Lerarentekort is nu.nl

Statistieken van het PO

Geavanceerde statistieken en filters

De gegevens zijn bijgewerkt tot en met 11:44:24!

1) Aantal registraties, per week, per oplossing

Kleurschaal is per rij (links-rechts),

Weeknummer
Klas naar huis sturen
Verdelen over andere klassen
Parttimer komt extra dag terug
Gepensioneerde voor de klas
Werkdrukgelden-persoon voor de klas
Ouder met lesbevoegdheid voor de klas
Directie of IB-er etc
Onbevoegde voor de klas
Invaller via detacheringsbureau
Tijdelijke inzet ZPP-er
Overige oplossing...
Totaal
2019-184---------37
2019-191573266202023923720657656
2019-20503147151822824114158505
2019-213618571423112921712-41458
2019-223141812841920311-30340
2019-23233511221411121919-35390
2019-24243011103941121416-35394
2019-2533221212222922010-30372
2019-261056810111366-33216
Totalen368177228113154271471.6871087322 3.338

2) Aantal leerlingen, per week per oplossing

Kleurschaal is per rij (links-rechts),

Weeknummer
Klas naar huis sturen
Verdelen over andere klassen
Parttimer komt extra dag terug
Gepensioneerde voor de klas
Werkdrukgelden-persoon voor de klas
Ouder met lesbevoegdheid voor de klas
Directie of IB-er etc
Onbevoegde voor de klas
Invaller via detacheringsbureau
Tijdelijke inzet ZPP-er
Overige oplossing...
Totaal
2019-1844---------72116
2019-1915575491051298310496072865336988398559
2019-20919554749219262513232961231309887287
2019-217584009621853121235242537182-6636646
2019-2217599031813792742752270157-4645636
2019-23433493139314224251142622330-4845178
2019-24462447172110442761002414257-5285008
2019-2561340218913727055712493120-4534803
2019-262286872931212513151172-4192622
Totalen6.7733.0033.6521.4932.0334782.02719.6731.6851284.910 45.855

3) Aantal leerlingen, per groep per oplossing*

Kleurschaal is per rij (links-rechts),

Weeknummer
Klas naar huis sturen
Verdelen over andere klassen
Parttimer komt extra dag terug
Gepensioneerde voor de klas
Werkdrukgelden-persoon voor de klas
Ouder met lesbevoegdheid voor de klas
Directie of IB-er etc
Onbevoegde voor de klas
Invaller via detacheringsbureau
Tijdelijke inzet ZPP-er
Overige oplossing...
Totaal
0186712-34--2560--22801
1644126413198591058412622-2295885
2948222565164646713313832-4055618
358225671535768632243123-1094345
451522659044620363167233794712814993
5501187292498378771353274449446736508
6883814153-628-28172413137194228
7968572618-224151611693486-18226145
8134659329415236724730390566-6605122
Overig200---------10210
Totalen6.7733.0033.6521.4932.0334782.02719.6731.6851284.910 45.855

4) Aantal leerlingen, per oplossing per groep

Dezelfde tabel als hierboven, maar kleurschaal is per kolom (boven-onder)!

Groep
Klas naar huis sturen
Verdelen over andere klassen
Parttimer komt extra dag terug
Gepensioneerde voor de klas
Werkdrukgelden-persoon voor de klas
Ouder met lesbevoegdheid voor de klas
Directie of IB-er etc
Onbevoegde voor de klas
Invaller via detacheringsbureau
Tijdelijke inzet ZPP-er
Overige oplossing...
Totaal
0186712-34--2560--22801
1644126413198591058412622-2295885
2948222565164646713313832-4055618
358225671535768632243123-1094345
451522659044620363167233794712814993
5501187292498378771353274449446736508
6883814153-628-28172413137194228
7968572618-224151611693486-18226145
8134659329415236724730390566-6605122
Overig200---------10210
Totalen6.7733.0033.6521.4932.0334782.02719.6731.6851284.910 45.855

