Vandaag is het weekend!

Het #lerarentekort is nu!

Het huidig lerarentekort in het Primair Onderwijs is een groot probleem.
POinactie strijdt voor eerlijk salaris en minder werkdruk: de oplossing voor het tekort.
Dit initiatief wordt ondersteund door alle verzamelde partijen binnen het #POfront.

Afgelopen week...

Parttimer komt extra dag terug5.588 leerlingen
Onbevoegde voor de klas4.130 leerlingen
Klas verdelen3.865 leerlingen
Klas naar huis sturen4.714 leerlingen
Invaller via detacheringsbureau1.450 leerlingen
Gepensioneerde voor de klas744 leerlingen
Directie of IB-er etc...3.723 leerlingen
Anders of combinatie3.677 leerlingen



Download alle gegevens (.csv)
Statistieken Nederland of stad
Uw klas doorgeven

Dit is het probleem...

School Plaats Groep Leerlingen Oplossing
Vrijdag 23 februari 2018
1 De Hagenpoort Deventer 6 28 Parttimer komt extra dag terug
2 obs De Eshoek Annen 4 19 Onbevoegde voor de klas
3 Oldenije Leeuwarden 7-8 27 Parttimer komt extra dag terug
4 De Fontein Burgthof Barneveld 2 28 Onbevoegde voor de klas
5 Albertine Agnesschool Leeuwarden 8 24 Directie of IB-er etc...
6 Thorbeckeschool Den Helder 4 32 Klas naar huis sturen
7 Thorbeckeschool Den Helder 6 25 Klas naar huis sturen
8 Westerschool Gouda 7/8 65 Klas naar huis sturen
9 Obs de Flierefluiter Almere 5 28 Anders of combinatie
10 Obs de Flierefluiter Almere 7-8 28 Onbevoegde voor de klas
11 SBO De Wissel Veghel 8 16 Directie of IB-er etc...
12 SBO De Wissel Veghel 5 17 Anders of combinatie
13 De Driesprong Geleen l5 20 Directie of IB-er etc...
14 CNS basisschool Wilhelmina Bennekom 5 30 Klas naar huis sturen
15 Het Palet Almelo 8 20 Directie of IB-er etc...
16 10e Montessorischool De Meidoorn Amsterdam 3-4 23 Invaller via detacheringsbureau
17 10e Montessorischool De Meidoorn Amsterdam 5-6 27 Directie of IB-er etc...
18 Touwladder Ugchelen 8 31 Klas naar huis sturen
19 Prins Clausschool Nijmegen 7-8 28 Klas naar huis sturen
20 Prins Clausschool Nijmegen 7 25 Klas naar huis sturen
21 Obs de Compositie Almere 4 21 Klas naar huis sturen
22 SBO SAM Doetinchem 5/6 15 Directie of IB-er etc...
23 SBO SAM Doetinchem 3 14 Parttimer komt extra dag terug
24 Obs de Compositie Almere 4 23 Klas verdelen
25 Obs de Compositie Almere 6 31 Gepensioneerde voor de klas
26 Obs de Compositie Almere 5 28 Klas naar huis sturen
27 SBO De Meander Assen 6 en 7 30 Klas naar huis sturen
28 Dn opstap Lage mierde 6 24 Onbevoegde voor de klas
29 Obs Panta Rhei Tilburg 1-2 25 Klas naar huis sturen
30 OBS De Zuidwester Heiloo 3 26 Parttimer komt extra dag terug
31 Pcbo Het Anker Drachten 3a/4a 25 Klas naar huis sturen
32 Otto Baron Katwijk 6 15 Gepensioneerde voor de klas
33 Het Drieluik Almere 1/2 28 Klas naar huis sturen
34 KBS AOS de Linderte Raalte 1 24 Klas verdelen
35 Het Samenspel Almere 4 20 Klas naar huis sturen
36 De Buikslotermeer Amsterdam 1/2 23 Onbevoegde voor de klas
37 De Buikslotermeer Amsterdam 8 32 Onbevoegde voor de klas
38 De Buikslotermeer Amsterdam 7 20 Anders of combinatie
39 De Buikslotermeer Amsterdam 6 28 Klas naar huis sturen
40 De Buikslotermeer Amsterdam 3 20 Klas verdelen
41 De Buikslotermeer Amsterdam 3 20 Onbevoegde voor de klas
42 De Buikslotermeer Amsterdam 1/2 20 Anders of combinatie
43 De Buikslotermeer Amsterdam 1/2 23 Klas verdelen
44 CKC Het Krijt Assen 6 30 Klas naar huis sturen
45 Obs De Blinker Bolsward 3/4 22 Onbevoegde voor de klas
46 CBS het Galjoen Hoogezand 7/8 15 Klas naar huis sturen
47 CBS het Galjoen Hoogezand 3 21 Onbevoegde voor de klas
48 De aquarel Zwolle 1 27 Klas naar huis sturen
49 De aquarel Zwolle 3 33 Klas naar huis sturen
50 De aquarel Zwolle 2 30 Klas naar huis sturen
51 De Buikslotermeer Amsterdam 3 19 Onbevoegde voor de klas
52 De Buikslotermeer Amsterdam 1/2 18 Onbevoegde voor de klas
53 MBS Aquamarijn Den Bosch 5/6 25 Onbevoegde voor de klas
54 De Lunetten Heemskerk 7 32 Directie of IB-er etc...
55 Nbs Boeimeer Breda 1-2 20 Parttimer komt extra dag terug
56 De Twee Wieken Zwijndrecht 6 26 Klas verdelen
57 SBO Het Kompas Etten-leur 5 15 Klas naar huis sturen
58 H. Hartschool Mussel 345 19 Klas naar huis sturen
59 5e montessorischool Watergraafsmeer Amsterdam 7-8 26 Onbevoegde voor de klas
60 5e montessorischool Watergraafsmeer Amsterdam 1-2 25 Klas verdelen
61 5e montessorischool Watergraafsmeer Amsterdam 1-2 23 Klas naar huis sturen
62 Obs de @rchipel Almere 8b 19 Klas naar huis sturen
63 De Graankorrel Kudelstaart 2 21 Klas naar huis sturen
64 De Statie Sas van Gent 6 23 Parttimer komt extra dag terug
65 De Statie Sas van Gent 1-2 b 23 Anders of combinatie
66 CBS Het Mozaïek Zwolle 4/5 23 Klas naar huis sturen
67 SBO De Lings Tegelen mentor 7-14 jarigen 16 Directie of IB-er etc...
68 De Buikslotermeer Amsterdam 6 30 Klas naar huis sturen
69 De Buikslotermeer Amsterdam 1/2 22 Klas naar huis sturen
70 Sbo de zeppelin Amsterdam 6 14 Klas naar huis sturen
71 Sbo de zeppelin Amsterdam 6 14 Klas naar huis sturen
72 SBO de Satelliet Haarlem 5 13 Klas naar huis sturen
73 SBO de Satelliet Haarlem 3/4 15 Klas naar huis sturen
74 KC Meander 's-Hertogenbosch 8 38 Parttimer komt extra dag terug
75 KC Meander 's-Hertogenbosch 3/4 29 Klas verdelen
76 de Bron Goirle 5 25 Directie of IB-er etc...
77 De Schans Venlo-Blerick sbo b 9 Klas naar huis sturen
78 De Schans Venlo-Blerick sbo c 14 Klas naar huis sturen
79 De Schans Venlo-Blerick sbo h 17 Klas naar huis sturen
80 OBS 't Reigerbos Zevenhuizen 7 26 Directie of IB-er etc...
81 OBS 't Reigerbos Zevenhuizen 5 25 Directie of IB-er etc...
82 r.k.b.s. De Reiger Lisserbroek 6 25 Klas naar huis sturen
83 Boulevard410 Amersfoort 6 17 Parttimer komt extra dag terug
84 Boulevard410 Amersfoort 8 17 Anders of combinatie
85 Boulevard410 Amersfoort 4 17 Anders of combinatie
86 SBO Johan Seckel Ommen 7 15 Klas naar huis sturen
87 SBO Johan Seckel Ommen 8 17 Klas naar huis sturen
88 KBS De Verrekijker Losser 6 19 Anders of combinatie
89 Kindcentrum Octopus Boekel 4 25 Parttimer komt extra dag terug
90 Bs Hulsberg Hulsberg 5 26 Onbevoegde voor de klas
91 OBs Het Avontuur Almere 7 22 Klas naar huis sturen
92 De Brandaris Hoofddorp 8 24 Onbevoegde voor de klas
93 De Brandaris Hoofddorp 1/2 18 Invaller via detacheringsbureau
94 Zonnewereld Vleuten 3/4 27 Parttimer komt extra dag terug
95 Kentalis Signis Amsterdam 1/2 14 Onbevoegde voor de klas
96 Zonnewereld Vleuten 7/8 30 Klas verdelen
97 Obs Klimop Vlaardingen 1/2 19 Klas naar huis sturen
98 Kentalis Signis Amsterdam 1/2 14 Klas naar huis sturen
99 Kentalis Signis Amsterdam 3 12 Klas naar huis sturen
100 Kentalis Signis Amsterdam 6/8 14 Onbevoegde voor de klas
101 OBS de Rietpluim Nuenen 1-2 30 Parttimer komt extra dag terug
102 OBS de Rietpluim Nuenen 8 30 Onbevoegde voor de klas
103 Julianaschool Ederveen 3 24 Directie of IB-er etc...
104 Prinses Margriet Spankeren 4/5 27 Klas naar huis sturen
105 DKC De Vaart Hoogersmilde 7/8 17 Klas verdelen
106 DKC De Vaart Hoogersmilde 3/4 18 Directie of IB-er etc...
107 SBO De Tandem Uden 5 14 Klas naar huis sturen
108 SBO De Tandem Uden 5 14 Klas verdelen
109 Locatie Hesselanden Emmen 2 16 Anders of combinatie
110 CKC Het Krijt Assen 7 20 Klas naar huis sturen
111 Obs de Riemsloot Appelscha 6 29 Onbevoegde voor de klas
112 Bs de Arabesk Arnhem 7 29 Anders of combinatie
113 BS De Arabesk Arnhem 6 30 Anders of combinatie
114 OBS de Windroos Lelystad 6 31 Invaller via detacheringsbureau
115 Obs de Windroos Lelystad 3 24 Invaller via detacheringsbureau
116 Montessorischool Veldhuizen Ede 6/7/8 20 Klas naar huis sturen
117 Montessori Tiel Tiel 7-8 27 Anders of combinatie
118 Basisschool Sterrebos Oss 3 24 Klas naar huis sturen
119 kc De Hobbit Rosmalen 7 26 Parttimer komt extra dag terug
120 OBS Vogelvlucht Elim 5/6 16 Klas verdelen
121 OBS Vogelvlucht Elim 5/6 16 Klas verdelen
122 De Pirapoleon Austerlitz 3 10 Klas verdelen
123 OBS de Bolder Drachten 4 22 Klas naar huis sturen
124 Het Baken Nijkerk 8 18 Klas naar huis sturen
125 Achtsprong Amsterdam 1/2 18 Invaller via detacheringsbureau
126 Achtsprong Amsterdam 5/6 23 Anders of combinatie
127 Achtsprong Amsterdam 3 22 Invaller via detacheringsbureau
128 Cbs de Paadwizer Parrega 3 en 4 16 Klas naar huis sturen
129 CBS de Til Thesinge 6/7/8 20 Klas verdelen
130 KBS de Brakken Rijen 7 24 Parttimer komt extra dag terug
131 c.b.s. Anne de Vries Stadskanaal 5 21 Klas naar huis sturen
132 CBS Anne de Vries Stadskanaal 3/4 31 Klas naar huis sturen
133 De Meule Venlo 3 30 Onbevoegde voor de klas
134 De Meule Venlo 5 18 Onbevoegde voor de klas
135 kindcentrum De Touwladder Zoetermeer 5 32 Klas naar huis sturen
136 IKC De Toorts Didam 1-2 29 Anders of combinatie
137 OBS Zaltbommel 1 21 Klas naar huis sturen
138 odab Westerschool Wildervank 5 20 Parttimer komt extra dag terug
139 De Bosbergschool Hollandsche Rading 5/6 13 Parttimer komt extra dag terug
140 odab Westerschool Wildervank 7 30 Parttimer komt extra dag terug
141 De Bosbergschool Hollandsche Rading 1/2 22 Onbevoegde voor de klas
142 odab Westerschool Wildervank 4 21 Klas naar huis sturen
143 De Kleine Planeet Deventer 1-2 29 Klas naar huis sturen
144 De voorde Rijswijk 2 14 Onbevoegde voor de klas
145 De Kleine Planeet Deventer 1-2 28 Klas naar huis sturen
146 Christoffel school Didam combi 13 Onbevoegde voor de klas
147 De Wilgeroos Beverwijk 5 20 Klas naar huis sturen
148 Cbs Maranatha Winschoten 5 27 Klas naar huis sturen
149 Rapenland Eindhoven 7 21 Directie of IB-er etc...
150 Rapenland Eindhoven 6 25 Parttimer komt extra dag terug
151 De Ark Zwolle 3 27 Klas naar huis sturen
152 nbs de Sterren Uithuizermeeden 1-2 23 Klas naar huis sturen
153 Blauwe Aventurijn Utrecht kleuters 23 Klas naar huis sturen
154 Koningin Julianaschool Woudenberg 1/2 28 Klas naar huis sturen
155 ods 't Palet Leusden 3 20 Klas naar huis sturen
156 Het Startblok Schiedam 8a 21 Klas naar huis sturen
157 Koning Willem Alexanderschool Haaften 3/4 25 Klas naar huis sturen
158 SBO de Vlieger Leiden mb 5 15 Directie of IB-er etc...
159 SBO de Vlieger Leiden mb 8 15 Klas naar huis sturen
160 O.b.s. Twekkelerveld Enschede 5 22 Parttimer komt extra dag terug
161 De Savornin Lohmanschool Rotterdam 1 19 Parttimer komt extra dag terug
162 Obs De Klimop Amsterdam 4 21 Directie of IB-er etc...
163 De Morgenster Amsterdam 2 26 Klas naar huis sturen
164 Montessorischool De Amstel Amsterdam 1, 2 25 Klas naar huis sturen
165 St Michaelschool Hazerswoude Dorp 7 23 Klas naar huis sturen
166 St Michaelschool Hazerswoude Dorp 8 27 Klas naar huis sturen
167 St. Victor Benschop 5/6 24 Klas naar huis sturen
168 De Leilinde Papendrecht 1/2b 25 Directie of IB-er etc...
169 O.b.s. Twekkelerveld Enschede 5/6 20 Klas naar huis sturen
170 Carolusschool Den Haag 3 22 Invaller via detacheringsbureau
171 De Skâns Frieschepalen 5,6 16 Parttimer komt extra dag terug
172 SBO de Welle Almelo 8 12 Klas naar huis sturen
173 St. Josephschool Emmeloord 7 24 Klas naar huis sturen
174 de Bron Goirle 3 21 Onbevoegde voor de klas
175 dr JP Heijeschool Hoofddorp 3 10 Klas naar huis sturen
176 Roald Dahlschool Zwaag 7/8 29 Klas naar huis sturen
177 OBS Trinoom Wijchen 7/8 26 Parttimer komt extra dag terug
178 Pius X Steenbergen 5-6 25 Directie of IB-er etc...
179 Werenfridus Wervershoof 1-2 25 Parttimer komt extra dag terug
Donderdag 22 februari 2018
1 De Driemaster Lelystad 1 25 Parttimer komt extra dag terug
2 De Hagenpoort Deventer 6 28 Parttimer komt extra dag terug
3 obs De Eshoek Annen 1/2 26 Gepensioneerde voor de klas
4 St. Agora RKBS de Hoeksteen Krommenie 3 26 Anders of combinatie
5 Daltonschool Nicolaas Doorn 1/2 31 Parttimer komt extra dag terug
6 Westerschool Gouda 7/8 65 Directie of IB-er etc...
7 Willibrordschool Vleuten 5/6 26 Directie of IB-er etc...
8 Ons de Flierefluiter Almere neo 3,4,5 18 Klas verdelen
9 Sbo de Watergeus Lelystad 6 16 Klas verdelen
10 Obs Kortland Krimpen aan den IJssel 8 29 Invaller via detacheringsbureau
11 Het Palet Almelo 8 20 Parttimer komt extra dag terug
12 Dn opstap Lage mierde 6 24 Gepensioneerde voor de klas
13 Pcbo Het Anker Drachten 3a/4a 25 Klas verdelen
14 Bataviaschool Amsterdam 3 20 Onbevoegde voor de klas
15 Bataviaschool Amsterdam 6 20 Klas naar huis sturen
16 Otto Baron Katwijk 6 15 Gepensioneerde voor de klas
17 Obs De Blinker Bolsward 5/6 18 Parttimer komt extra dag terug
18 De Jutter Noordwijk griep 7/8 18 Anders of combinatie
19 Nbs Boeimeer Breda 1-2 20 Parttimer komt extra dag terug
20 H. Hartsch Mussel 345 19 Onbevoegde voor de klas
21 5e montessorischool Watergraafsmeer Amsterdam 1-2 25 Parttimer komt extra dag terug
