-145118544680---495--5492
2020-22-145118544680---516--5513
2020-2350145118544680---537--5584
2020-24603145652544818---662--6934
2020-25639145733544680-1626537--6830
2020-26679145625544680--54537--6774
2020-27624145625544680---540--6668
2020-2850714511854----221--1045
2020-295071452854----195--929
2020-30507-28-----63--598
2020-31--28-----63--91
2020-32--------63--63
Totalen4.1161.4503.30954037.578016934.90300 52.005

3) Aantal leerlingen, per groep per oplossing*

Kleurschaal is per rij (links-rechts),

Groep
Klas naar huis sturen
Verdelen over andere klassen
Parttimer komt extra dag terug
Gepensioneerde voor de klas
Werkdrukgelden-persoon voor de klas
Ouder met lesbevoegdheid voor de klas
Directie of IB-er etc
Onderwijsassistent of leraar-ondersteuner
Onbevoegde voor de klas (anders dan onderwijs-assistent)
Invaller via detacheringsbureau
Tijdelijke inzet ZPP-er
Totaal
132-324-18720--13160--19249
218-486-18720---208--19432
3367814502136-138--541014--8470
4138-----16-693--847
5186-27----2657--296
6---540----2412--2952
7--------359--359
864----------64
Overig--336--------336
Totalen4.1161.4503.30954037.578016934.90300 52.005

4) Aantal leerlingen, per oplossing per groep

Dezelfde tabel als hierboven, maar kleurschaal is per kolom (boven-onder)!

Groep
Klas naar huis sturen
Verdelen over andere klassen
Parttimer komt extra dag terug
Gepensioneerde voor de klas
Werkdrukgelden-persoon voor de klas
Ouder met lesbevoegdheid voor de klas
Directie of IB-er etc
Onderwijsassistent of leraar-ondersteuner
Onbevoegde voor de klas (anders dan onderwijs-assistent)
Invaller via detacheringsbureau
Tijdelijke inzet ZPP-er
Totaal
132-324-18720--13160--19249
218-486-18720---208--19432
3367814502136-138--541014--8470
4138-----16-693--847
5186-27----2657--296
6---540----2412--2952
7--------359--359
864----------64
Overig--336--------336
Totalen4.1161.4503.30954037.578016934.90300 52.005

5) Aantal leerlingen, per dag per oplossing

Kleurschaal is per rij (links-rechts),

Weeknummer
Klas naar huis sturen
Verdelen over andere klassen
Parttimer komt extra dag terug
Gepensioneerde voor de klas
Werkdrukgelden-persoon voor de klas
Ouder met lesbevoegdheid voor de klas
Directie of IB-er etc
Onderwijsassistent of leraar-ondersteuner
Onbevoegde voor de klas (anders dan onderwijs-assistent)
Invaller via detacheringsbureau
Tijdelijke inzet ZPP-er
Totaal
Maandag1962902028-7488--26901--10929
Dinsdag3660290108-7488--54478--12078
Woensdag54290270-7488---1327--9429
Donderdag252904652707557--131400--10020
Vrijdag1812904382707557-16-797--9549
Totalen4.1161.4503.30954037.578016934.90300 52.005

6) Aantal leerlingen, per provincie per oplossing

Kleurschaal is per rij (links-rechts),

Provincie
Klas naar huis sturen
Verdelen over andere klassen
Parttimer komt extra dag terug
Gepensioneerde voor de klas
Werkdrukgelden-persoon voor de klas
Ouder met lesbevoegdheid voor de klas
Directie of IB-er etc
Onderwijsassistent of leraar-ondersteuner
Onbevoegde voor de klas (anders dan onderwijs-assistent)
Invaller via detacheringsbureau
Tijdelijke inzet ZPP-er
Totaal
Zuid-Holland57314503395405760--261320--10008
Noord-Holland273-156-2880---2106--5415
Gelderland701-364-6720------7785
Noord-Brabant637-364-6720------7721
Overijssel455-260-4800-16----5531
Utrecht91-52-960------1103
Limburg426-1254-138--54750--2622
Friesland182-104-1920--13234--2453
Groningen455-260-4800------5515
Drenthe182-104-1920---125--2331
Flevoland141-52-960---368--1521
Totalen4.1161.4503.30954037.578016934.90300 52.005

7) Percentage van scholen die lerarentekort hebben geregistreerd, per denominatie

Kleurschaal is per kolom (boven-onder),

Deze gegevens zijn niet gefilterd op uw bestuur.

Denominatie
Aantal scholen met lerarentekort
Aantal scholen
Percentage

Openbaar 5 2819 scholen 0,2%
Rooms-Katholiek 6 2340 scholen 0,3%
Protestants-Christelijk 3 2047 scholen 0,1%
Algemeen bijzonder 1 439 scholen 0,2%
Reformatorisch 0 176 scholen 0,0%
Gereformeerd vrijgemaakt 0 123 scholen 0,0%
Antroposofisch 0 86 scholen 0,0%
Islamitisch 0 76 scholen 0,0%
Samenwerking PC, RK 0 69 scholen 0,0%
Overige 0 38 scholen 0,0%
- 0 23 scholen 0,0%
Interconfessioneel 0 15 scholen 0,0%
Evangelisch 0 11 scholen 0,0%
Hindoeïstisch 0 7 scholen 0,0%
Samenwerking Opb., PC 0 6 scholen 0,0%
Samenwerking Opb., RK 0 3 scholen 0,0%
Joods 0 2 scholen 0,0%
Hindoeïstisch 0 2 scholen 0,0%
Evangelische Broedergemeente 0 2 scholen 0,0%
Samenwerking PC, RK, Alg. Bijz 0 1 scholen 0,0%
Humanistisch 0 1 scholen 0,0%
TOTAAL 15 8286 0%

8) Percentage van scholen die lerarentekort hebben geregistreerd, per onderwijsconcept

Kleurschaal is per kolom (boven-onder),

Deze gegevens zijn niet gefilterd op uw bestuur.

Concept
Aantal scholen met lerarentekort
Aantal scholen
Percentage

- 15 7535 scholen 0,2%
Dalton 1 340 scholen 0,3%
Jenaplan 0 168 scholen 0,0%
Montessori 1 163 scholen 0,6%
Vrijeschool 0 80 scholen 0,0%
TOTAAL 17 8286 0%

9) Aantal registraties, per publicatie-mogelijkheid

Openbaar 3250 keer
Enkel bestuur 93 keer
Anoniem 667 keer

10) Aantal meldingen per rol

Kleurschaal is per kolom (boven-onder),

Rol Aantal registraties
directie 19 59,38%
leerkracht 11 34,38%
overig 2 6,25%
Totaal 32 100%

11) Aantal registraties, per provincie als percentage

Kleurschaal is per kolom,

Provincie
Aantal scholen in deze provincie
Aantal scholen met gemeld tekort
Percentage met tekort
 
Zuid-Holland 1.727 5 0 %
Noord-Holland 1.298 2 0 %
Gelderland 1.056 2 0 %
Noord-Brabant 978 1 0 %
Overijssel 664 2 0 %
Utrecht 639 1 0 %
Friesland 433 3 1 %
Limburg 416 3 1 %
Groningen 325 1 0 %
Drenthe 301 2 1 %
Zeeland 233 0 0 %
Flevoland 216 3 1 %
Totalen 8.286 scholen 25 scholen met tekort 0 % met tekort