Lerarentekort is nu.nl

Statistieken van het PO

Geavanceerde statistieken en filters

De gegevens zijn bijgewerkt tot en met 02:21:03.

1) Aantal registraties, per week, per oplossing

Kleurschaal is per rij (links-rechts),

Weeknummer
Klas naar huis sturen
Verdelen over andere klassen
Parttimer komt extra dag terug
Gepensioneerde voor de klas
Werkdrukgelden-persoon voor de klas
Ouder met lesbevoegdheid voor de klas
Directie of IB-er etc
Onbevoegde voor de klas
Invaller via detacheringsbureau
Tijdelijke inzet ZPP-er
Overige oplossing...
De formatie is helemaal rond
Er zijn klassen samengevoegd
Er is een vierdaagse werkweek (voor minimaal 1 groep)
Totaal
2019-213618571423112921712-41---458
2019-223141812841920311-30---340
2019-23243511221511122119-35---394
2019-24273412104041121419-35---406
2019-25322312122321022216-36---388
2019-26311817122121722914-49---410
2019-272712111423312204161034---366
2019-2893923-920210817---272
2019-29--4-3--1126-4--1130
Totalen21714715198159271181.82412318281001 3.164

2) Aantal leerlingen, per week per oplossing

Kleurschaal is per rij (links-rechts),

Weeknummer
Klas naar huis sturen
Verdelen over andere klassen
Parttimer komt extra dag terug
Gepensioneerde voor de klas
Werkdrukgelden-persoon voor de klas
Ouder met lesbevoegdheid voor de klas
Directie of IB-er etc
Onbevoegde voor de klas
Invaller via detacheringsbureau
Tijdelijke inzet ZPP-er
Overige oplossing...
De formatie is helemaal rond
Er zijn klassen samengevoegd
Er is een vierdaagse werkweek (voor minimaal 1 groep)
Totaal
2019-217584009621853121235242537182-663---6646
2019-2217599031813792742752270157-464---5636
2019-23460493139314252251142654330-484---5265
2019-24500525199110470761002414335-528---5257
2019-2558942918913729855992525276-767---5364
2019-26674329292137265502372650252-783---5669
2019-27486214167163289471252253261130562---4697
2019-28149281062748-712211105104259---3108
2019-29--32-48--1140144-40--01404
Totalen5.3752.5082.4041.2102.0744501.54520.6542.0422344.550000 43.046

3) Aantal leerlingen, per groep per oplossing*

Kleurschaal is per rij (links-rechts),

Weeknummer
Klas naar huis sturen
Verdelen over andere klassen
Parttimer komt extra dag terug
Gepensioneerde voor de klas
Werkdrukgelden-persoon voor de klas
Ouder met lesbevoegdheid voor de klas
Directie of IB-er etc
Onbevoegde voor de klas
Invaller via detacheringsbureau
Tijdelijke inzet ZPP-er
Overige oplossing...
De formatie is helemaal rond
Er zijn klassen samengevoegd
Er is een vierdaagse werkweek (voor minimaal 1 groep)
Totaal
0166113-34--2853------3067
14591172041863310804435--112---5636
25761741841493942233290--389---4866
3441139517-6460242335--232---3812
44602024524074663180264936-232---4727
5512366345420552778733931062117580---7511
651564895-5661021678113117712---3673
7825345342-306188406694485-1650---5241
8121150626248434-529224446-633---4293
Overig210---------10---220
Totalen5.3752.5082.4041.2102.0744501.54520.6542.0422344.550000 43.046

4) Aantal leerlingen, per oplossing per groep

Dezelfde tabel als hierboven, maar kleurschaal is per kolom (boven-onder)!

Groep
Klas naar huis sturen
Verdelen over andere klassen
Parttimer komt extra dag terug
Gepensioneerde voor de klas
Werkdrukgelden-persoon voor de klas
Ouder met lesbevoegdheid voor de klas
Directie of IB-er etc
Onbevoegde voor de klas
Invaller via detacheringsbureau
Tijdelijke inzet ZPP-er
Overige oplossing...
De formatie is helemaal rond
Er zijn klassen samengevoegd
Er is een vierdaagse werkweek (voor minimaal 1 groep)
Totaal
0166113-34--2853------3067
14591172041863310804435--112---5636
25761741841493942233290--389---4866
3441139517-6460242335--232---3812
44602024524074663180264936-232---4727
5512366345420552778733931062117580---7511
651564895-5661021678113117712---3673
7825345342-306188406694485-1650---5241
8121150626248434-529224446-633---4293
Overig210---------10---220
Totalen5.3752.5082.4041.2102.0744501.54520.6542.0422344.550000 43.046