22 5e montessorischool Watergraafsmeer Amsterdam 7-8 26 Onbevoegde voor de klas
23 De Graankorrel Kudelstaart 1 14 Onbevoegde voor de klas
24 SBO de Satelliet Haarlem 3/4 15 Klas naar huis sturen
25 De Driemaster Hoek van Holland 6b 23 Klas verdelen
26 Kindcentrum Octopus Boekel 4 25 Directie of IB-er etc...
27 Zonnewereld Vleuten 1/2 24 Onbevoegde voor de klas
28 Alan Turingschool Amsterdam 5 14 Klas naar huis sturen
29 BS De Drieklank Oostburg 3-4-5 16 Directie of IB-er etc...
30 Montessorischool Veldhuizen Ede 6/7/8 21 Klas verdelen
31 Montessori Tiel Tiel 7-8 27 Invaller via detacheringsbureau
32 Basisschool Sterrebos Oss 8 19 Klas verdelen
33 Ds. Koningsbergerschool Bergentheim 7 26 Parttimer komt extra dag terug
34 OBS Vogelvlucht Elim 5/6 16 Directie of IB-er etc...
35 PCBO By de Boarne Boornbergum 7/8 28 Klas naar huis sturen
36 SBO SAM Doetinchem 5/6 15 Directie of IB-er etc...
37 SBO SAM Doetinchem 3 14 Directie of IB-er etc...
38 Montessorischool Pallas Athene Amersfoort combi 6/7/8 30 Klas verdelen
39 't Tilletje Warder 7/8 15 Onbevoegde voor de klas
40 Obs It Haskerplak Oudehaske 1-2 18 Anders of combinatie
41 Ods meester aafjes Meteren 6 30 Klas naar huis sturen
42 Ods meester aafjes Meteren 5 30 Klas naar huis sturen
43 Prins Clausschool Nijmegen 7/8 28 Klas verdelen
44 Prins Clausschool Nijmegen 7 25 Klas verdelen
45 Obs Sprengenpark Apeldoorn 6/7 31 Parttimer komt extra dag terug
46 Reigerlaan Eindhoven 4 30 Parttimer komt extra dag terug
47 Achtsprong Amsterdam 3 22 Invaller via detacheringsbureau
48 De Trompetvogel Nieuwegein 5a 19 Parttimer komt extra dag terug
49 CBS het Galjoen Hoogezand 7/8 15 Anders of combinatie
50 CBS het Galjoen Hoogezand 3 21 Directie of IB-er etc...
51 KC SBO Petrus Dondersschool Gemert mb2 12 Onbevoegde voor de klas
52 KC SBO Petrus Dondersschool Gemert ob2 12 Klas verdelen
53 De trinoom Eindhoven 5-6 25 Anders of combinatie
54 5e montessorischool Amsterdam 1&2 22 Klas naar huis sturen
55 obs ter tolne tholen 1-2 25 Directie of IB-er etc...
56 obs tert olne tholen 6 29 Directie of IB-er etc...
57 Kentalis Signis Amsterdam 5 12 Klas naar huis sturen
58 Sint Bernardus Haarlem 1-2 25 Anders of combinatie
59 Bs de Vlinderboom Maastricht 1 24 Klas verdelen
60 Johannesschool Utrecht 6 24 Klas verdelen
61 Singel Willemstad 8 28 Parttimer komt extra dag terug
62 SBO De Wissel Veghel 8 16 Klas verdelen
63 De Meule Venlo 5 18 Onbevoegde voor de klas
64 OBS De Walsprong Zaltbommel 1 21 Onbevoegde voor de klas
65 Huibersschool Amsterdam 1/2 20 Onbevoegde voor de klas
66 odab Westerschool Wildervank 3 25 Anders of combinatie
67 odab Westerschool Wildervank 8 29 Directie of IB-er etc...
68 De Kleine Planeet Deventer 1-2 28 Anders of combinatie
69 De voorde Rijswijk 5 14 Klas verdelen
70 Daltonbasisschool het Ravelijn Westervoort 1/2a 17 Onbevoegde voor de klas
71 Obs de Compositie Almere 4 21 Onbevoegde voor de klas
72 Obs de Compositie Almere 6 31 Gepensioneerde voor de klas
73 Obs de Compositie Almere 5 28 Directie of IB-er etc...
74 Puur Sang Mierlo 1/2 32 Onbevoegde voor de klas
75 De Oversteek Nijmegen 7 27 Anders of combinatie
76 OBS Toermalijn Uithoorn 5 24 Directie of IB-er etc...
77 CBS Anne de Vries Stadskanaal 3/4 31 Klas naar huis sturen
78 Basisschool Knotwilg Amsterdam 5 29 Onbevoegde voor de klas
79 Basisschool Knotwilg Amsterdam 4 30 Onbevoegde voor de klas
80 Basisschool Knotwilg Amsterdam 7 20 Klas verdelen
81 De Windhoek almelo 3 23 Anders of combinatie
82 De Windhoek almelo 6 30 Anders of combinatie
83 Daltonschool Aldoende Amsterdam 8b 24 Klas naar huis sturen
84 Daltonschool Aldoende Amsterdam 8a 23 Klas naar huis sturen
85 Julianaschool Ederveen 3 24 Parttimer komt extra dag terug
86 De Stek Houten 1/2 26 Anders of combinatie
87 De Dapper Amsterdam 7 20 Directie of IB-er etc...
88 De aquarel Zwolle 1 26 Klas naar huis sturen
89 de Telgenborch Almelo 6/7/8 22 Onbevoegde voor de klas
90 De Kingmaschool Amersfoort kleuters 12 Onbevoegde voor de klas
91 De Kingmaschool Amersfoort 3 14 Anders of combinatie
92 Kingmaschool Amersfoort 4 14 Klas naar huis sturen
93 De Krommen Hoek / Platoo Breugel 1-2 22 Onbevoegde voor de klas
94 Blauwe Aventurijn Utrecht kleuters 23 Onbevoegde voor de klas
95 de Liaan Helden 4-5-6 28 Directie of IB-er etc...
96 Kindcentrum Theo Thijssen Assen 4 32 Parttimer komt extra dag terug
97 Kindcentrum Theo Thijssen Assen 6 27 Anders of combinatie
98 Koningin Julianaschool Woudenberg 1/2 28 Directie of IB-er etc...
99 Het Veer Duiven 1/2a 28 Klas naar huis sturen
100 OBS De Witte Olifant Amsterdam 4 22 Anders of combinatie
101 Blauwe Aventurijn Utrecht 1/2 20 Onbevoegde voor de klas
102 Het Baken Nijkerk 1-2 23 Parttimer komt extra dag terug
103 Het Baken Nijkerk 8 18 Anders of combinatie
104 de Stek Houten 3 22 Onbevoegde voor de klas
105 Juliana Daltonschool Bussum 7 31 Onbevoegde voor de klas
106 KC Meander 's-Hertogenbosch 8 38 Onbevoegde voor de klas
107 De Arcade Leiden 7 23 Onbevoegde voor de klas
108 Comeniusschool Zeist 8a 24 Klas verdelen
109 De Arcade Leiden 3 25 Gepensioneerde voor de klas
110 obs de Peperklip Schiedam gym 22 Parttimer komt extra dag terug
111 SBO De Kristal Maarssen 6 12 Klas verdelen
112 SBO De Kristal Maarssen 4/5 14 Anders of combinatie
113 SBO Johan Seckel Ommen 8 17 Klas naar huis sturen
114 OBS 't Reigerbos Zevenhuizen 5 25 Klas verdelen
115 obs 't Reigerbos Zevenhuizen 3 31 Anders of combinatie
116 CBS De Bron Marum 1-2 24 Klas verdelen
117 O.b.s. Twekkelerveld Enschede 5 22 Parttimer komt extra dag terug
118 SBO de Vlieger Leiden mb 8 15 Directie of IB-er etc...
119 KBS de Brakken Rijen 7 24 Anders of combinatie
120 De Schans Venlo-Blerick sbo h 17 Klas naar huis sturen
121 Het Drieluik Almere 1/2 28 Parttimer komt extra dag terug
122 Het Drieluik Almere 6 21 Onbevoegde voor de klas
123 Het Drieluik Almere 6 25 Onbevoegde voor de klas
124 De Savornin Lohmanschool Rotterdam 1 19 Anders of combinatie
125 De Schans Venlo-Blerick sbo c 14 Directie of IB-er etc...
126 De Savornin Lohmanschool Rotterdam 3 20 Klas verdelen
127 Obs De Klimop Amsterdam 4 21 Directie of IB-er etc...
128 De Boog Eindhoven 1 13 Klas verdelen
129 De Morgenster Amsterdam 2 26 Klas naar huis sturen
130 de Roerganger Enter 5 22 Parttimer komt extra dag terug
131 CBS De Adelaar Wolvega 3 14 Anders of combinatie
132 De Meiboom Warns 3-4 16 Parttimer komt extra dag terug
133 De Pipegaal Workum 7/8 26 Invaller via detacheringsbureau
134 De Pipegaal Workum 4/5 26 Parttimer komt extra dag terug
135 De Skulpe Hindeloopen 7 21 Klas naar huis sturen
136 De Arabesk Arnhem 6 30 Anders of combinatie
137 CBS Mons Sinaï Heiligerlee 1/2 14 Klas naar huis sturen
138 De Gantel Den Haag 3 30 Klas verdelen
139 obs 't Reigerbos Zevenhuizen 5 26 Klas verdelen
140 Oranje Nassauschool Badhoevedorp 8 30 Directie of IB-er etc...
141 Sancta Mariaschool Bergen op Zoom 7 28 Directie of IB-er etc...
142 2e Marnixschool Utrecht 1/2 21 Klas verdelen
143 De Brandaris Hoofddorp 8 24 Onbevoegde voor de klas
144 kbs Het Kristal Almere 3a 20 Onbevoegde voor de klas
145 Montessorischool de Amstel Amsterdam 1, 2 25 Klas naar huis sturen
146 Boulevard410 Amersfoort 8 17 Parttimer komt extra dag terug
147 Boulevard410 Amersfoort 6 17 Onbevoegde voor de klas
148 Boulevard410 Amersfoort 4 17 Anders of combinatie
149 Boulevard410 Amersfoort 4 17 Directie of IB-er etc...
150 Boulevard410 Amersfoort 1/2 12 Onbevoegde voor de klas
151 Basisschool de Statie Sas van Gent 1-2b 23 Directie of IB-er etc...
152 Basisschool de Statie Sas van Gent 6 23 Anders of combinatie
153 Obs klimop Vlaardingen 1/2b 19 Onbevoegde voor de klas
154 t Schrijverke Zoetermeer 1 19 Onbevoegde voor de klas
155 t Schrijverke Zoetermeer 8 33 Klas verdelen
156 Kindcentrum De Touwladder Zoetermeer 1-2 18 Onbevoegde voor de klas
157 De Verrekijker Den Helder 2/3 de zonnewijzer 22 Klas naar huis sturen
158 De Contrabas Capelle aan den IJssel 3 20 Gepensioneerde voor de klas
159 De Bosbergschool Hollandsche Rading 5/6 13 Klas verdelen
160 Cbs Maranatha Winschoten 5 27 Anders of combinatie
161 SBO De Tandem Uden 5 14 Onbevoegde voor de klas
162 SBO De Tandem Uden 5 14 Parttimer komt extra dag terug
163 SBO De Lings Tegelen mentor 7-14 jarigen 14 Klas naar huis sturen
164 St Michaelschool Hazerswoude Dorp 8 27 Parttimer komt extra dag terug
165 St Michaelschool Hazerswoude Dorp 7 23 Parttimer komt extra dag terug
166 Springplank Rumpt 3-4 26 Onbevoegde voor de klas
167 Lokhorstschool Deil 8 23 Anders of combinatie
168 St. Victor Benschop 5/6 24 Directie of IB-er etc...
169 De Leilinde Papendrecht 1/2b 25 Directie of IB-er etc...
170 De Leilinde Papendrecht 6/7 28 Onbevoegde voor de klas
171 Kc Impuls Zwijndrecht 1/2 28 Klas naar huis sturen
172 Willem van Oranjeschool Brakel 8 20 Klas naar huis sturen
173 Ds. W. E. den Hertogschool den haag 8 29 Klas verdelen
174 O.b.s. Twekkelerveld Enschede 4 24 Klas naar huis sturen
175 Tamarinde Zaandam 1/2 24 Invaller via detacheringsbureau
176 KBs De Regenboog Woerden 4 29 Anders of combinatie
177 Carolusschool Den Haag 3 22 Invaller via detacheringsbureau
178 Jenaplanschool De Buizerd Wijchen 7/8 24 Parttimer komt extra dag terug
179 Bonkelaar Almelo 6 26 Directie of IB-er etc...
180 Openbare Daltonbasisschool "De Klinker"-Schiedam (15KN) Schiedam 3b 24 Parttimer komt extra dag terug
181 KBS de Viersprong Wijchen 1/2 27 Klas naar huis sturen
182 r.k.b.s. De Reiger Lisserbroek 6 25 Directie of IB-er etc...
