Lerarentekort is nu.nl

Statistieken van het PO

Geavanceerde statistieken en filters

De gegevens zijn bijgewerkt tot en met 05:56:02!

Ze tonen enkel gegevens van de laatste 3 maanden

1) Aantal registraties, per week, per oplossing

Kleurschaal is per rij (links-rechts),

Weeknummer
Klas naar huis sturen
Verdelen over andere klassen
Parttimer komt extra dag terug
Gepensioneerde voor de klas
Werkdrukgelden-persoon voor de klas
Ouder met lesbevoegdheid voor de klas
Directie of IB-er etc
Onderwijsassistent of leraar-ondersteuner
Onbevoegde voor de klas (anders dan onderwijs-assistent)
Invaller via detacheringsbureau
Tijdelijke inzet ZPP-er
Totaal
2020-16-5132390---11--421
2020-17-5132390---11--421
2020-18-510-390---5--410
2020-19-510-390---5--410
2020-20-5102390--121--429
2020-21-5102390---22--429
2020-22-5102390---23--430
2020-2345102390---24--435
2020-24435502396---29--525
2020-25455552390-1124--523
2020-26595492390--324--532
2020-27515492390---25--522
2020-28395102----10--66
Totalen24165299224.68601523400 5.553

2) Aantal leerlingen, per week per oplossing

Kleurschaal is per rij (links-rechts),

Weeknummer
Klas naar huis sturen
Verdelen over andere klassen
Parttimer komt extra dag terug
Gepensioneerde voor de klas
Werkdrukgelden-persoon voor de klas
Ouder met lesbevoegdheid voor de klas
Directie of IB-er etc
Onderwijsassistent of leraar-ondersteuner
Onbevoegde voor de klas (anders dan onderwijs-assistent)
Invaller via detacheringsbureau
Tijdelijke inzet ZPP-er
Totaal
2020-16-145190544680---204--5273
2020-17-145190544680---204--5273
2020-18-145118-4680---72--5015
2020-19-145118-4680---72--5015
2020-20-145118544680--13474--5484
2020-21-145118544680---495--5492
2020-22-145118544680---516--5513
2020-2350145118544680---537--5584
2020-24603145652544818---662--6934
2020-25639145733544680-1626537--6830
2020-26679145625544680--54537--6774
2020-27624145625544680---540--6668
2020-2850714511854----221--1045
Totalen3.1021.8853.84159456.298016935.07100 70.900

3) Aantal leerlingen, per groep per oplossing*

Kleurschaal is per rij (links-rechts),

Groep
Klas naar huis sturen
Verdelen over andere klassen
Parttimer komt extra dag terug
Gepensioneerde voor de klas
Werkdrukgelden-persoon voor de klas
Ouder met lesbevoegdheid voor de klas
Directie of IB-er etc
Onderwijsassistent of leraar-ondersteuner
Onbevoegde voor de klas (anders dan onderwijs-assistent)
Invaller via detacheringsbureau
Tijdelijke inzet ZPP-er
Totaal
132-468-28080--13240--28833
218-702-28080---312--29112
3266418852136-138--541014--7891
4138-----16-441--595
5186-27----2657--296
6--144594----2544--3282
7--------463--463
864----------64
Overig--364--------364
Totalen3.1021.8853.84159456.298016935.07100 70.900

4) Aantal leerlingen, per oplossing per groep

Dezelfde tabel als hierboven, maar kleurschaal is per kolom (boven-onder)!

Groep
Klas naar huis sturen
Verdelen over andere klassen
Parttimer komt extra dag terug
Gepensioneerde voor de klas
Werkdrukgelden-persoon voor de klas
Ouder met lesbevoegdheid voor de klas
Directie of IB-er etc
Onderwijsassistent of leraar-ondersteuner
Onbevoegde voor de klas (anders dan onderwijs-assistent)
Invaller via detacheringsbureau
Tijdelijke inzet ZPP-er
Totaal
132-468-28080--13240--28833
218-702-28080---312--29112
3266418852136-138--541014--7891
4138-----16-441--595
5186-27----2657--296
6--144594----2544--3282
7--------463--463
864----------64
Overig--364--------364
Totalen3.1021.8853.84159456.298016935.07100 70.900

5) Aantal leerlingen, per dag per oplossing

Kleurschaal is per rij (links-rechts),

Weeknummer
Klas naar huis sturen
Verdelen over andere klassen
Parttimer komt extra dag terug
Gepensioneerde voor de klas
Werkdrukgelden-persoon voor de klas
Ouder met lesbevoegdheid voor de klas
Directie of IB-er etc
Onderwijsassistent of leraar-ondersteuner
Onbevoegde voor de klas (anders dan onderwijs-assistent)
Invaller via detacheringsbureau
Tijdelijke inzet ZPP-er
Totaal
Maandag1963772076-11232--26921--14828
Dinsdag2646377156-11232--54478--14943
Woensdag54377438-11232---1309--13410
Donderdag2537759929711301--131558--14170
Vrijdag18137757229711301-16-805--13549
Totalen3.1021.8853.84159456.298016935.07100 70.900