5) Aantal leerlingen, per dag per oplossing

Kleurschaal is per rij (links-rechts),

Weeknummer
Klas naar huis sturen
Verdelen over andere klassen
Parttimer komt extra dag terug
Gepensioneerde voor de klas
Werkdrukgelden-persoon voor de klas
Ouder met lesbevoegdheid voor de klas
Directie of IB-er etc
Onbevoegde voor de klas
Invaller via detacheringsbureau
Tijdelijke inzet ZPP-er
Overige oplossing...
Totaal
Maandag7976079503851012545441142913010588812
Dinsdag2850656836239643203253438840043137811889
Woensdag818779472324405264453687334257208035
Donderdag872510478210460505333912221-8898135
Vrijdag14364519163354241743423572439308658984
Totalen6.7733.0033.6521.4932.0334782.02719.6731.6851284.910 45.855

6) Aantal leerlingen, per provincie per oplossing

Kleurschaal is per rij (links-rechts),

Provincie
Klas naar huis sturen
Verdelen over andere klassen
Parttimer komt extra dag terug
Gepensioneerde voor de klas
Werkdrukgelden-persoon voor de klas
Ouder met lesbevoegdheid voor de klas
Directie of IB-er etc
Onbevoegde voor de klas
Invaller via detacheringsbureau
Tijdelijke inzet ZPP-er
Overige oplossing...
Totaal
Zuid-Holland91545127-148-691094--9423646
Noord-Holland1212544940162-1058481900971-11027784
Gelderland2612257828286-30864--2932101
Noord-Brabant1432556078361170256651--463199
Overijssel19437782478-32148--96687
Utrecht548530137224408-42669539280723512
Limburg14031633828387287104--13042427
Friesland1154229569--2913078--1577
Groningen7701017226---698---1667
Drenthe47524169-48-12069-485841537
Zeeland3431----1731---113
Flevoland92746740742572762514689244-47117605
Totalen6.7733.0033.6521.4932.0334782.02719.6731.6851284.910 45.855

7) Percentage van scholen die lerarentekort hebben geregistreerd, per denominatie

Kleurschaal is per kolom (boven-onder),

Deze gegevens zijn niet gefilterd op uw bestuur.

Denominatie
Aantal scholen met lerarentekort
Aantal scholen
Percentage

Openbaar 62 2825 scholen 2,2%
Rooms-Katholiek 41 2344 scholen 1,7%
Protestants-Christelijk 63 2048 scholen 3,1%
Algemeen bijzonder 14 441 scholen 3,2%
Reformatorisch 0 176 scholen 0,0%
Gereformeerd vrijgemaakt 4 124 scholen 3,2%
Antroposofisch 0 86 scholen 0,0%
Islamitisch 1 76 scholen 1,3%
Samenwerking PC, RK 5 69 scholen 7,2%
Overige 0 38 scholen 0,0%
Interconfessioneel 4 15 scholen 26,7%
Evangelisch 1 11 scholen 9,1%
Hindoeïstisch 0 7 scholen 0,0%
Samenwerking Opb., PC 0 6 scholen 0,0%
Samenwerking Opb., RK 0 3 scholen 0,0%
Joods 0 2 scholen 0,0%
Hindoeïstisch 0 2 scholen 0,0%
Evangelische Broedergemeente 1 2 scholen 50,0%
Samenwerking PC, RK, Alg. Bijz 0 1 scholen 0,0%
Humanistisch 0 1 scholen 0,0%
TOTAAL 196 8277 2%

8) Percentage van scholen die lerarentekort hebben geregistreerd, per onderwijsconcept

Kleurschaal is per kolom (boven-onder),

Deze gegevens zijn niet gefilterd op uw bestuur.

Concept
Aantal scholen met lerarentekort
Aantal scholen
Percentage

- 174 7524 scholen 2,3%
Dalton 14 340 scholen 4,1%
Jenaplan 5 168 scholen 3,0%
Montessori 8 165 scholen 4,8%
Vrijeschool 0 80 scholen 0,0%
TOTAAL 201 8277 2%

9) Aantal registraties, per publicatie-mogelijkheid

Openbaar 3430 keer
Enkel bestuur 179 keer
Anoniem 598 keer

10) Aantal meldingen per rol

Kleurschaal is per kolom (boven-onder),

Rol Aantal registraties
leerkracht 264 48,71%
directie 181 33,39%
overig 70 12,92%
bestuurder 13 2,40%
ouder 10 1,85%
onbekend 3 0,55%
leerling 1 0,18%
Totaal 542 100%