183 SBo de Welle Almelo 7 14 Klas naar huis sturen
184 Obs De Flierefluiter Almere 7-8 28 Onbevoegde voor de klas
185 Obs De Flierefluiter Almere 8 28 Anders of combinatie
186 Prinses Margrietschool Nieuwegein 6 24 Parttimer komt extra dag terug
187 De Zuiderpoort Ede 5-6 12 Klas naar huis sturen
188 De Talenten Haarlem 3/4 26 Klas naar huis sturen
189 De Talenten Haarlem 1/2 28 Klas naar huis sturen
190 DKC De Vaart Hoogersmilde 3/4 18 Klas verdelen
191 CBS de Hoeksteen Barendrecht 1 24 Onbevoegde voor de klas
192 CBS de Hoeksteen Barendrecht 3 25 Parttimer komt extra dag terug
193 OBS de Bolder Drachten 4 22 Klas verdelen
194 St. Josephschool Emmeloord 7 24 Anders of combinatie
195 de Bron Goirle 3 21 Onbevoegde voor de klas
196 De Dorpsschool Bathmen 1-2 24 Klas naar huis sturen
197 De Lindegaerd Rothem 1-2 28 Klas naar huis sturen
198 De Carrousel Gouda 7/8 25 Klas naar huis sturen
199 obs de Voorpoort Vollenhove 5-6 17 Parttimer komt extra dag terug
200 Stefanusschool Tiel 4 22 Klas naar huis sturen
201 Bosbergschool Hollandsche rading 5/6 13 Klas verdelen
202 De Meulebeek Oostrum LB 7-8 23 Klas naar huis sturen
203 dr JP Heijeschool Hoofddorp 3 10 Parttimer komt extra dag terug
204 Koningin Emmaschool Bussum 7 28 Anders of combinatie
205 Jan Thiesschool Rolde 4 24 Klas naar huis sturen
206 Koningin Emmaschool Bussum 1/2 26 Klas naar huis sturen
207 Koningin Emmaschool Bussum 1/2 28 Klas naar huis sturen
208 Roald Dahlschool Zwaag 7/8 29 Parttimer komt extra dag terug
209 Jenaplanschool 't Praathuis Culemborg 3-4-5 24 Klas naar huis sturen
210 OBS Trinoom Wijchen 7/8 26 Klas naar huis sturen
211 de Bron Goirle 6 27 Anders of combinatie
212 Cbs it harspit Ternaard 1/2 27 Parttimer komt extra dag terug
213 De Tweemaster Huizen 1/2 24 Directie of IB-er etc...
214 Mr. Groen van Prinstererschool Bunschoten 1 25 Parttimer komt extra dag terug
215 GBS de Wegwijzer Hilversum 7/8 30 Onbevoegde voor de klas
216 Mr. Groen van Prinstererschool Bunschoten 8 23 Klas naar huis sturen
217 Mr. Groen van Prinstererschool Bunschoten 1/2 27 Gepensioneerde voor de klas
218 Pius X Steenbergen 5-6 25 Directie of IB-er etc...
219 Christoffel school Didam combi- 13 Parttimer komt extra dag terug
220 Groen van Prinsterer Dokkum 3/4 15 Parttimer komt extra dag terug
221 Kentalis Signis Amsterdam 4 / 5 8 Klas naar huis sturen
222 Werenfridus Wervershoof 1-2 24 Parttimer komt extra dag terug
223 De Tweemaster Huizen 1 9 Klas verdelen
224 Schreuder Amsterdam 8 21 Invaller via detacheringsbureau
Woensdag 21 februari 2018
1 obs De Eshoek Annen 4 19 Parttimer komt extra dag terug
2 St. Agora RKBS de Hoeksteen Krommenie 3 26 Parttimer komt extra dag terug
3 Oldenije Leeuwarden 1-2 26 Parttimer komt extra dag terug
4 Oldenije Leeuwarden 7-8 27 Parttimer komt extra dag terug
5 mariaschool rijswijk 4/5 16 Klas verdelen
6 Obs Kortland Krimpen aan den IJssel 8 29 Invaller via detacheringsbureau
7 10e Montessorischool De Meidoorn Amsterdam 5-6 27 Onbevoegde voor de klas
8 10e Montessorischool De Meidoorn Amsterdam 1-2 26 Onbevoegde voor de klas
9 OBS De Zuidwester Heiloo 8 33 Parttimer komt extra dag terug
10 Pcbo Het Anker Drachten 1a/2a 24 Parttimer komt extra dag terug
11 H. Hartschool Mussel 345 19 Onbevoegde voor de klas
12 SBO Het Kompas Etten-leur 5 15 Onbevoegde voor de klas
13 Drie-eenheid Oldenzaal 8 29 Parttimer komt extra dag terug
14 o.b.s. 't Ambyld Terwispel 5/6 24 Onbevoegde voor de klas
15 Alan Turingschool Amsterdam 5 14 Directie of IB-er etc...
16 CBS de lichtbron Buitenpost 6/7 23 Parttimer komt extra dag terug
17 Montessorischool Tiel Tiel 7-8 27 Invaller via detacheringsbureau
18 Montessorischool Amersfoort 3/4/5 30 Parttimer komt extra dag terug
19 De Kievitshoek Wilhelminaoord 5 10 Klas verdelen
20 Reigerlaan Eindhoven 4 30 Parttimer komt extra dag terug
21 Achtsprong Amsterdam 3 22 Invaller via detacheringsbureau
22 Odbs De Wetelaar Doesburg 3/4 26 Klas naar huis sturen
23 SBO it Heechhôf Drachten 7-8a 15 Parttimer komt extra dag terug
24 5e montrssorischool Amsterdam 1&2 23 Klas verdelen
25 Paulusschool Giesbeek 7 24 Directie of IB-er etc...
26 Huibersschool Amsterdam 1/2 20 Onbevoegde voor de klas
27 Juliana van Stolbergschool Waalwijk 7 29 Parttimer komt extra dag terug
28 OBS Trinoom Wijchen 1/2 29 Directie of IB-er etc...
29 Basisschool Knotwilg Amsterdam 4 30 Onbevoegde voor de klas
30 Basisschool Knotwilg Amsterdam 4 30 Onbevoegde voor de klas
31 de Telgenborch Almelo 6/7/8 22 Onbevoegde voor de klas
32 Kindcentrum Theo Thijssen Assen 8 30 Parttimer komt extra dag terug
33 SBO De Kristal Maarssen 346 14 Klas verdelen
34 SBO de Vlieger Leiden mb 8 15 Directie of IB-er etc...
35 Het Drieluik Almere 4 27 Onbevoegde voor de klas
36 Het Drieluik Almere 5 26 Parttimer komt extra dag terug
37 Het Drieluik Almere 6 25 Klas verdelen
38 Obs Schuilingsoord Zuidlaren 4/5 23 Klas naar huis sturen
39 Het Drieluik Almere 6 21 Anders of combinatie
40 Het Drieluik Almere 1/2 28 Anders of combinatie
41 Daltonschool Rijnsweerd Utrecht 1/2 24 Parttimer komt extra dag terug
42 Daltonschool Rijnsweerd Utrecht 3 29 Parttimer komt extra dag terug
43 2e Marnixschool Utrecht 1/2 20 Klas verdelen
44 De Aquarel Zwolle 3 31 Klas naar huis sturen
45 OBS De Eendracht Apeldoorn 4 31 Parttimer komt extra dag terug
46 Boulevard410 Amersfoort 1/2 12 Onbevoegde voor de klas
47 t Schrijverke Zoetermeer 1 en 2 36 Anders of combinatie
48 t Schrijverke Zoetermeer 8 33 Klas verdelen
49 Kindcentrum De Touwladder Zoetermeer 1-2 18 Parttimer komt extra dag terug
50 De Verrekijker Den Helder 2/3 de zonnewijzer 22 Parttimer komt extra dag terug
51 De Kleine Planeet Deventer 1-2 28 Anders of combinatie
52 SBO De Lings Tegelen jonge kind 14 Onbevoegde voor de klas
53 De Driemaster Lelystad 1 25 Parttimer komt extra dag terug
54 cbs De Hoeksteen Roden 8 29 Klas verdelen
55 obs de Zuiderpolder Haarlem 5 24 Klas verdelen
56 De Leilinde Papendrecht 1/2b 25 Directie of IB-er etc...
57 De Leilinde Papendrecht 6/7 28 Onbevoegde voor de klas
58 'T Karregat Eindhoven 7 25 Anders of combinatie
59 OBS de PLATAAN School Pernis 1/2b 24 Klas naar huis sturen
60 CBS het Galjoen Hoogezand 7/8 15 Anders of combinatie
61 Obs de Compositie Almere 4 21 Onbevoegde voor de klas
62 Obs de Compositie Almere 8 26 Gepensioneerde voor de klas
63 Obs de Compositie Almere 6 31 Klas naar huis sturen
64 SBO SAM Doetinchem 3 14 Directie of IB-er etc...
65 O.b.s. Twekkelerveld Enschede 5 20 Parttimer komt extra dag terug
66 O.b.s. Twekkelerveld Enschede 5/6 20 Invaller via detacheringsbureau
67 Obs de Compositie Almere 5 27 Parttimer komt extra dag terug
68 Tamarinde Zaandam 4 23 Onbevoegde voor de klas
69 De Driemaster Hoek van Holland 4 23 Parttimer komt extra dag terug
70 Locatie Hesselanden Emmen 1/2 21 Anders of combinatie
71 Expertise centrum Anderstaligen Emmen 7/8 18 Parttimer komt extra dag terug
72 KBs De Regenboog Woerden 4 29 Anders of combinatie
73 Carolusschool Den Haag 1 25 Invaller via detacheringsbureau
74 Skâns Frieschepalen 5,6 16 Directie of IB-er etc...
75 Willem van Oranje Apeldoorn 3 30 Parttimer komt extra dag terug
76 De Sprankel Lieshout 6 21 Parttimer komt extra dag terug
77 Jenaplanschool De Buizerd Wijchen 1/2 24 Klas verdelen
78 Klavertje Vier Houten 6/7 20 Parttimer komt extra dag terug
79 Openbare Daltonbasisschool "De Klinker"-Schiedam (15KN) Schiedam 3b 24 Directie of IB-er etc...
80 De Sprankel Lieshout 8 36 Anders of combinatie
81 Bogermanschool Rotterdam 2 26 Onbevoegde voor de klas
82 SBO de Welle Almelo 5/6 15 Klas verdelen
83 Obs Buitenvree Coevorden 3 22 Onbevoegde voor de klas
84 Obs de Flierefluiter Almere 7-8 28 Onbevoegde voor de klas
85 CBS Het Anker Hasselt 4 24 Directie of IB-er etc...
86 Prinses Margrietschool Nieuwegein 6 24 Directie of IB-er etc...
87 De Talenten Haarlem 3/4 26 Directie of IB-er etc...
88 Sint Bernardus Haarlem 1-2 25 Directie of IB-er etc...
89 5e Montessorischool watergraafsmeer Amsterdam 1-2, 5-6, 7-8 77 Anders of combinatie
90 KBS Don Bosco Steenwijkerwold 4/5 29 Onbevoegde voor de klas
91 OBS de Bolder Drachten 4 22 Anders of combinatie
92 OBS Jules Verne Hoorn 6/7 26 Klas verdelen
93 St. Josephschool Emmeloord 7 24 Anders of combinatie
94 Obs Klimop Vlaardingen 1/2 19 Parttimer komt extra dag terug
95 obs de Voorpoort Vollenhove 5-6 17 Directie of IB-er etc...
96 Stefanusschool Tiel 3 29 Klas naar huis sturen
97 De Lunetten Heemskerk 3 26 Parttimer komt extra dag terug
98 De Lunetten Heemskerk 7 32 Directie of IB-er etc...
99 de Roerganger Enter 5 22 Klas verdelen
100 obs Twekkelerveld Enschede 5/6 22 Invaller via detacheringsbureau
101 De Zon De Kwakel 7 32 Directie of IB-er etc...
102 Bataviaschool Amsterdam 3 20 Onbevoegde voor de klas
103 Bs de Vlinderboom Maastricht 1 24 Klas verdelen
104 De Vierambacht Rotterdam 3 18 Klas verdelen
105 de Breede Hei Amersfoort 6 25 Parttimer komt extra dag terug
106 Amalia-Astroschool Baarn 1/2 25 Onbevoegde voor de klas
107 de Breede Hei Amersfoort 3/4 24 Klas naar huis sturen
108 De Malelande Amersfoort 1/2 30 Klas naar huis sturen
109 Kingmaschool Amersfoort 3 14 Anders of combinatie
110 Kingmaschool Amersfoort kleuters 12 Onbevoegde voor de klas
111 Kingmaschool Amersfoort 5 14 Anders of combinatie
112 Kingmaschool Amersfoort 7 18 Klas naar huis sturen
113 De Windroos Deventer 6 24 Klas verdelen
114 SBO De Brug Vianen 7 17 Onbevoegde voor de klas
115 CBS De Bron Marum 1 10 Klas verdelen
116 CBS De Bron Marum 6 26 Klas naar huis sturen
117 OBS de Wildert Breda 4 16 Klas verdelen
118 SBO Toermalijn Emmen 5/6 11 Klas verdelen
119 Openbare daltonbasisschool de Horizon Amsterdam 6 26 Invaller via detacheringsbureau
120 Openbare daltonbasisschool de Horizon Amsterdam 1/2 24 Klas verdelen
121 KC Sterrenbosch Den Bosch 3 23 Klas verdelen
122 De Clipper Rotterdam 1-2 23 Onbevoegde voor de klas
123 Nutsbasisschool Burgst / SNB Breda 7 28 Parttimer komt extra dag terug
124 Nutsbasisschool Burgst / SNB Breda 5 29 Parttimer komt extra dag terug
125 Nutsbasisschool Burgst / SNB Breda 1-2 28 Parttimer komt extra dag terug
126 Emmaschool Assen 5 27 Klas naar huis sturen
127 De Dapper Amsterdam 5 19 Anders of combinatie
128 Het Visnet Elst (Ut.) 8 31 Anders of combinatie
129 De Dapper Amsterdam 7 20 Directie of IB-er etc...
130 nbs Burgst Breda 1-2 29 Onbevoegde voor de klas
131 CBS Groen van Prinsterer Barendrecht 6 26 Invaller via detacheringsbureau
132 CBS Groen van Prinsterer Barendrecht 1/2 29 Parttimer komt extra dag terug
133 CBS Groen van Prinsterer Barendrecht 3 25 Invaller via detacheringsbureau
134 CBS Groen van Prinsterer Barendrecht 5 27 Invaller via detacheringsbureau
135 SBO Johan Seckel Ommen 8 17 Parttimer komt extra dag terug
136 OBS Trinoom Wijchen 7/8 26 Directie of IB-er etc...
137 De Fontein Houten 6 26 Parttimer komt extra dag terug
138 De Fontein Houten 3 18 Klas naar huis sturen
139 Willibrordus St. Willebrord 4 24 Directie of IB-er etc...
140 Jan Thiesschool Rolde 4-5b 25 Klas naar huis sturen
141 de Driestam Eindhoven 4/5 26 Directie of IB-er etc...
142 De Arcade Leiden 3 25 Gepensioneerde voor de klas
143 de Driestam Eindhoven 1/2 28 Parttimer komt extra dag terug
144 de Driestam Eindhoven 6/7 23 Klas verdelen
145 OBS De Albatros Almere 4a 25 Parttimer komt extra dag terug
146 CBS Mons Sinaï Heiligerlee 1/2 15 Onbevoegde voor de klas
147 De Springplank Halsteren 3 19 Directie of IB-er etc...
148 SBO de Driemaster Bergen op Zoom 4 en 5 31 Klas verdelen
149 ikc Prins Johan Friso Harlingen 5b/6a 27 Klas naar huis sturen
150 In de Manne Veendam 345 25 Parttimer komt extra dag terug
151 Boulevard410 Amersfoort 8 17 Klas verdelen
152 de Vuurvogel Uithoorn 5 18 Directie of IB-er etc...
153 De Biezenhof Halsteren 6 23 Directie of IB-er etc...
154 De Wegwijzer Lepelstraat ondersteuning rt 12 Anders of combinatie
155 SBO De Wissel Veghel 5 17 Parttimer komt extra dag terug
156 Het Kompas Bergen op Zoom 6-7 20 Directie of IB-er etc...
157 de Bron Goirle 3 21 Onbevoegde voor de klas
158 obs Akkrum Akkrum 8 25 Klas verdelen
159 Julianaschool Ederveen 3 24 Parttimer komt extra dag terug
160 De Ratel Gennep 1-2 28 Directie of IB-er etc...
161 Obs De Klimop Amsterdam 4 21 Directie of IB-er etc...
162 De Pipegaal Workum 7-8 26 Klas naar huis sturen
163 De Meiboom Warns 3-4 16 Parttimer komt extra dag terug
164 De Skulpe Hindeloopen 7 21 Klas verdelen
165 vso de brug Rotterdam d1-2 8 Directie of IB-er etc...