6) Aantal leerlingen, per provincie per oplossing

Kleurschaal is per rij (links-rechts),

Provincie
Klas naar huis sturen
Verdelen over andere klassen
Parttimer komt extra dag terug
Gepensioneerde voor de klas
Werkdrukgelden-persoon voor de klas
Ouder met lesbevoegdheid voor de klas
Directie of IB-er etc
Onderwijsassistent of leraar-ondersteuner
Onbevoegde voor de klas (anders dan onderwijs-assistent)
Invaller via detacheringsbureau
Tijdelijke inzet ZPP-er
Totaal
Zuid-Holland41718853395948640--261452--13353
Noord-Holland195-300-4320---2106--6921
Gelderland519-364-10080------10963
Noord-Brabant455-364-10080------10899
Overijssel325-260-7200-16----7801
Utrecht65-52-1440------1557
Limburg426-1642-138--54498--2758
Friesland130-104-2880--13338--3465
Groningen325-260-7200------7785
Drenthe130-104-2880---125--3239
Flevoland115-52-1440---552--2159
Totalen3.1021.8853.84159456.298016935.07100 70.900

7) Percentage van scholen die lerarentekort hebben geregistreerd, per denominatie

Kleurschaal is per kolom (boven-onder),

Deze gegevens zijn niet gefilterd op uw bestuur.

Denominatie
Aantal scholen met lerarentekort
Aantal scholen
Percentage

Openbaar 5 2819 scholen 0,2%
Rooms-Katholiek 7 2340 scholen 0,3%
Protestants-Christelijk 3 2047 scholen 0,1%
Algemeen bijzonder 1 439 scholen 0,2%
Reformatorisch 0 176 scholen 0,0%
Gereformeerd vrijgemaakt 0 123 scholen 0,0%
Antroposofisch 0 86 scholen 0,0%
Islamitisch 0 76 scholen 0,0%
Samenwerking PC, RK 0 69 scholen 0,0%
Overige 0 38 scholen 0,0%
- 0 23 scholen 0,0%
Interconfessioneel 0 15 scholen 0,0%
Evangelisch 0 11 scholen 0,0%
Hindoeïstisch 0 7 scholen 0,0%
Samenwerking Opb., PC 0 6 scholen 0,0%
Samenwerking Opb., RK 0 3 scholen 0,0%
Joods 0 2 scholen 0,0%
Hindoeïstisch 0 2 scholen 0,0%
Evangelische Broedergemeente 0 2 scholen 0,0%
Samenwerking PC, RK, Alg. Bijz 0 1 scholen 0,0%
Humanistisch 0 1 scholen 0,0%
TOTAAL 16 8286 0%

8) Percentage van scholen die lerarentekort hebben geregistreerd, per onderwijsconcept

Kleurschaal is per kolom (boven-onder),

Deze gegevens zijn niet gefilterd op uw bestuur.

Concept
Aantal scholen met lerarentekort
Aantal scholen
Percentage

- 16 7535 scholen 0,2%
Dalton 1 340 scholen 0,3%
Jenaplan 0 168 scholen 0,0%
Montessori 1 163 scholen 0,6%
Vrijeschool 0 80 scholen 0,0%
TOTAAL 18 8286 0%

9) Aantal registraties, per publicatie-mogelijkheid

Openbaar 4822 keer
Enkel bestuur 123 keer
Anoniem 727 keer

10) Aantal meldingen per rol

Kleurschaal is per kolom (boven-onder),

Rol Aantal registraties
directie 20 60,61%
leerkracht 11 33,33%
overig 2 6,06%
Totaal 33 100%

11) Aantal registraties, per provincie als percentage

Kleurschaal is per kolom,

Provincie
Aantal scholen in deze provincie
Aantal scholen met gemeld tekort
Percentage met tekort
 
Zuid-Holland 1.727 5 0 %
Noord-Holland 1.298 3 0 %
Gelderland 1.056 2 0 %
Noord-Brabant 978 1 0 %
Overijssel 664 2 0 %
Utrecht 639 1 0 %
Friesland 433 3 1 %
Limburg 416 3 1 %
Groningen 325 1 0 %
Drenthe 301 2 1 %
Zeeland 233 0 0 %
Flevoland 216 3 1 %
Totalen 8.286 scholen 26 scholen met tekort 0 % met tekort