5) Aantal leerlingen, per dag per oplossing

Kleurschaal is per rij (links-rechts),

Weeknummer
Klas naar huis sturen
Verdelen over andere klassen
Parttimer komt extra dag terug
Gepensioneerde voor de klas
Werkdrukgelden-persoon voor de klas
Ouder met lesbevoegdheid voor de klas
Directie of IB-er etc
Onbevoegde voor de klas
Invaller via detacheringsbureau
Tijdelijke inzet ZPP-er
Overige oplossing...
De formatie is helemaal rond
Er zijn klassen samengevoegd
Er is een vierdaagse werkweek (voor minimaal 1 groep)
Totaal
Maandag440461697343296473254110565521153---8489
Dinsdag26224875291784842032754442705521071---11048
Woensdag59655313730046126261402427652451--07137
Donderdag81444534915443924315419918826892---7845
Vrijdag903562692235394150369387930852983---8527
Totalen5.3752.5082.4041.2102.0744501.54520.6542.0422344.550000 43.046

6) Aantal leerlingen, per provincie per oplossing

Kleurschaal is per rij (links-rechts),

Provincie
Klas naar huis sturen
Verdelen over andere klassen
Parttimer komt extra dag terug
Gepensioneerde voor de klas
Werkdrukgelden-persoon voor de klas
Ouder met lesbevoegdheid voor de klas
Directie of IB-er etc
Onbevoegde voor de klas
Invaller via detacheringsbureau
Tijdelijke inzet ZPP-er
Overige oplossing...
De formatie is helemaal rond
Er zijn klassen samengevoegd
Er is een vierdaagse werkweek (voor minimaal 1 groep)
Totaal
Zuid-Holland57513554-125-21887--978---2775
Noord-Holland1125560556189-8177518898852341270---7564
Gelderland287278691-22-34564--427---2114
Noord-Brabant491101987701169-1851------2365
Overijssel1012177-78-20120--51---468
Utrecht293671-200632-1366041035-180--03751
Limburg72276216--7258---1029---1723
Friesland1040--5124-58117------1290
Groningen582-39----753------1374
Drenthe39324145-24-7243--125---826
Zeeland3431----1731------113
Flevoland824402428--2972516095122-490---18683
Totalen5.3752.5082.4041.2102.0744501.54520.6542.0422344.550000 43.046

7) Percentage van scholen die lerarentekort hebben geregistreerd, per denominatie

Kleurschaal is per kolom (boven-onder),

Deze gegevens zijn niet gefilterd op uw bestuur.

Denominatie
Aantal scholen met lerarentekort
Aantal scholen
Percentage

Openbaar 44 2825 scholen 1,6%
Rooms-Katholiek 29 2344 scholen 1,2%
Protestants-Christelijk 50 2048 scholen 2,4%
Algemeen bijzonder 10 441 scholen 2,3%
Reformatorisch 0 176 scholen 0,0%
Gereformeerd vrijgemaakt 1 124 scholen 0,8%
Antroposofisch 0 86 scholen 0,0%
Islamitisch 1 76 scholen 1,3%
Samenwerking PC, RK 5 69 scholen 7,2%
Overige 0 38 scholen 0,0%
Interconfessioneel 3 15 scholen 20,0%
Evangelisch 0 11 scholen 0,0%
Hindoeïstisch 0 7 scholen 0,0%
Samenwerking Opb., PC 0 6 scholen 0,0%
Samenwerking Opb., RK 0 3 scholen 0,0%
Joods 0 2 scholen 0,0%
Hindoeïstisch 0 2 scholen 0,0%
Evangelische Broedergemeente 0 2 scholen 0,0%
Samenwerking PC, RK, Alg. Bijz 0 1 scholen 0,0%
Humanistisch 0 1 scholen 0,0%
TOTAAL 143 8277 2%

8) Percentage van scholen die lerarentekort hebben geregistreerd, per onderwijsconcept

Kleurschaal is per kolom (boven-onder),

Deze gegevens zijn niet gefilterd op uw bestuur.

Concept
Aantal scholen met lerarentekort
Aantal scholen
Percentage

- 126 7524 scholen 1,7%
Dalton 12 340 scholen 3,5%
Jenaplan 6 168 scholen 3,6%
Montessori 6 165 scholen 3,6%
Vrijeschool 0 80 scholen 0,0%
TOTAAL 150 8277 2%

9) Aantal registraties, per publicatie-mogelijkheid

Openbaar 2451 keer
Enkel bestuur 115 keer
Anoniem 714 keer

10) Aantal meldingen per rol

Kleurschaal is per kolom (boven-onder),

Rol Aantal registraties
leerkracht 182 48,66%
directie 128 34,22%
overig 37 9,89%
bestuurder 19 5,08%
onbekend 4 1,07%
ouder 4 1,07%
Totaal 374 100%