166 Kentalis Signis Amsterdam 6/8 14 Onbevoegde voor de klas
167 Julianaschool Almen 1-2 21 Klas naar huis sturen
168 De Tweemaster Huizen 1/2 23 Parttimer komt extra dag terug
169 De Drieklak Oostburg 3-4-5 16 Klas naar huis sturen
170 De Burijn Alkmaar 3 22 Onbevoegde voor de klas
171 De van Oldenbarneveltschool Rotterdam 6 30 Anders of combinatie
172 r.k.b.s. De Reiger Lisserbroek 6 25 Parttimer komt extra dag terug
173 r.k.b.s. De Reiger Lisserbroek 5 23 Parttimer komt extra dag terug
174 de Stek Houten 1-2 29 Klas verdelen
175 KC Meander 's-Hertogenbosch 8 38 Anders of combinatie
176 KC Meander 's Hertogenbosch 3/4 28 Klas verdelen
177 Henricusschool Hippolytushoef 4 24 Parttimer komt extra dag terug
178 CKC Het Krijt Assen 3 20 Parttimer komt extra dag terug
179 CKC Het Krijt Assen 6 30 Parttimer komt extra dag terug
180 De Boog Eindhoven 1e 12 Klas verdelen
181 Zonnewiel De bilt 5 25 Klas verdelen
182 De Morgenster Amsterdam 2 26 Onbevoegde voor de klas
183 KBS De Goede Herder Almere 8 21 Klas naar huis sturen
184 GBS de Wegwijzer Hilversum 3 20 Parttimer komt extra dag terug
185 Mr. Groen van Prinstererschool Bunschoten 1/2 27 Gepensioneerde voor de klas
186 SBO De Tandem Uden 5 13 Parttimer komt extra dag terug
187 OBS De Springstok Amsterdam 5/6 22 Klas naar huis sturen
188 Obs De Triangel Grijpskerk 5 /6 29 Parttimer komt extra dag terug
189 BS Leander Sint Anthonis 4 32 Klas verdelen
190 Pius X Steenbergen 5-6 25 Parttimer komt extra dag terug
191 St Anthonius Oud-Vossemeer 3-4 19 Klas verdelen
192 kbs Het Kristal Almere 3a 20 Klas naar huis sturen
193 Bs. Bernardus Saasveld 4-5 28 Anders of combinatie
194 De Talenten Haarlem 3/4 26 Directie of IB-er etc...
195 De Carrousel Gouda 7/8 26 Invaller via detacheringsbureau
196 CBS De Wieken Ten Post 5/6 12 Onbevoegde voor de klas
197 De Malelande Amersfoort 5 28 Klas naar huis sturen
198 OBS Uniek Ede 8 20 Klas naar huis sturen
199 Zonnebloem Zundert Zundert 1/2 25 Klas verdelen
200 De Amstel Amsterdam 1/2 24 Directie of IB-er etc...
201 De Amstel Amsterdam 1, 2 25 Directie of IB-er etc...
202 De Trompetvogel Nieuwegein 4 22 Directie of IB-er etc...
203 CBS Holk Nijkerk 1-2 28 Klas naar huis sturen
204 Neptunus Amsterdam 6a 24 Klas verdelen
205 Groen van Prinsterer Dokkum 3/4 15 Parttimer komt extra dag terug
206 Jan Ligthart Appingedam 1/2 26 Parttimer komt extra dag terug
207 BS Leander Sint Anthonis 6 21 Anders of combinatie
208 Kentalis Signis Amsterdam 1/2 14 Klas naar huis sturen
209 Kentalis Signis Amsterdam 7 12 Klas verdelen
210 nbs de Sterren Uithuizermeeden 1-2 23 Invaller via detacheringsbureau
211 De Expeditie Didam 1/2/3 24 Parttimer komt extra dag terug
212 de Hagenpoort Deventer 1/2 28 Klas naar huis sturen
213 De Tweemaster Huizen 1 9 Klas verdelen
214 De Tweemaster Huizen 3 19 Gepensioneerde voor de klas
215 Willem Alexanderschool Nieuwegein 8 34 Anders of combinatie
216 Schreuder Amsterdam 8 21 Invaller via detacheringsbureau
217 Openbare daltonbasisschool de Horizon Amsterdam 3 22 Klas verdelen
Dinsdag 20 februari 2018
1 Obs Kortland Krimpen aan den IJssel 8 29 Invaller via detacheringsbureau
2 OBS De Zuidwester Heiloo 8 33 Parttimer komt extra dag terug
3 De Jutter Noordwijk 5/6 22 Parttimer komt extra dag terug
4 MBS Aquamarijn Den Bosch 7/8 25 Anders of combinatie
5 MBS Aquamarijn Den Bosch 5/6 25 Klas verdelen
6 SBO Het Kompas Etten-leur 5 15 Onbevoegde voor de klas
7 Mgr Bekkersschool Amsterdam 7 17 Klas naar huis sturen
8 Kindcentrum Octopus Boekel 4 25 Anders of combinatie
9 Zonnewereld Vleuten 3/4 27 Parttimer komt extra dag terug
10 kc De Hobbit Rosmalen 7 27 Parttimer komt extra dag terug
11 Reigerlaan Eindhoven 4 30 Parttimer komt extra dag terug
12 SBO it Heechhôf Drachten 7-8a 15 Klas naar huis sturen
13 Paulusschool Giesbeek 7 24 Directie of IB-er etc...
14 Paulusschool Giesbeek 7 24 Directie of IB-er etc...
15 Obs Villa Kakelbont Hoogeveen 3 15 Klas naar huis sturen
16 Huibersschool Amsterdam 6 14 Onbevoegde voor de klas
17 odbs Europa Enschede 6-7 23 Klas naar huis sturen
18 Basisschool Knotwilg Amsterdam 4 30 Onbevoegde voor de klas
19 obs de Peperklip Schiedam 3 23 Parttimer komt extra dag terug
20 De Savornin Lohmanschool Rotterdam 7-8 24 Klas naar huis sturen
21 Daltonschool Rijnsweerd Utrecht 8 29 Parttimer komt extra dag terug
22 Oranje Nassauschool Badhoevedorp 4 30 Parttimer komt extra dag terug
23 OBS De Eendracht Apeldoorn 4 31 Klas naar huis sturen
24 Kindcentrum De Touwladder Zoetermeer 4 24 Directie of IB-er etc...
25 De Driemaster Lelystad 1 25 Onbevoegde voor de klas
26 Daltonschool Confetti Arnhem 8 23 Klas verdelen
27 De Leilinde Papendrecht 4 22 Parttimer komt extra dag terug
28 De Leilinde Papendrecht 6/7 28 Onbevoegde voor de klas
29 'T Karregat Eindhoven 7 25 Anders of combinatie
30 O.b.s. Twekkelerveld Enschede 5/6 20 Anders of combinatie
31 Locatie Hesselanden Emmen 3/4 17 Onbevoegde voor de klas
32 De Skâns Frieschepalen 5,6 16 Directie of IB-er etc...
33 Carolusschool Den Haag 1 25 Invaller via detacheringsbureau
34 Klavertje Vier Houten 6/7 20 Anders of combinatie
35 Bogermanschool Rotterdam 2 26 Onbevoegde voor de klas
36 Obs De Flierefluiter Almere 7 28 Anders of combinatie
37 Obs De Flierefluiter Almere 7-8 28 Onbevoegde voor de klas
38 Obs de Flierefluiter Almere 1-2 28 Anders of combinatie
39 CBS Het Anker Hasselt 4 24 Directie of IB-er etc...
40 DKC De Vaart Hoogersmilde 3/4 18 Klas naar huis sturen
41 Obs klimop Vlaardingen 4 24 Anders of combinatie
42 De Rythmeen Bathmen 6 18 Parttimer komt extra dag terug
43 De Lunetten Heemskerk 3 26 Parttimer komt extra dag terug
44 De Vierambacht Rotterdam 4-5 23 Onbevoegde voor de klas
45 De Vierambacht Rotterdam 3 21 Parttimer komt extra dag terug
46 de Breede Hei Amersfoort 6 25 Klas naar huis sturen
47 Openbare daltonbasisschool de horizon Amsterdam 5 25 Onbevoegde voor de klas
48 Wereldkidz Anne-Frank Bunnik 1-2 32 Klas verdelen
49 SBO Johan Seckel Ommen 7 15 Klas naar huis sturen
50 De Biezenhof Halsteren 8 20 Onbevoegde voor de klas
51 Petrus en Paulus Dinteloord 1-2 25 Anders of combinatie
52 SBO De Wissel Veghel 5 17 Parttimer komt extra dag terug
53 Obs De Dalk Klarenbeek 3/4/5 23 Parttimer komt extra dag terug
54 De Hoeksteen Well 1-2 21 Onbevoegde voor de klas
55 OBS De Vogelaar Genemuiden 6 14 Directie of IB-er etc...
56 OBS De Vogelaar Genemuiden 5 14 Onbevoegde voor de klas
57 KBS De Vlieger 3 Zwolle 8 23 Klas verdelen
58 vso de brug Rotterdam d4-5-6 10 Onbevoegde voor de klas
59 vso de brug Rotterdam a5-6 10 Klas verdelen
60 Overhoeks Amsterdam 3 27 Gepensioneerde voor de klas
61 Kindcentrum de Sprankel Grotenhof 5 19 Anders of combinatie
62 Obs de Achtbaan Moordrecht 7 22 Anders of combinatie
63 CBS Op de Zandtange Groningen 5/6 32 Parttimer komt extra dag terug
64 Mr. Groen van Prinstererschool Bunschoten 1/2 27 Parttimer komt extra dag terug
65 Het Drieluik Almere 1/2 29 Parttimer komt extra dag terug
66 Het Drieluik Almere 8 28 Directie of IB-er etc...
67 Het Drieluik Almere 4 27 Onbevoegde voor de klas
68 Het Drieluik Almere 6 25 Klas verdelen
69 Het Drieluik Almere 6 21 Onbevoegde voor de klas
70 Het Drieluik Almere 1/2 28 Anders of combinatie
71 Heilig hart Dongen 8 18 Klas verdelen
72 OBS De Springstok Amsterdam 5/6 22 Directie of IB-er etc...
73 Obs De Triangel Grijpskerk 6 14 Anders of combinatie
74 Ds. W. E. den Hertogschool Den Haag 6 29 Parttimer komt extra dag terug
75 OBS De Oversteek Nijmegen 3a 27 Anders of combinatie
76 De Buikslotermeer Amsterdam 3a en 3b 38 Anders of combinatie
77 De Buikslotermeer Amsterdam 8 32 Onbevoegde voor de klas
78 Daltonschool Nicolaas Doorn 6 27 Parttimer komt extra dag terug
79 Tjalk Lelystad 3 21 Anders of combinatie
80 Obs de duizendpoot Geleen 1-2 24 Onbevoegde voor de klas
81 Den Omgang Schaijk 2/3 29 Klas verdelen
82 Ter Stege Olst 1/2 24 Klas verdelen
83 A.Bosschool Wesepe 7/8 30 Parttimer komt extra dag terug
84 St Michaëlschool Hazerswoude Dorp 5/6 35 Anders of combinatie
85 De Regenboog Apeldoorn 1-2 33 Anders of combinatie
86 CBS het Galjoen Hoogezand 7/8 15 Anders of combinatie
87 De Regenboog Apeldoorn 3 18 Anders of combinatie
88 prins willem alexanderschool den haag 5 23 Anders of combinatie
89 De Trompetvogel Nieuwegein 4 22 Invaller via detacheringsbureau
90 OBS Vuurvogel Bergschenhoek 1/2 20 Onbevoegde voor de klas
91 De Triangel Amstelveen 1-2 25 Onbevoegde voor de klas
92 De Malelande Amersfoort 7 28 Anders of combinatie
93 De Malelande Amersfoort 5 28 Parttimer komt extra dag terug
94 De Malelande Amersfoort 1 11 Anders of combinatie
95 OBS Uniek Ede 8 20 Klas naar huis sturen
96 Kameleon Doorn 3 25 Onbevoegde voor de klas
97 Burg. De Ruiterschool Kuinre 3/5 24 Anders of combinatie
98 Kameleon Doorn 8 32 Onbevoegde voor de klas
99 De Amstel Amsterdam 1/2 24 Parttimer komt extra dag terug
100 De Amstel Amsterdam 1, 2 25 Directie of IB-er etc...
101 Kameleon Doorn 7 24 Onbevoegde voor de klas
102 CBS De Peggebult Donkerbroek 5/6 22 Parttimer komt extra dag terug
103 Kennedy Fijnaart 7 30 Directie of IB-er etc...
104 Daltonschool de Driesprong Soest 1/2 alleen in de middag 24 Onbevoegde voor de klas
105 kbs Het Kristal Almere 4-5 28 Klas verdelen
106 Obs de Compositie Almere 6 31 Gepensioneerde voor de klas
107 Obs de Compositie Almere 5 27 Parttimer komt extra dag terug
108 Obs de Compositie Almere 5 29 Klas verdelen
109 de Zonnewijzer Heerhugowaard ondersteunings middenbouw 20 Directie of IB-er etc...
110 In de manne Veendam 345 25 Klas verdelen
111 CBS Groen van Prinsterer Barendrecht 5 27 Parttimer komt extra dag terug
112 Neptunus Amsterdam 5 28 Anders of combinatie
113 Christelijke Basisschool Sprang-Capelle 8 26 Klas verdelen
114 KBs De Regenboog Woerden 4 29 Parttimer komt extra dag terug
115 Het Bossche Broek 's-Hertogenbosch 5 24 Anders of combinatie
116 Het Bossche Broek 's-Hertogenboshc 5 25 Parttimer komt extra dag terug
117 Het Bossche Broek 's-Hertogenbosch 7 26 Klas verdelen
118 Het Bossche Broek 's-Hertogenbosch 5 27 Directie of IB-er etc...
119 Jan Ligthart Appingedam 1/2 26 Parttimer komt extra dag terug
120 SBO De Kristal Maarssen 8 14 Invaller via detacheringsbureau
121 SBO De Kristal Maarssen 4/5 14 Invaller via detacheringsbureau
122 5e montessorischool Watergraafsmeer Amsterdam 7-8 26 Onbevoegde voor de klas
123 SBO De Súdwester Sneek 8 15 Klas naar huis sturen
124 SBO De Súdwester Sneek 8 13 Parttimer komt extra dag terug
125 de Telgenborch Almelo 6/7/8 22 Onbevoegde voor de klas
126 BS Leander Sint Anthonis 3 23 Parttimer komt extra dag terug
127 Montessori kindcentrum de Plotter Zutphen 6/7/8 28 Anders of combinatie
128 Bernardus van Bockxmeerschool Hoorn 1/2c 21 Parttimer komt extra dag terug
129 Montessori kindcentrum de Plotter Zutphen 6/7/8 28 Klas naar huis sturen
130 CBS Groen van Prinsterer Barendrecht 186 12 Klas naar huis sturen
131 OBS Panta Rhei Tilburg 3 27 Parttimer komt extra dag terug
132 Het Samenspel Almere 4 20 Directie of IB-er etc...
133 SBO Toermalijn Emmen 5/6 11 Klas verdelen
134 Daltonschool Confetti Arnhem 8 25 Klas verdelen
135 OBS Het Vastert Enschede 6 39 Anders of combinatie
136 De Brink Ottersum vervanging van ib-er 4 Anders of combinatie
137 De Brink Ottersum 8 24 Anders of combinatie
138 De Brink Ottersum 4 26 Parttimer komt extra dag terug
139 OBS De Toonladder Zuilenstein Nieuwegein 7 23 Parttimer komt extra dag terug
140 De Arcade Leiden 6 26 Onbevoegde voor de klas
141 De Arcade Leiden 7 23 Onbevoegde voor de klas
142 De Arcade Leiden 1/2 31 Onbevoegde voor de klas
143 Dalton Nicolaas Doorn 6 25 Parttimer komt extra dag terug
144 Lucas Batau Nieuwegein 6 21 Klas verdelen
145 KBS de Triangel Amstelveen 7a 24 Klas verdelen
146 Juliana van stolberg Hoogeveen 1/2 30 Parttimer komt extra dag terug
147 Juliana van stolberg Hoogeveen 1/2 30 Parttimer komt extra dag terug
148 OBS de Bolder Drachten 6 22 Anders of combinatie
149 De Paperclip Heerhugowaard 1/2 26 Onbevoegde voor de klas
150 o.d.s. Meester Aafjes Meteren 12 21 Directie of IB-er etc...
151 de Roerganger Enter 5 22 Invaller via detacheringsbureau
152 SBO de Bonte Vlinder Den Haag 6 16 Klas verdelen
153 De Diamant Baarlo 4 22 Onbevoegde voor de klas
154 De Diamant Baarlo 8 19 Directie of IB-er etc...
155 obs Ter Tolne Tholen 5 25 Klas verdelen
156 PCBS De Palm Elim 8 12 Klas naar huis sturen
157 Nutsschool Lankforst Nijmegen gr.4 25 Klas naar huis sturen
158 CBS Ichthus Hardinxveld-Giessendam 8a 19 Directie of IB-er etc...
159 De Driestam Eindhoven 4/5 22 Directie of IB-er etc...
160 CBS Ichthus Hardinxveld-Giessendam 3 29 Anders of combinatie
161 De Oversteek Nijmegen 3 27 Anders of combinatie
162 Bijlmerhorst Amsterdam 8 21 Klas verdelen
163 Ds. J.J. Buskesschool Rotterdam 6 20 Invaller via detacheringsbureau
164 SBO SAM Doetinchem 3 14 Directie of IB-er etc...
165 Ludgerschool Utrecht 3 20 Onbevoegde voor de klas
166 De Clipper Rotterdam 3-4-5 30 Klas verdelen
167 Jozefschool De Goorn 6/7a 31 Anders of combinatie
168 Jozefschool De Goorn 4a 27 Parttimer komt extra dag terug
169 de Vuurvogel Uithoorn 5 16 Parttimer komt extra dag terug
170 obs de Stelling Makkinga 7/8 20 Parttimer komt extra dag terug
171 obs Burght Amsterdam 7 24 Onbevoegde voor de klas
172 obs Burght Amsterdam 5 24 Parttimer komt extra dag terug
173 obs Burght Amsterdam 4 24 Klas verdelen
174 obs de Striepe Oldeholtpade 1en2 20 Invaller via detacheringsbureau
175 Jan Thiesschool Rolde 4 24 Anders of combinatie
176 OBDS de Wetelaar Doesburg 3-4 27 Directie of IB-er etc...
177 SBO De Lings Tegelen mentor 7-14 jarigen 16 Directie of IB-er etc...
178 SBO De Lings Tegelen jonge kind 14 Onbevoegde voor de klas
179 o.d.s. Meester Aafjes Meteren 8 31 Directie of IB-er etc...
180 Obs De Bosweide Ridderkerk 7 22 Directie of IB-er etc...
181 Obs De Bosweide Ridderkerk 6 21 Parttimer komt extra dag terug
182 OBS de Tarthorst Wageningen 4/5 29 Klas naar huis sturen
183 obs Noordewier Rasquert 1,2 20 Anders of combinatie
184 De Kringloop Arnhem 4/5 24 Klas verdelen
185 r.k.b.s. De Reiger Lisserbroek 5 23 Anders of combinatie
186 SBO 'de Dijk' Wageningen 6 18 Klas verdelen
187 obs De Samensprong Steenwijk 3/4 22 Klas verdelen
188 Julianaschool Almen 7-8 31 Anders of combinatie
189 obs Twekkelerveld Enschede 5/6 20 Invaller via detacheringsbureau
190 KC de Duizendpoot Den Bosch 6/7 18 Klas verdelen
191 Achtsprong Amsterdam 4/5 22 Anders of combinatie
192 Achtsprong Amsterdam 4 24 Anders of combinatie
193 Achtsprong Amsterdam 1/2 18 Onbevoegde voor de klas
194 Achtsprong Amsterdam 3 22 Invaller via detacheringsbureau
195 De Brandaris Hoofddorp 6 24 Onbevoegde voor de klas
196 De Contrabas Capelle aan den IJssel 6 26 Invaller via detacheringsbureau
197 De Brandaris Hoofddorp 1/2 18 Invaller via detacheringsbureau
198 De Brandaris Hoofddorp 8 24 Onbevoegde voor de klas
199 cbs de Lichtbron Buitenpost 6/7 23 Klas naar huis sturen
200 Kbs Petrus en Paulus Breda 4 24 Klas verdelen
201 Kbs Petrus en Paulus Breda 8 25 Onbevoegde voor de klas
202 Obs De Klimop Amsterdam 8 22 Klas naar huis sturen
203 Obs De Klimop Amsterdam 4 21 Directie of IB-er etc...
204 Kinderboom Slochteren 1-2 18 Anders of combinatie
205 Kinderboom Slochteren 1-2 18 Anders of combinatie
206 Kinderboom Slochteren 4-6 25 Gepensioneerde voor de klas
207 CBS Drakensteyn Enschede 6 27 Directie of IB-er etc...
208 De Dapper Amsterdam 5 19 Anders of combinatie
209 De Dapper Amsterdam 7 20 Anders of combinatie
210 CBS Drakensteyn Enschede 2 27 Parttimer komt extra dag terug
211 Alfons ariens Harderwijk 4 24 Klas naar huis sturen
212 CBS De Parel Poortugaal 5 28 Directie of IB-er etc...
213 OBS de Windroos Lelystad 5 31 Klas verdelen
214 De Oase Utrecht 4 28 Onbevoegde voor de klas
215 Kentalis Signis Amsterdam 7 12 Klas naar huis sturen
216 CKC Het Krijt Assen 3 20 Klas naar huis sturen
217 Waalse Louise de Coligny Den Haag 6 26 Klas verdelen
218 CKC Het Krijt Assen 6 30 Parttimer komt extra dag terug
219 obs Tiggeldobbe Winsum 1/2 17 Klas verdelen
220 Katholieke Jenaplan Basisschool De Korf Apeldoorn 2,3 19 Klas verdelen
221 Sint Bernardus Haarlem 1-2d 28 Klas naar huis sturen
222 Sint Bernardus Haarlem 1-2b 25 Klas naar huis sturen
223 Sint Bernardus Haarlem 6 26 Klas verdelen
224 De Stek Houten 8 23 Klas verdelen
225 Multatulischool Amsterdam 4 24 Onbevoegde voor de klas
226 Multatulischool Amsterdam 1/2 21 Onbevoegde voor de klas
227 Multatulischool Amsterdam 5 22 Onbevoegde voor de klas
228 Henricusschool Hippolytushoef 4 24 Parttimer komt extra dag terug
229 De Talenten Haarlem 5/6 19 Directie of IB-er etc...
230 De Talenten Haarlem 3/4 26 Directie of IB-er etc...
231 Openbare daltonbasisschool de Horizon Amsterdam 5/6 hb 16 Directie of IB-er etc...
232 Tamarinde Zaandam 1/2 24 Parttimer komt extra dag terug
233 De wegwijzer S-gravenzande 2 29 Parttimer komt extra dag terug
234 Joannes XXIII Utrecht 3b 16 Directie of IB-er etc...
235 Joannes XXIII Utrecht 3a 17 Directie of IB-er etc...
236 r.k.b.s. De Reiger Lisserbroek 6 25 Directie of IB-er etc...
237 r.k.b.s. De Reiger Lisserbroek 1-2 26 Onbevoegde voor de klas
238 Sint-Petrusschool Diemen 6 25 Gepensioneerde voor de klas
239 Sws de Driesprong Vriescheloo 5-6 14 Directie of IB-er etc...
240 De Klaroen Maarssen 7 23 Klas naar huis sturen
241 CBS De Wieken Ten Post 7/8 25 Parttimer komt extra dag terug
242 St. Josephschool Emmeloorc 7 24 Anders of combinatie
243 Juliana van stolberg Hoogeveen 5 18 Anders of combinatie
244 Vreewijkschool Rotterdam 1 26 Directie of IB-er etc...
245 de Hagenpoort Deventer div en 28 Directie of IB-er etc...
246 De Zonheuvel Driebergen 8 30 Anders of combinatie
247 Cbs it harspit Ternaard 1/2 27 Klas naar huis sturen
248 De WestWijzer Westwoud 3/4 24 Klas verdelen
249 De Meule Venlo 5 18 Onbevoegde voor de klas
250 SBO de Vlieger Leiden mb 8 15 Directie of IB-er etc...
251 De Carrousel Gouda 7/8 26 Invaller via detacheringsbureau
252 Ludgerschool Utrecht 3 20 Klas naar huis sturen
253 Koningin Emmaschool.nl Bussum 6 28 Klas naar huis sturen
254 Koningin Emmaschool Bussum 8 28 Klas naar huis sturen
255 De Regenboog Venlo-Blerick 1/2 22 Klas naar huis sturen
256 Weidevogels Purmerend 3/4 25 Parttimer komt extra dag terug
257 Weidevogels Purmerend 1/2 25 Anders of combinatie
258 nbs de Sterren Uithuizermeeden 3-4 23 Parttimer komt extra dag terug
259 nbs de Sterren Uithuizermeeden 1-2 23 Invaller via detacheringsbureau
260 De Tweemaster Huizen 1 9 Klas verdelen
261 De Tweemaster Huizen 1/2 26 Parttimer komt extra dag terug
262 De Tweemaster Huizen 3 19 Gepensioneerde voor de klas
263 Willem Alexanderschool Nieuwegein 8 33 Anders of combinatie
264 Tjalk Lelystad 7 23 Invaller via detacheringsbureau
265 Schreuder Amsterdam 8 21 Invaller via detacheringsbureau
266 Gertrudisschool Utrecht 4 27 Directie of IB-er etc...
Maandag 19 februari 2018
1 St. Agora RKBS de Hoeksteen Krommenie 3 24 Klas verdelen
2 Oldenije Leeuwarden 1-2 26 Gepensioneerde voor de klas
3 Westerschool Gouda 5 17 Directie of IB-er etc...
4 De Jutter Noordwijk 5/6 22 Parttimer komt extra dag terug
5 MBS Aquamarijn Den Bosch 5/6 25 Klas verdelen
6 Mgr Bekkersschool Amsterdam 7 17 Klas verdelen
7 Zonnewereld Vleuten 3/4 27 Parttimer komt extra dag terug
8 Singel Willemstad 8 28 Klas verdelen
9 Juliana van Stolbergschool Waalwijk 7 29 Klas naar huis sturen
10 OBS Trinoom Wijchen 1/2 28 Parttimer komt extra dag terug
11 CBS Anne de Vries Stadskanaal 7/8 20 Parttimer komt extra dag terug
12 Basisschool Knotwilg Amsterdam 1/2 24 Onbevoegde voor de klas
13 Basisschool Knotwilg Amsterdam 4 30 Klas verdelen
14 Bernardus van Bockxmeerschool Hoorn 1/2c 19 Parttimer komt extra dag terug
15 Kindcentrum Theo Thijssen Assen 8 30 Anders of combinatie
16 Daltonschool Rijnsweerd Utrecht 8 29 Parttimer komt extra dag terug
17 Oranje Nassauschool Badhoevedorp 4 30 Directie of IB-er etc...
18 Kindcentrum De Touwladder Zoetermeer 5 32 Anders of combinatie
19 Daltonschool Confetti Arnhen 8 23 Klas verdelen
20 De Leilinde Papendrecht 6/7 28 Onbevoegde voor de klas
21 De Leilinde Papendrecht 8 17 Parttimer komt extra dag terug
22 Willem van Oranjeschool Brakel 8 20 Klas verdelen
23 Carolusschool Den Haag 1 25 Invaller via detacheringsbureau
24 Klavertje Vier Houten 6/7 20 Anders of combinatie
25 Klavertje Vier Houten 8 18 Klas naar huis sturen
26 SBO de Welle Almelo 5/6 15 Gepensioneerde voor de klas
27 De Dorpsschool Bathmen 1-2 24 Onbevoegde voor de klas
28 Bataviaschool Amsterdam 6 20 Onbevoegde voor de klas
29 cbs de Kern Veendam 7 25 Directie of IB-er etc...
30 CBS de Kern Veendam 8 22 Parttimer komt extra dag terug
31 SBO De Brug Vianen 8 18 Onbevoegde voor de klas
32 De Fontein Houten 30 26 Anders of combinatie
33 Obs De Dam Lemmer 6/7 18 Klas naar huis sturen
34 Margarethaschool Arnhem 4c 24 Anders of combinatie
35 De Biezenhof Halsteren 8 20 Onbevoegde voor de klas
36 SBO De Wissel Veghel 5 17 Invaller via detacheringsbureau
37 Obs De Dalk Klarenbeek 3/4/5 23 Directie of IB-er etc...
38 OBS De Vogelaar Genemuiden 5 en 6 28 Anders of combinatie
39 Overhoeks Amsterdam 3 27 Gepensioneerde voor de klas
40 Kindcentrum de Sprankel Grotenhof 1/2 25 Parttimer komt extra dag terug
41 Kindcentrum de Sprankel Grotenhof 5 19 Parttimer komt extra dag terug
42 Obs de Achtbaan Moordrecht 7 22 Invaller via detacheringsbureau
43 De Morgenster Amsterdam 1 15 Onbevoegde voor de klas
44 OBS De Springstok Amsterdam 5/6 22 Onbevoegde voor de klas
45 Ds. W. E. den Hertogschool Den Haag 5 25 Parttimer komt extra dag terug
46 CBS De MarsWeijde Hardenberg 1 24 Parttimer komt extra dag terug
47 obs De Driehoek (OZHW) Barendrecht 4/5 20 Directie of IB-er etc...
48 Pius X Steenbergen 1-2 24 Parttimer komt extra dag terug
49 obs de Driehoek Barendrecht 4/5 20 Anders of combinatie
50 Den Omgang Schaijk 4 26 Directie of IB-er etc...
51 Den Omgang Schaijk 2/3 29 Klas verdelen
52 A.Bosschool Wesepe 7 en 8 30 Parttimer komt extra dag terug
53 prins willem alexanderschool den haag 5 23 Anders of combinatie
54 De Malelande Amersfoort 7 28 Parttimer komt extra dag terug
55 OBS Uniek Ede 8 20 Directie of IB-er etc...
56 Kameleon Doorn 5/6 27 Invaller via detacheringsbureau
57 Daltonschool de Driesprong Soest 1/2 alleen in de middag 24 Onbevoegde voor de klas
58 Christelijke basisschool de Rank Sprang-Capelle 8 26 Parttimer komt extra dag terug
59 bs Hulsberg Hulsberg 1/2 26 Directie of IB-er etc...
60 Burg. W.A. Storkschool Dwingeloo 2 24 Directie of IB-er etc...
61 Burg. W.A. Storkschool Dwingeloo 7 26 Parttimer komt extra dag terug
62 Burg. W.A. Storkschool Dwingeloo 1/2a 21 Parttimer komt extra dag terug
63 Het Bossche broek 's-Hertogenbosch 1-2 28 Anders of combinatie
64 KBs De Regenboog Woerden 4 29 Parttimer komt extra dag terug
65 bs de Windwijzer Heerlen 6 26 Onbevoegde voor de klas
66 OBS Panta Rhei Tilburg 3 27 Parttimer komt extra dag terug
67 Het Samenspel Almere 4 20 Anders of combinatie
68 Daltonschool Confetti Arnhem 8 25 Klas verdelen
69 OBS de Klim Utrecht 1-2 26 Directie of IB-er etc...
70 obs de Woldstroom Meppel 6/7/8 28 Klas verdelen
71 de Roerganger Enter 5 22 Directie of IB-er etc...
72 O.b.s. Syncope Almere 7 22 Gepensioneerde voor de klas
73 CBS Ichthus Hardinxveld-Giessendam 3 29 Anders of combinatie
74 Bijlmerhorst Amsterdam 8 21 Klas verdelen
75 14e Montessorischool Amsterdam 1,2 23 Klas verdelen
76 SBO SAM Doetinchem 3 14 Parttimer komt extra dag terug
77 SBO SAM Doetinchem 5/6 15 Directie of IB-er etc...
78 De Singel Willemstad 1-2 16 Parttimer komt extra dag terug
79 De Singel Willemstad 1-2 15 Parttimer komt extra dag terug
80 De Singel Willemstad 8 26 Klas verdelen
81 Jozefschool De Goorn 6/7a 31 Anders of combinatie
82 CBS Prins Willem-Alexander Hasselt (ov) rt + ondersteuning + plusklas 14 Parttimer komt extra dag terug
83 obs de Stelling Makkinga 7/8 20 Directie of IB-er etc...
84 nbs Burgst Breda 1-2 29 Klas verdelen
85 Marcusschool Utrecht 4 16 Invaller via detacheringsbureau
86 Mooitaki Bitgummole 1/2 24 Gepensioneerde voor de klas
87 obs Noordewier Rasquert 6 20 Directie of IB-er etc...
88 De Brandaris Hoofddorp 1/2 18 Invaller via detacheringsbureau
89 OBS de Windroos Lelystad 1/2 24 Parttimer komt extra dag terug
90 Neptunus Amsterdam 7 21 Onbevoegde voor de klas
91 IKC De Heksenketel Assen 3 25 Klas naar huis sturen
92 Multatulischool Amsterdam 7 22 Onbevoegde voor de klas
93 Multatulischool Amsterdam 5 22 Invaller via detacheringsbureau
94 Multatulischool Amsterdam 1/2 23 Onbevoegde voor de klas
95 SBO de Tendee Enschede 7 15 Directie of IB-er etc...
96 De Mijlpaal Amsterdam 6 25 Directie of IB-er etc...
97 De mijlpaal Amsterdam 1/2 25 Klas naar huis sturen
98 KC Sterrenbosch Den Bosch 3 23 Anders of combinatie
99 De Talenten Haarlem 5/6 19 Directie of IB-er etc...
100 De Talenten Haarlem 3/4 26 Directie of IB-er etc...
101 Kc Meander ‘S Hertogenbosch 7 25 Klas verdelen
102 Otto Baron Katwijk Katwijk ZH 6 16 Gepensioneerde voor de klas
103 Het Rondeel 's-Hertogenbosch 2 en 1 6 en 1 7 42 Directie of IB-er etc...
104 Vitusschool Well 7 25 Directie of IB-er etc...
105 Openbare daltonbasisschool de horizon Amsterdam 5/6 hb 16 Klas naar huis sturen
106 De wegwijzer S-gravenzande 2 29 Directie of IB-er etc...
107 Laetare Lelystad 6, 7, 8 27 Anders of combinatie
108 Joannes XXIII Utrecht 4b 21 Parttimer komt extra dag terug
109 De klister Opende 2 18 Parttimer komt extra dag terug
110 Joannes XXIII Utrecht kleuters 25 Klas naar huis sturen
111 Joannes XXIII Utrecht 3b 15 Klas naar huis sturen
112 Joannes XXIII Utrecht 3a 16 Klas naar huis sturen
113 r.k.b.s. De Reiger Lisserbroek 1-2 26 Parttimer komt extra dag terug
114 Sint-Petrusschool Diemen 6 25 Klas naar huis sturen
115 Obs Kortland Krimpen aan drn IJssel 8 29 Invaller via detacheringsbureau
116 Obs De Flierefluiter Almere 7 28 Anders of combinatie
117 Obs De Flierefluiter Almere 7-8 28 Onbevoegde voor de klas
118 Obs De Flierefluiter Almere 1-2 26 Anders of combinatie
119 kbs Het Kristal Almere 7s 16 Klas naar huis sturen
120 De Eilanden, Amsterdam Amsterdam 6, 7, 8 30 Directie of IB-er etc...
121 De Kringloop Arnhem 4/5 24 Klas verdelen
122 Juliana van stolberg Hoogeveen 1/2 30 Parttimer komt extra dag terug
123 Juliana van stolberg Hoogeveen 1/2 30 Parttimer komt extra dag terug
124 Vreewijkschool Rotterdam 5 24 Directie of IB-er etc...
125 Vreewijkschool Rotterdam 5 24 Directie of IB-er etc...
126 OBS De Dromedaris Beuningen, Gelderland 1-2 24 Klas verdelen
127 OBS Cornelis Jetses Amsterdam 5/6 22 Parttimer komt extra dag terug
128 Vroonestein Nieuwegein 1/2 30 Onbevoegde voor de klas
129 Juliana van stolberg Hoogeveen 8 23 Klas naar huis sturen
130 Juliana van stolberg Hoogeveen 5 18 Klas naar huis sturen
131 De Burijn Alkmaar 1/2 24 Onbevoegde voor de klas
132 De Zonheuvel Driebergen 8 30 Parttimer komt extra dag terug
133 Obs De Optimist Heerenveen 5/6 30 Directie of IB-er etc...
134 Daltonschool de Driesprong Soest 1/2 24 Onbevoegde voor de klas
135 Daltonschool de Driesprong Soest 1/2 24 Onbevoegde voor de klas
136 Lucas Batau Nieuwegein 6a 21 Klas verdelen
137 Lucas Batau Nieuwegein 6 20 Klas verdelen
138 Het Drieluik Almere 1/2e 29 Onbevoegde voor de klas
139 Het Drieluik Almere 6d 21 Klas verdelen
140 Het Drieluik Almere 4d 24 Directie of IB-er etc...
141 Kindcentrum de Eshorst Beilen 8 24 Klas naar huis sturen
142 De WestWijzer Westwoud 3/4 24 Klas verdelen
143 OBS Harlekijn Landgraaf 7/8 27 Parttimer komt extra dag terug
144 de Peppelaer Haarlem 7 27 Klas verdelen
145 Stefanusschool Tiel 1/2 26 Parttimer komt extra dag terug
146 De Pols Tijnje 5/6 23 Directie of IB-er etc...
147 FlambouTrimbeets Gorredijk 4 23 Directie of IB-er etc...
148 SJB Nootdorp 1/2 18 Klas verdelen
149 De Lunetten Heemskerk 7 32 Parttimer komt extra dag terug
150 5e monessorischool Watergraafsmeer Amsterdam 7-8 26 Onbevoegde voor de klas
151 5e montessorischool Watergraafsmeer Amsterdam 5-6 25 Onbevoegde voor de klas
152 De Hoeksteen Well 1-2 20 Onbevoegde voor de klas
153 de Zonnewijzer Heerhugowaard ondersteunings middenbouw 20 Anders of combinatie
154 De Buikslotermeer Amsterdam 1/2b 23 Onbevoegde voor de klas
155 Het Stroomdal Zuidlaren 8 31 Parttimer komt extra dag terug
156 Dalton IKC Zeven Zeeën Amsterdam 5/6 16 Klas verdelen
157 De Buikslotermeer Amsterdam 5 25 Klas verdelen
158 De Buikslotermeer Amsterdam 1/2 d 19 Directie of IB-er etc...
159 De Trompetvogel Nieuwegein 5b 22 Parttimer komt extra dag terug
160 OBS de Piramide Amsterdam 5/6 25 Directie of IB-er etc...
161 OBS de Piramide Amsterdam 6 16 Directie of IB-er etc...
162 OBS de Piramide Amsterdam 8 16 Klas verdelen
163 Daltonschool De Poolster Amsterdam 6 31 Parttimer komt extra dag terug
164 Daltonschool De Poolster Amsterdam 20 24 Onbevoegde voor de klas
165 Ludgerschool Utrecht 1/2 23 Klas verdelen
166 Ds. J.J. Buskesschool Rotterdam 6a 20 Klas verdelen
167 Obs de Compositie Almere 5 29 Parttimer komt extra dag terug
168 Obs de Compositie Almere 5 27 Klas verdelen
169 Koningin Emmaschool Bussum 6 28 Klas verdelen
170 Obs de Compositie Almere 6 31 Gepensioneerde voor de klas
171 Koningin Emmaschool Bussum 8 28 Parttimer komt extra dag terug
172 De Regenboog Venlo-Blerick 1/2 22 Klas verdelen
173 SBO De Lings Tegelen mentor 7-14 jarigen 16 Directie of IB-er etc...
174 SBO De Lings Tegelen jonge kind 16 Onbevoegde voor de klas
175 obs de Striepe Oldeholtpade 1en2 20 Invaller via detacheringsbureau
176 Weidevogels Purmerend 3/4 25 Parttimer komt extra dag terug
177 vso de brug Rotterdam d 4-5-6 8 Onbevoegde voor de klas
178 vso de brug Rotterdam a 5-6 10 Onbevoegde voor de klas
179 De Violier Maasbree 4 26 Directie of IB-er etc...
180 De Voorhof Vianen 2/3 25 Anders of combinatie
181 Achtsprong Amsterdam 4/5 22 Klas naar huis sturen
182 Achtsprong Amsterdam 4 24 Anders of combinatie
183 Jenaplan Wittevrouwen Utrecht ¾ d 28 Invaller via detacheringsbureau
184 MKC Mio Mondo Amstelveen 3,4,5 26 Klas verdelen
185 Jenaplan Wittevrouwen Utrecht. 1/2 g 26 Parttimer komt extra dag terug
186 Kameleon Doorn 7 24 Onbevoegde voor de klas
187 Kameleon Doorn 3 25 Onbevoegde voor de klas
188 Europaschool Amsterdam 1/2a 25 Klas verdelen
189 Europaschool Amsterdam 6b 23 Klas verdelen
190 SBO De Súdwester Sneek 8 13 Klas verdelen
191 OBS Jan Harmenshof Geldermalsen 7 29 Parttimer komt extra dag terug
192 OBS Jan Harmenshof Geldermalsen 1/2 b 28 Klas naar huis sturen
193 OBS Jan Harmenshof Geldermalsen 1/2 a 30 Klas naar huis sturen
194 OBS Jan Harmenshof Geldermalsen 5 19 Klas naar huis sturen
195 2e Daltonschool Amsterdam 1/2 23 Onbevoegde voor de klas
196 Obs De Bonkelaar Almelo 5 26 Parttimer komt extra dag terug
197 2e Daltonschool Amsterdam 4 28 Klas verdelen
198 Mariaschool Vinkel 1-2 31 Onbevoegde voor de klas
199 Casimirschool Gouda 4 25 Parttimer komt extra dag terug
200 Casimirschool Gouda 5 24 Klas verdelen
201 't Palet Venlo-Blerick 6 25 Directie of IB-er etc...
202 De Polhaar Dalfsen 8 32 Anders of combinatie
203 Waalse Louise de Coligny Den Haag 6 26 Invaller via detacheringsbureau
204 Kentalis Signis Amsterdam 1/2 14 Klas verdelen
205 Larense Montessorischool Laren 1-2 28 Klas naar huis sturen
206 De Zonnewijzer Hoorn 4 22 Invaller via detacheringsbureau
207 Kbs de Korenbloem Raalte 8 16 Directie of IB-er etc...
208 De Contrabas Capelle aan den IJssel 3 21 Parttimer komt extra dag terug
209 Bs Het Palet Den Bosch 1-2 21 Klas verdelen
210 Bs Het Palet Den Bosch 7 28 Onbevoegde voor de klas
211 Bs. Bernardus Saasveld 4-5 28 Anders of combinatie
212 ods meester aafjes meteren 8 30 Directie of IB-er etc...
213 Obs Schuilingsoord Zuidlaren 4/5 22 Parttimer komt extra dag terug
214 Basisschool De Diamant Baarlo 8 24 Parttimer komt extra dag terug
215 obs de Voorpoort Vollenhove 1,2 13 Onbevoegde voor de klas
216 SBO it Heechhôf Drachten 7-8a 15 Klas verdelen
217 Prinses Margrietschool Nieuwegein 6 24 Parttimer komt extra dag terug
218 obs Jan Ligthart Appingedam 1/2b 26 Parttimer komt extra dag terug
219 De Vierambacht Rotterdam 3 18 Onbevoegde voor de klas
220 De Vierambacht Rotterdam 6-7 27 Gepensioneerde voor de klas
221 Boulevard410 Amersfoort 7 17 Parttimer komt extra dag terug
222 Boulevard410 Amersfoort 1 12 Directie of IB-er etc...
223 De Vierambacht Rotterdam 4-5 21 Klas verdelen
224 Boulevard410 Amersfoort gymleraar 100 Parttimer komt extra dag terug
225 De Vierambacht Rotterdam 3 21 Klas naar huis sturen
226 De brandaris Hoofddorp 7 29 Parttimer komt extra dag terug
227 De Brandaris Hoofddorp 8 24 Onbevoegde voor de klas
228 Tamarinde Zaandam 1/2 24 Invaller via detacheringsbureau
229 Basisschool De Diamant Baarlo 3 31 Parttimer komt extra dag terug
230 Basisschool De Diamant Baarlo 4 22 Parttimer komt extra dag terug
231 OBS De Burght Amsterdam 1/2 28 Gepensioneerde voor de klas
232 OBS De Burght Amsterdam 7 28 Klas verdelen
233 obs De burght Amsterdam 5 26 Directie of IB-er etc...
234 Burg. de Ruiterschool Kuinre 3/5 24 Anders of combinatie
235 De Akker Opmeer 5-6 22 Klas verdelen
236 obs 't Joppe Nieuw-Vennep 4 24 Klas verdelen
237 De Balsemyn Eastermar 6/7a 21 Klas verdelen
238 obs 't Joppe Nieuw-Vennep 2 24 Parttimer komt extra dag terug
239 SBO Toermalijn Emmen 5/6 11 Directie of IB-er etc...
240 KC DGW Rosmalen 8 24 Anders of combinatie
241 CBS Groen van Prinstererschool Barendrecht 5 23 Klas naar huis sturen
242 CBS Groen van Prinstererschool Barendrecht 6 23 Klas naar huis sturen
243 CBS Groen van Prinstererschool Barendrecht 1/2 29 Klas naar huis sturen
244 De Clipper Rotterdam 3-4-5 30 Klas verdelen
245 sws De Klimboom Boerakker 7/8 12 Klas naar huis sturen
246 De Griffel Zeist 7 25 Klas naar huis sturen
247 OBS Toermalijn Uithoorn 7 19 Klas verdelen
248 OBS Toermalijn Uithoorn 5 24 Invaller via detacheringsbureau
249 OBS Toermalijn Uithoorn 3 28 Parttimer komt extra dag terug
250 Wilgenstee Zeerijp 1-2-4 16 Anders of combinatie
251 De Oversteek Nijmegen 4 26 Directie of IB-er etc...
252 Samenlevingsschool De Stapsteen Leek 7 26 Directie of IB-er etc...
253 Obs De Bosweide Ridderkerk 7 22 Onbevoegde voor de klas
254 De Driemaster Lelystad 8 39 Onbevoegde voor de klas
255 Bataviaschool Amsterdam 4 15 Onbevoegde voor de klas
256 Obs De Bosweide Ridderkerk 6 24 Klas naar huis sturen
257 De Driemaster Lelystad 7a 25 Directie of IB-er etc...
258 bataviaschool Amsterdam 5 15 Onbevoegde voor de klas
259 De Driemaster Lelystad 1 25 Invaller via detacheringsbureau
260 OBS De Albatros Almere 4a 25 Klas verdelen
261 Kentalis Signis Amsterdam 7 12 Klas verdelen
262 Obs De Triangel Grijpskerk 6 16 Anders of combinatie
263 De Twee Wieken Zwijndrecht 6 26 Anders of combinatie
264 Cbs De Bron Marum 6 26 Gepensioneerde voor de klas
265 De Tweemaster Huizen 1 8 Klas verdelen
266 OBS dalton de Klipper Berkel en Rodenrijs 3 26 Klas verdelen
267 Obs De Klimop Amsterdam 4 21 Directie of IB-er etc...
268 De Tweemaster Huizen 1/2 26 Parttimer komt extra dag terug
269 Jozefschool De Goorn 4a 27 Anders of combinatie
270 Jozefschool De Goorn 6/7 28 Anders of combinatie
271 De Tweemaster Huizen 3 19 Gepensioneerde voor de klas
272 De Arcade Leiden 6 23 Klas verdelen
273 De Contrabas Capelle aan den IJssel 1/2 24 Gepensioneerde voor de klas
274 De Contrabas Capelle aan den IJssel 6 25 Invaller via detacheringsbureau
275 SBO de Vlieger Leiden bb9 16 Anders of combinatie
276 SBO de Vlieger Leiden mb 8 15 Directie of IB-er etc...
277 obs Beatrixschool Steenwijk 5-6 26 Anders of combinatie
278 Nassauschool Groningen 3 20 Anders of combinatie
279 obs Tiggeldobbe Winsum 1/2 17 Klas naar huis sturen
280 De Stek Houten 1/2 28 Klas naar huis sturen
281 Montessori Floriande Hoofddorp 3-4-5 26 Klas verdelen
282 CKC Het Krijt Assen 3 20 Parttimer komt extra dag terug
283 CKC Het Krijt Assen 4 21 Klas naar huis sturen
284 De Klaroen Maarssen 7 23 Directie of IB-er etc...
285 Nassauschool Groningen 7 23 Parttimer komt extra dag terug
286 OBS de Dam Lemmer 6/7 18 Klas naar huis sturen
287 Achtsprong Amsterdam 1/2 18 Onbevoegde voor de klas
288 Achtsprong Amsterdam 3 22 Invaller via detacheringsbureau
289 Kraaienest Beverwijk 7a 24 Klas naar huis sturen
290 Basisschool Binnenmeer Uitgeest 1-2a 28 Onbevoegde voor de klas
291 Sint Bernardusschool Haarlem 1-2 27 Directie of IB-er etc...
292 Cbs Op de Hoogte Burum 3/4 23 Klas verdelen
293 Sint Bernardusschool Haarlem 6 27 Klas naar huis sturen
294 Jenaplanschool ‘t Sterrenpad Nuis 3,4,5 21 Klas verdelen
295 Jenaplanschool ‘t Sterrenpad Nuis 4,5,6 21 Directie of IB-er etc...
296 OBS de Bolder Drachten 1/2 25 Anders of combinatie
297 De Tjotter Lelystad 3 27 Anders of combinatie
298 Sws de Driesprong Vriescheloo 5-6 14 Klas verdelen
299 Willem Alexanderschool Nieuwegein 8 34 Anders of combinatie
300 Fortgensschool Voorschoten 8 28 Directie of IB-er etc...
301 Fortgensschool Voorschoten 4 26 Directie of IB-er etc...
302 St. Josephschool Emmeloord 7 24 Directie of IB-er etc...
303 SBO Johan Seckel Ommen 7 15 Klas naar huis sturen
304 Vuurvlinder Veenendaal 1/2 17 Klas naar huis sturen
305 CBS De Wegwijzer Kollumerpomp 3/4/5 21 Parttimer komt extra dag terug
306 nbs de Sterren Uithuizermeeden 3-4 21 Invaller via detacheringsbureau
307 nbs de Sterren Uithuizermeeden 1-2 23 Klas naar huis sturen
308 Henricusschool Hippolytushoef 4 24 Onbevoegde voor de klas
309 Henricusschool Hippolytushoef 3 30 Onbevoegde voor de klas
310 Tjalk Lelystad 7 23 Invaller via detacheringsbureau
311 Prins Willen Alexander-locatie Beekenstein Amersfoort 6 27 Parttimer komt extra dag terug
312 Schreuder Amsterdam 8 21 Invaller via detacheringsbureau
313 De Klaroen Maarssen 8a 25 Onbevoegde voor de klas
314 Vuurvlinder Veenendaal 7 24 Klas naar huis sturen
315 Beatrix Haarlem 6 30 Klas verdelen
316 IJdoornschool Amsterdam 4 21 Gepensioneerde voor de klas
Vrijdag 16 februari 2018
1 obs De Eshoek Annen 4 19 Parttimer komt extra dag terug
2 De Jutter Noordwijk 7/8 18 Parttimer komt extra dag terug
3 Mgr Bekkersschool Amsterdam 7 17 Klas verdelen
4 dr A. Schweitzerschool Renkum 8 25 Klas naar huis sturen
5 Montessorischool Pallas Athene Amersfoort 6/7/8 29 Parttimer komt extra dag terug
6 Aloysiusschool Amersfoort 5 30 Klas naar huis sturen
7 Aloysiusschool Amersfoort 1-2 31 Klas naar huis sturen
8 Kindcentrum De Touwladder Zoetermeer 5 32 Parttimer komt extra dag terug
9 Mgr. Bekkersschool Delft 1/2 13 Klas verdelen
10 't Tilletje Warder 3/4 25 Anders of combinatie
11 Obs De Flierefluiter Almere 5 27 Anders of combinatie
12 de Breede Hei Amersfoort 1/2 25 Klas naar huis sturen
13 cbs de Kern Veendam 5 23 Parttimer komt extra dag terug
14 De Windroos Deventer 3/4 21 Anders of combinatie
15 De Windroos Deventer 1/2 18 Onbevoegde voor de klas
16 De Windroos Deventer 8 22 Klas verdelen
17 Jenaplanschool 't Praathuis Culemborg 345 24 Klas verdelen
18 Obs De Dalk Klarenbeek 3/4/5 23 Klas naar huis sturen
19 St aloysius Gouda 5 20 Directie of IB-er etc...
20 De Sluis Anna Paulowna 1/2 25 Klas naar huis sturen
21 Ter Stege Olst 1/2 24 Parttimer komt extra dag terug
22 OBS De Toonladder Zuilenstein Nieuwegein 3 23 Parttimer komt extra dag terug
23 CBS Ichthus Hardinxveld-Giessendam 6a 21 Klas naar huis sturen
24 14e Montessorischool Amsterdam 6,7,8. 29 Klas naar huis sturen
25 de Bombardon Almere 6/7 16 Parttimer komt extra dag terug
26 de Vlierboom Den Haag 4 29 Klas naar huis sturen
27 de Bombardon Almere 6/7 14 Anders of combinatie
28 de Bombardon Almere 1/2 5 Parttimer komt extra dag terug
29 de vlierboom den haag 3 24 Klas naar huis sturen
30 IKC Zuiderenk Wijster 7/8 30 Gepensioneerde voor de klas
31 IKC Zuiderenk Wijster 5/6 28 Invaller via detacheringsbureau
32 Multatulischool Amsterdam 5 22 Invaller via detacheringsbureau
33 Multatulischool Amsterdam 7 22 Onbevoegde voor de klas
34 Multatulischool Amsterdam 8 21 Onbevoegde voor de klas
35 Roald Dahlschool Zwaag 7/8 27 Klas naar huis sturen
36 RKBS de Hoeksteen Krommenie 3 26 Klas naar huis sturen
37 Obs de Flierefluiter Almere 7-8 28 Onbevoegde voor de klas
38 Obs de Flierefluiter Almere 5 28 Anders of combinatie
39 Obs de beijumkorf Groningen 1/2 22 Klas naar huis sturen
40 De Eilanden, Amsterdam Amsterdam 6, 7, 8 30 Klas naar huis sturen
41 CBS De Regenboog Ridderkerk 6 32 Klas naar huis sturen
42 de Hagenpoort Deventer 6 23 Anders of combinatie
43 Stefanusschool Tiel 1/2 26 Klas naar huis sturen
44 5e montessorischool Watergraafsmeer Amsterdam 7-8 26 Onbevoegde voor de klas
45 5e montessorischool Watergraafsmeer Amsterdam 1-2 25 Klas naar huis sturen
46 De Buikslotermeer Amsterdam 7b 20 Klas verdelen
47 De Trompetvogel Nieuwegein 5b 22 Parttimer komt extra dag terug
48 Calvijnschool Bunschoten-spakenburg 4 26 Klas naar huis sturen
49 obs de Striepe Oldeholtpade 1en2 20 Parttimer komt extra dag terug
50 De Keerkring Woerden 8 15 Klas naar huis sturen
51 Abt Emo Westeremden 3/4/5 17 Anders of combinatie
52 Casimirschool Gouda 5 24 Parttimer komt extra dag terug
53 CPO De Delta Zevenhuizen (GR) 3/4 19 Anders of combinatie
54 Obs Schuilingsoord Zuidalaren 6 20 Klas naar huis sturen
55 Prinses Margrietschool Nieuwegein 6 24 Parttimer komt extra dag terug
56 Obs De Klimop Amsterdam 8 22 Klas verdelen
57 Obs De Klimop Amsterdam 4 21 Directie of IB-er etc...
58 Bogermanschool Rotterdam 5 20 Anders of combinatie
59 Vuurvlinder Veenendaal 5/6 24 Klas naar huis sturen
60 Vuurvlinder Veenendaal 1/2 17 Klas naar huis sturen
61 OBS Vuurvogel Bergschenhoek 5/6 27 Onbevoegde voor de klas
62 CNS-Basisschool De Vuursteen Ede 3 22 Klas naar huis sturen
63 Obs Klimop Vlaardingen 7/8 24 Directie of IB-er etc...
64 De Morgenster Zwolle 3 30 Klas naar huis sturen
65 OBS Et Buut Zaandam 6 27 Klas naar huis sturen
66 Merkelbachschool Amsterdam 1/2b 29 Onbevoegde voor de klas
67 Prins Willen Alexander-locatie Beekenstein Amersfoort 1/2 25 Klas naar huis sturen
68 De Opslach Wommels 3/4/5 27 Parttimer komt extra dag terug
69 obs de notenkraker amsterdam 1-2 28 Gepensioneerde voor de klas
70 De Eilanden, Amsterdam Amsterdam 6, 7, 8 31 Directie of IB-er etc...
71 Dalton IKC Zeven Zeeën Amsterdam 5 23 Klas verdelen
72 Obs Villa Kakelbont Hoogeveen 1.2 15 Klas naar huis sturen
73 OBS De Beijumkorf Groningen 4 20 Directie of IB-er etc...
74 OBS De Beijumkorf Groningen 1/2 20 Klas naar huis sturen
75 Obs de Striepe Oldeholtpade 1/2 20 Parttimer komt extra dag terug
76 Obs de Striepe Oldeholtpade 1/2 20 Parttimer komt extra dag terug
77 St Aloysius Gouda 5 21 Directie of IB-er etc...
78 de Optimist Alkmaar 5,6,7,8 21 Onbevoegde voor de klas
79 DKC De Vaart Hoogersmilde 1/2 11 Onbevoegde voor de klas
80 Schreuder Amsterdam 7 28 Invaller via detacheringsbureau
81 De cirkel Haarlem 2 25 Onbevoegde voor de klas
82 't Kofschip Hoogeveen 2/3 23 Klas naar huis sturen
83 CBS Smitshoek Barendrecht 7a 28 Invaller via detacheringsbureau
84 rk basisschool de Startbaan Sassenheim 4 25 Klas naar huis sturen
85 Ds. W. E. den Hertogschool Den Haag 4 25 Klas verdelen
86 Sbo Universum Amsterdam 7 10 Anders of combinatie
87 Sbo Universum Amsterdam 6 14 Klas naar huis sturen
88 SWS Fondali Creil 1/2 20 Anders of combinatie
89 OBS KlimOp Zwaag 5/6 18 Anders of combinatie
90 Rk bs De Horizon Ens 7 22 Parttimer komt extra dag terug
91 De Driemaster Lelystad 7a 25 Anders of combinatie
92 CBS Eben Haëzer Polsbroek 5/6 24 Anders of combinatie
93 De Veenvlinder Spijkenisse 8 24 Klas naar huis sturen
94 Montessorischool Muziekwijk Almere 3/4/5 29 Invaller via detacheringsbureau
95 pcbo Willem van Oranje Apeldoorn groep3 30 Parttimer komt extra dag terug
96 Valkenhorst Assen 5 24 Klas naar huis sturen
97 Borgloschool Deventer 1/2 25 Klas naar huis sturen
98 Montessori Hilversum 3 4 5 25 Klas verdelen
99 Vijverburgh Zoetermeer 7 20 Directie of IB-er etc...
100 Cantharel Ermelo 5/6 27 Parttimer komt extra dag terug
101 Da costa Nunspeet 6 24 Klas naar huis sturen
102 Daltonschool de Driesprong Soest 7 28 Klas naar huis sturen
103 SBO de Vlieger Leiden bb 7 15 Directie of IB-er etc...
104 de Telgenborch Almelo 1/2 26 Klas naar huis sturen
105 SBO de Vlieger Leiden blauw 3 14 Klas naar huis sturen
106 SBO de Vlieger Leiden mb 5 15 Directie of IB-er etc...
107 De Trompetvogel Nieuwegein 5b 19 Parttimer komt extra dag terug
108 Tijo van eeghen Aerdenhout 4 29 Gepensioneerde voor de klas
109 Tijo van eeghen Aerdenhout 8 29 Klas naar huis sturen
110 Cbs it harspit Ternaard 5/7 27 Parttimer komt extra dag terug
111 De Ceder Veenendaal 7 29 Klas naar huis sturen
112 Daltonschool De Poolster Amsterdam 1/2 20 Onbevoegde voor de klas
113 Daltonschool De Poolster Amsterdam 3 24 Parttimer komt extra dag terug
114 Kbs de Catharijnepoort Utrecht 4 26 Klas naar huis sturen
115 de Finneblom Boornbergum 7&8 22 Klas naar huis sturen
116 De Tweemaster Huizen 6 24 Onbevoegde voor de klas
117 De Tweemaster Huizen 7/8 29 Gepensioneerde voor de klas
118 De Tweemaster Huizen 1 8 Klas verdelen
119 De Tweemaster Huizen 4 26 Klas verdelen
120 't Schoolhuys Houten 4 24 Klas naar huis sturen
121 OBS De Zuidwester Heiloo 3 26 Parttimer komt extra dag terug
122 Montessori kindcentrum de Plotter Zutphen 6/7/8 28 Klas verdelen
123 De Trompetvogel Nieuwegein 5b 22 Invaller via detacheringsbureau
124 De Trompetvogel Nieuwegein 5a 19 Parttimer komt extra dag terug
125 De Trompetvogel Nieuwegein 4 22 Invaller via detacheringsbureau
126 OBS 't Partoer Burgum 1/2a 22 Parttimer komt extra dag terug
127 OBS Jules Verne Hoorn 3/4 24 Klas naar huis sturen
128 OBS Jules Verne Hoorn nieuwkomers 2 15 Klas naar huis sturen
129 De Ranonkel Purmerend 4 25 Klas naar huis sturen
130 Jenaplanschool de Kring Oegstgeest 4,5,6 & 1,2 40 Klas verdelen
131 Sprankel Borne groep5/6 24 Onbevoegde voor de klas
132 SBO Tijstroom Zaandam 3/4 12 Klas verdelen
133 P.C.B.S. de Driemaster Hoek van Holland 6 20 Anders of combinatie
134 Daltonschool De Meer Amsterdam 8 28 Klas naar huis sturen
135 Daltonschool De Meer Amsterdam 6 25 Klas naar huis sturen
136 Daltonschool De Meer Amsterdam 1-2 28 Klas naar huis sturen
137 De Brink Amsterdam 4 24 Klas verdelen
138 De Brink Amsterdam 8 24 Klas naar huis sturen
139 Sint Nicolaasschool Haren 4 29 Anders of combinatie
140 Sint Nicolaasschool Haren 8 31 Anders of combinatie
141 Beatrixschool Pijnacker 1/2 30 Onbevoegde voor de klas
142 OBS De Piramide Amsterdam 4 + 5 25 Directie of IB-er etc...
143 Sbo dr. Bekenkampschool Groningen 5 17 Directie of IB-er etc...
144 De Graankorrel Kudelstaart 3 20 Parttimer komt extra dag terug
145 De Graankorrel Kudelstaart 1 11 Onbevoegde voor de klas
146 cbs De Hoeksteen Roden 7 24 Klas naar huis sturen
147 De Fontein Lijsterhof Barneveld 6 25 Directie of IB-er etc...
148 obs Babylon Rotterdam greop 7/8 20 Klas naar huis sturen
149 Borgmanschool Groningen 3 22 Klas naar huis sturen
150 Willibrordschool Vleuten 1/2 28 Directie of IB-er etc...
151 Willibrordschool Vleuten 1/2 28 Klas naar huis sturen
152 Willibrordschool Vleuten 5/6 25 Klas naar huis sturen
153 SBO De Súdwester Sneek groep4 14 Klas naar huis sturen
154 De Duinroos locatie Zanderij Katwijk 8b 28 Klas naar huis sturen
155 De Rank Alphen aan den Rijn 3 27 Gepensioneerde voor de klas
156 De Rank Alphen a/d Rijn 1/2 27 Onbevoegde voor de klas
157 KBS AOS de Linderte Raalte 4 25 Directie of IB-er etc...
158 Obs de Compositie Almere 4 21 Parttimer komt extra dag terug
159 Obs de Compositie Almere 6 31 Gepensioneerde voor de klas
160 Damiaanschool kerckebosch Zeist 8 27 Anders of combinatie
161 Burg. Westerbeek van Eertenschool Varik 7/8 24 Anders of combinatie
162 Obs de Compositie Almere 5 27 Klas naar huis sturen
163 Obs de Compositie Almere 5 29 Klas naar huis sturen
164 De duizend eilanden Noord scharwoude 7 28 Parttimer komt extra dag terug
165 De Kievit Maartensdijk 5/6 18 Klas verdelen
166 OBS Uniek Ede 7 24 Anders of combinatie
167 Dr J Botkeskoalle Damwoude 2 20 Directie of IB-er etc...
168 cns staphorst 3 26 Klas verdelen
169 CBS De Wegwijzer 2e exloermond 7/8 14 Klas naar huis sturen
170 PCB Koningin Juliana Ermelo 4 18 Klas naar huis sturen
171 Daltonschool De Meer Amsterdam 8 28 Klas naar huis sturen
172 Daltonschool De Meer Amsterdam 6 26 Klas naar huis sturen
173 CBS de MarsWeijde Hardenberg 2 24 Parttimer komt extra dag terug
174 Daltonschool De Meer Amsterdam 1/2 26 Klas naar huis sturen
175 De Vlieger Den Haag 6 29 Klas verdelen
176 Tamarinde Zaandam 6/7 27 Invaller via detacheringsbureau
177 OBS De Vijverste Vries 2 21 Klas naar huis sturen
178 Tamarinde Zaandam 1/2 24 Invaller via detacheringsbureau
179 Het Avontuur Almere 1/2 26 Anders of combinatie
180 SBO Tijstroom Zaandam 3/4 12 Klas verdelen
181 Prins Willem Alexander school Rotterdam Zuid 4 24 Klas verdelen
182 Westerparkschool Amsterdam 1/2 19 Parttimer komt extra dag terug
183 De Hieksteen Roden 7 24 Klas naar huis sturen
184 Willem van Oranje Haarlem 1/2 20 Klas verdelen
185 Westerparkschool Amsterdam 1/2 20 Directie of IB-er etc...
186 Westerparkschool Amsterdam 8 21 Invaller via detacheringsbureau
187 Westerparkschool Amsterdam 1/2 20 Klas naar huis sturen
188 DE Twilling Stiens 4/5 30 Klas naar huis sturen
189 De Brandaris Hoofddorp 5 20 Onbevoegde voor de klas
190 Kindcentrum Theo Thijssen Assen 3 27 Parttimer komt extra dag terug
191 De Brandaris Hoofddorp groep8 27 Parttimer komt extra dag terug
192 Kindcentrum Theo Thijssen Assen 1/2 24 Onbevoegde voor de klas
193 CBS De Pream De Knipe 1/2/3 8 Klas verdelen
194 CBS De Adelaar Wolvega 4/5 26 Klas verdelen
195 Calvijnschool Bunschoten 4 26 Klas naar huis sturen
196 Obs De 9 Wieken Winsum 6/7 26 Klas naar huis sturen
197 odab Westerschool Wildervank 1-2 27 Parttimer komt extra dag terug
198 Prs. Julianaschool 's Heerenbroek 3/4 25 Parttimer komt extra dag terug
199 De Burijn Alkmaar 1/2 24 Directie of IB-er etc...
200 De Oase Utrecht 1/2 24 Klas verdelen
201 Anne Frankschool Groningen 2/3 25 Klas naar huis sturen
202 OBS van rijckevorsel Hoek van holland 1/2 18 Onbevoegde voor de klas
203 GBS Eben Haëzer Ureterp 8 21 Klas naar huis sturen
204 Openbare daltonbasisschool de horizon Amsterdam 3 25 Directie of IB-er etc...
205 Huibersschool Amsterdam 8 18 Anders of combinatie
206 OBS Ter Borch Eelderwolde 5b 24 Klas naar huis sturen
207 OBS Ter Borch Eelderwolde 3b 30 Klas naar huis sturen
208 Prisma; gespecialiseerd onderwijs Kampen ( eerst SBO de Trimaran en SO de Schakel) Kampen g en l 28 Klas naar huis sturen
209 Jenaplan Wittevrouwen Utrecht. 3/4 28 Invaller via detacheringsbureau
210 Jenaplan Wittevrouwen Utrecht 5/6 28 Klas verdelen
211 Jenaplan Wittevrouwen Utrecht 1/2 23 Klas naar huis sturen
212 obs Burght Amsterdam 4 24 Gepensioneerde voor de klas
213 De Piramide Koog aan de Zaan 5 23 Anders of combinatie
214 Ayundo Assendelft 3 26 Klas naar huis sturen
215 Obs de cirkel Haarlem 1/2 c 25 Onbevoegde voor de klas
216 Europaschool Amsterdam 1/2a 25 Klas verdelen
217 KBs De Regenboog Woerden 1-2 28 Klas naar huis sturen
218 IKC De Delta Almere 1/2 28 Onbevoegde voor de klas
219 De Doorbraak Warmenhuizen 7 30 Klas verdelen
220 De Gantel Den Haag 4 28 Klas verdelen
221 Obs De Bosweide Ridderkerk 6/7 24 Parttimer komt extra dag terug
222 Sint Bavoschool - Revius Haarlem 5/6 26 Klas verdelen
223 Sint Bavoschool - Revius Haarlem 4 26 Invaller via detacheringsbureau
224 Sint Bavoschool - Revius Haarlem 3 20 Parttimer komt extra dag terug
225 Boulevard410 Amersfoort 4 17 Anders of combinatie
226 Boulevard410 Amersfoort 8 17 Anders of combinatie
227 Boulevard410 Amersfoort 6 17 Invaller via detacheringsbureau
228 ODS De Zeppelin Barendrecht 7-8 29 Onbevoegde voor de klas
229 De Contrabas Capelle aan den IJssel 6 26 Directie of IB-er etc...
230 Comeniusschool Zeist 5a 30 Parttimer komt extra dag terug
231 Comeniusschool Zeist 3b 23 Onbevoegde voor de klas
232 Dr.E.Boekmanschool Amsterdam 1/2 24 Invaller via detacheringsbureau
233 KBS Jeanne d'Arc 't Harde 1/2 22 Klas naar huis sturen
234 obs Twekkelerveld Enschede 7 17 Onbevoegde voor de klas
235 De Kievitshoek Wilhelminaoord 7/8 26 Parttimer komt extra dag terug
236 Het samenspel Wolphaartsdijk 1 22 Onbevoegde voor de klas
237 Samenspel Amsterdam ZO 5 25 Onbevoegde voor de klas
238 Samenspel Amsterdam ZO 3 24 Onbevoegde voor de klas
239 OBS de Bolder Drachten 1/2 22 Anders of combinatie
240 Samenspel Amsterdam ZO 6 26 Klas naar huis sturen
241 Obs It Twaspan Haulerwijk 3 22 Klas naar huis sturen
242 SBO de Tender Enschede 6 14 Directie of IB-er etc...
243 School B voor Daltononderwijs Steenwijk 5 28 Klas verdelen
244 Kentalis Signis Amsterdam 6/8 14 Onbevoegde voor de klas
245 SBO de Tender Enschede 6 14 Klas naar huis sturen
246 School B voor Daltononderwijs Steenwijk 4 27 Parttimer komt extra dag terug
247 Bataviaschool Amsterdam 6 20 Onbevoegde voor de klas
248 Obs de Achtbaan Moordrecht 7 22 Parttimer komt extra dag terug
249 Casimirschool Gouda 5 24 Parttimer komt extra dag terug
250 Jozefschool Volendam 6 29 Directie of IB-er etc...
251 Kindcentrum De Vuurvogel Assen 3,4,5 23 Klas naar huis sturen
252 Kindcentrum De Vuurvogel Assen 6.7.8 23 Klas naar huis sturen
253 Zonnewereld Vleuten 7/8 28 Anders of combinatie
254 De boeier Lelystad 1 28 Anders of combinatie
255 De Clipper Rotterdam 5-6 21 Klas naar huis sturen
256 Parkschool Delft 1/2 23 Onbevoegde voor de klas
257 Zonnewereld Vleuten 1/2 25 Parttimer komt extra dag terug
258 De Omnibus Almere 1/2 27 Klas naar huis sturen
259 Zonnewereld Vleuten 3/4 27 Klas naar huis sturen
260 CB het Talent Emmen 6,7, 8 25 Onbevoegde voor de klas
261 Piet Bakkerschool Sneek vso2 12 Klas naar huis sturen
262 Kbs de Korenbloem Raalte 8 14 Parttimer komt extra dag terug
263 Lukasschool Drachten 6,7,8 30 Klas naar huis sturen
264 Jozefschool De Goorn 3b 28 Parttimer komt extra dag terug
265 Jozefschool De Goorn 3 28 Parttimer komt extra dag terug
266 Jozefschool De Goorn 4 27 Klas naar huis sturen
267 Obs de cirkel Haarlem 8 27 Klas naar huis sturen
268 De Dapper Amsterdam 7 20 Directie of IB-er etc...
269 Waalse Louise de Coligny Den Haag 6 26 Klas verdelen
270 Julianaschool Ederveen 3 24 Anders of combinatie
271 Obs Molenbeek Enschede 5 24 Parttimer komt extra dag terug
272 De Twee Wieken Zwijndrecht 7/8 28 Anders of combinatie
273 Kindcentrum de Eshorst Beilen 7 26 Klas naar huis sturen
274 De Lunetten Heemskerk 7 32 Parttimer komt extra dag terug
275 Het Spectrum Hoorn 7 23 Klas naar huis sturen
276 Borgmanschool Groningen 3 24 Anders of combinatie
277 Borgmanschool Groningen 3 24 Parttimer komt extra dag terug
278 Borgmanschool Groningen 6 29 Parttimer komt extra dag terug
279 Obs de vlonder Emmen 3 25 Parttimer komt extra dag terug
280 Het Drieluik Almere 6 21 Klas verdelen
281 Het Drieluik Almere 6 22 Klas verdelen
282 Het Drieluik Almere 1/2 28 Klas verdelen
283 RKBS Vredeburg Hoofddorp 4b 20 Parttimer komt extra dag terug
284 RKBS Vredeburg Hoofddorp 1-2c 26 Onbevoegde voor de klas
285 CBS Drakensteyn Enschede 6 25 Klas naar huis sturen
286 obsSprinkels Meppel 5c 25 Anders of combinatie
287 Cbs it harspit Ternaard 5/7 27 Parttimer komt extra dag terug
288 SBO Dé Regenboog Ede yellow 16 Klas verdelen
289 KBs De Regenboog Woerden 4 29 Anders of combinatie
290 KBS OLV Sterre der Zee Delfzijl 6-7-8 24 Directie of IB-er etc...
291 Hoflandschool Mijdrecht 1/2 22 Klas naar huis sturen
292 Morgenster Geldermalsen 6-7-8 26 Klas verdelen
293 De Ouverture Naaldwijk 7 21 Directie of IB-er etc...
294 Het Palet Deventer 6 28 Parttimer komt extra dag terug
295 Godfried Bomansschool Rijswijk 8 24 Klas verdelen
296 Godfried Bomansschool Rijswijk 1-2 28 Klas naar huis sturen
297 D'n Bogerd Geldermalsen 8 26 Klas naar huis sturen
298 Obs De Triangel Grijpskerk 7 /8 20 Klas naar huis sturen
299 obs De Drift Grolloo 7/8 13 Klas naar huis sturen
300 Nexus Heerhugowaard 4/5 16 Onbevoegde voor de klas
301 Nexus Heerhugowaard 8 14 Anders of combinatie
302 Obs de Stapsteen Bleskensgraaf 7-8 29 Klas naar huis sturen
303 St. Victorschool Benschop 8 21 Klas verdelen
304 CBS de Rietzee Groningen 8 25 Klas naar huis sturen
305 IKC Wiarda Goutum 1/2 24 Parttimer komt extra dag terug
306 Het Vianova Alphen aan den Rijn 5/6 24 Klas naar huis sturen
307 Neptunus Amsterdam 7b 21 Klas verdelen
308 Neptunus Amsterdam 6a 24 Onbevoegde voor de klas
309 Neptunus Amsterdam 1/2 31 Onbevoegde voor de klas
310 Het Sterrenpalet Eibergen 6 22 Onbevoegde voor de klas
311 Montessori tiel Tiel 4-5 27 Klas naar huis sturen
312 Koningin Emmaschool Bussum 3 28 Klas naar huis sturen
313 SBO de Meander Amsterdam 5-8 15 Klas naar huis sturen
314 De Fontein Burgthof Barneveld 6 20 Klas naar huis sturen
315 Achtsprong Amsterdam 5/6 23 Anders of combinatie
316 Achtsprong Amsterdam 3 22 Invaller via detacheringsbureau
317 Achtsprong Amsterdam 1/2 18 Invaller via detacheringsbureau
318 Obs de Achtbaan Moordrecht 1-2 27 Gepensioneerde voor de klas
319 Montessorischool locatie Korenmolen Houten middenbouw 29 Klas naar huis sturen
320 De Kloostertuin Assen 5/6 27 Klas naar huis sturen
321 Montessorischool locatie Limes Houten onderbouw 28 Klas naar huis sturen
322 Montessorischool locatie Limes Houten middenbouw 26 Klas naar huis sturen
323 SBO Het Spectrum Amsterdam 4/5 10 Directie of IB-er etc...
324 Tamarinde Zaandam 3 24 Klas naar huis sturen
325 SBO De Welle Almelo groep5/6 15 Gepensioneerde voor de klas
326 Daltonschool De Leilinde Papendrecht 1/2b 26 Onbevoegde voor de klas
327 obs de Tjongeling Oldeberkoop 7-8 22 Anders of combinatie
328 DeRank Tijnje 3/4 17 Parttimer komt extra dag terug
329 Openbare Daltonbasisschool De Horizon Amsterdam 5/6hb 16 Klas naar huis sturen
330 De Carrousel Gouda 3/4 28 Invaller via detacheringsbureau
331 Openbare daltonbasisschool De Horizon Amsterdam 6 25 Klas naar huis sturen
332 De Morgenster Amsterdam 1 15 Klas verdelen
333 De Morgenster Amsterdam 6 31 Klas naar huis sturen
334 De Morgenster Amsterdam 7 15 Anders of combinatie
335 ODS De Zeppelin Barendrecht 7-8 29 Onbevoegde voor de klas
336 de Mare Almelo 8 25 Parttimer komt extra dag terug
337 KBS het Galjoen Wierden 7 22 Onbevoegde voor de klas
338 Egbertusschool Vianen 1/2a 24 Klas naar huis sturen
339 St. Antonius Mariënheem groepen 1 en 2 26 Invaller via detacheringsbureau
340 Ons Glanerbrug-Noord Glanerbrug 4/5 24 Klas naar huis sturen
341 carillon Zwolle 4 23 Klas naar huis sturen
342 carillon zwolle 5 24 Klas naar huis sturen
343 Openbare daltonbasisschool de Horizon Amsterdam 6 26 Klas verdelen
344 Cbs it harspit Ternaard 1/2 27 Parttimer komt extra dag terug
345 Openbare Daltonbasisschool De Klinker Schiedam 1/2a 25 Parttimer komt extra dag terug
346 Sint Bonifatiusschool Haarzuilens 1/2 22 Klas naar huis sturen
347 St Michaelschool Hazerswoude Dorp 4/5 34 Klas naar huis sturen
348 Jenaplanschool De kwakel Berkel en Rodenrijs 3-4-5 23 Onbevoegde voor de klas
349 De Savornin Lohmanschool Rotterdam 4 18 Anders of combinatie
350 De Savornin Lohmanschool Rotterdam 2 13 Anders of combinatie
351 De Savornin Lohmanschool Rotterdam 1 19 Directie of IB-er etc...
352 De Morgenster Amsterdam 1 15 Onbevoegde voor de klas
353 Kameleon Doorn 5/6 28 Invaller via detacheringsbureau
354 Kindcentrum het Park Brummen 5 16 Parttimer komt extra dag terug
355 PCB Meester Lalleman Moordrecht 3 28 Invaller via detacheringsbureau
356 Het Parelhof Purmerend 1/2 32 Onbevoegde voor de klas
357 ABBS Het Podium Amsterdam 1/2 20 Klas verdelen
Donderdag 15 februari 2018
1 obs De Eshoek Annen 4 19 Parttimer komt extra dag terug
2 dr A. Schweitzerschool Renkum 6 18 Directie of IB-er etc...
3 Montessorischool Pallas Athene Amersfoort 1/2 25 Klas verdelen
4 Aloysiusschool Amersfoort 5 31 Klas verdelen
5 cbs de Kern Veendam 4 23 Parttimer komt extra dag terug
6 De Windroos Deventer 1/2 18 Onbevoegde voor de klas
7 de Windroos Deventer 6 24 Klas verdelen
8 De Driemaster Hoek van Holland 4 23 Klas verdelen
9 KBS De Goede Herder Almere 8 21 Klas verdelen
10 Dalton Nicolaas Doorn 8 25 Parttimer komt extra dag terug
11 14e Montessorischool Amsterdam 1,2. 22 Klas verdelen
12 de Bombardon Almere 1/2 5 Parttimer komt extra dag terug
13 de vlierboom den haag 5 30 Klas verdelen
14 IKC Zuiderenk Wijster 7/8 30 Gepensioneerde voor de klas
15 IKC Zuiderenk Wijster 5/6 28 Invaller via detacheringsbureau
16 Werenfridus Wervershoof 1-2 25 Parttimer komt extra dag terug
17 Overhoeks Amsterdam 6 30 Klas naar huis sturen
18 De Hagenpoor Deventer 6 23 Parttimer komt extra dag terug
19 Multatulischool Amsterdam 7 22 Onbevoegde voor de klas
20 Multatulischool Amsterdam 5 22 Onbevoegde voor de klas
21 Roald Dahlschool Zwaag 7/8 27 Klas naar huis sturen
22 De Branding Swifterbant 7 24 Klas naar huis sturen
23 Obs de Flierefluiter Almere 7-8 28 Onbevoegde voor de klas
24 Obs de Flierefluiter Almere 8 28 Anders of combinatie
25 Stefanusschool Tiel 1/2 26 Klas naar huis sturen
26 SBO de Piramide Hoorn 6 17 Klas naar huis sturen
27 5e montessorischool Watergraafsmeer Amsterdam 7-8 26 Onbevoegde voor de klas
28 5e montessorischool Watergraafsmeer Amsterdam 1-2 25 Parttimer komt extra dag terug
29 Calvijnschool Bunschoten-spakenburg 4 26 Onbevoegde voor de klas
30 SBO De Keerkring Woerden 8 15 Directie of IB-er etc...
31 Abt Emo Westeremden 3/4/5 17 Parttimer komt extra dag terug
32 De Windroos Wijk bij Duurstede 7/8 24 Klas naar huis sturen
33 De Zonnewijzer Hoorn 1-2 25 Invaller via detacheringsbureau
34 Prinses Margrietschool Nieuwegein 6 24 Parttimer komt extra dag terug
35 Obs De Klimop Amsterdam 4 21 Directie of IB-er etc...
36 KBS De Uilenhorst Wezep 7-8 28 Parttimer komt extra dag terug
37 Nassauschool Groningen 7 23 Parttimer komt extra dag terug
38 Fortgensschool Voorschoten 4 26 Invaller via detacheringsbureau
39 Schrijverke Lelystad 3-4 23 Onbevoegde voor de klas
40 OBS Vuurvogel Bergschenhoek 5/6 27 Klas verdelen
41 CBS Het Anker Hasselt 4 24 Directie of IB-er etc...
42 Prins Willen Alexander-locatie Beekenstein Amersfoort 1/2 25 Onbevoegde voor de klas
43 De Opslach Wommels 3/4/5 27 Parttimer komt extra dag terug
44 obs de notenkraker amsterdam 1-2 28 Onbevoegde voor de klas
45 De Koningsspil Oosthuizen 6 30 Klas naar huis sturen
46 De Bijenschans Breukelen 5 20 Gepensioneerde voor de klas
47 Dalton IKC Zeven Zeeën Amsterdam 5 23 Klas verdelen
48 OBS De Beijumkorf Groningen 1/2 29 Invaller via detacheringsbureau
49 OBS De Beijumkorf Groningen 1/2 28 Directie of IB-er etc...
50 De cirkel Haarlem 2 25 Onbevoegde voor de klas
51 obs Jan Harmenshof Geldermalsen 7 29 Parttimer komt extra dag terug
52 De Flint Deventer 1 22 Klas naar huis sturen
53 't Kofschip Hoogeveen 2/3 22 Klas naar huis sturen
54 CBS Smitshoek Barendrecht 7a 28 Klas verdelen
55 SWS Fondali Creil 1/2 20 Anders of combinatie
56 OBS KlimOp Zwaag 5/6 18 Klas verdelen
57 Rk bs De Horizon Ens 7 22 Parttimer komt extra dag terug
58 Cbs Eben Haëzer Polsbroek 5/6 24 Anders of combinatie
59 De Groeiplaneet Krimpen a/d IJssel 4 29 Parttimer komt extra dag terug
60 De Veenvlinder Spijkenisse 7 22 Klas naar huis sturen
61 Montessorischool Muziekwijk Almere 3/4/5 29 Invaller via detacheringsbureau
62 PCBO Willem van Oranje Apeldoorn groep3 30 Parttimer komt extra dag terug
63 Valkenhorst Assen 5 24 Klas verdelen
64 Thomas van Aquino Sneek 6 26 Klas verdelen
65 Vijverburgh Zoetermeer 7 20 Directie of IB-er etc...
66 KBS de Triangel Amstelveen 7c 25 Klas verdelen
67 Obs De Tandem Zuidbroek 6/7 24 Klas naar huis sturen
68 SBO de Vlieger Leiden blauw 3 14 Onbevoegde voor de klas
69 SBO de Vlieger Leiden mb 5 15 Klas verdelen
70 SBO de Vlieger Leiden 3 14 Onbevoegde voor de klas
71 Daltonschool De Poolster Amsterdam 3 24 Klas verdelen
72 Daltonschool De Poolster Amsterdam 1/2 20 Parttimer komt extra dag terug
73 't Schrijverke Lelystad 3/4 24 Onbevoegde voor de klas
74 De Tweemaster Huizen 4 26 Parttimer komt extra dag terug
75 De Tweemaster Huizen 7/8 29 Gepensioneerde voor de klas
76 Sprankel Borne groep5/6 24 Onbevoegde voor de klas
77 Beatrixschool Pijnacker 1/2 30 Invaller via detacheringsbureau
78 OBS De Piramide Amsterdam 4+5 25 Directie of IB-er etc...
79 Kisveld Neede 1/2 15 Parttimer komt extra dag terug
80 SO Kleurryk Drachten bb oranje 13 Onbevoegde voor de klas
81 Willibrordschool Vleuten 1/2 28 Anders of combinatie
82 Willibrordschool Vleuten 1/2 28 Parttimer komt extra dag terug
83 De Duinroos locatie Zanderij Katwijk 6b 28 Klas naar huis sturen
84 De Duinroos locatie Zanderij Katwijk 5a 28 Klas naar huis sturen
85 De Rank Alphen a/d Rijn 1/2 27 Onbevoegde voor de klas
86 De Rank Alphen aan den Rijn 3 27 Gepensioneerde voor de klas
87 obs Burght Amsterdam 4 24 Gepensioneerde voor de klas
88 De Wissel Houten 8 13 Invaller via detacheringsbureau
89 De Kievit Maartensdijk 5/6 18 Anders of combinatie
90 cns staphorst 1 24 Onbevoegde voor de klas
91 Dr J Botkeskoalle Damwoude 4 24 Onbevoegde voor de klas
92 OBS Uniek Ede 7 24 Directie of IB-er etc...
93 CBS De Wegwijzer 2e exloermond 7/8 14 Directie of IB-er etc...
94 Kindcentrum Theo Thijssen Assen 4 32 Parttimer komt extra dag terug
95 Kindcentrum Theo Thijssen Assen 1/2 24 Onbevoegde voor de klas
96 SBO de Bonte Vlinder Den Haag 7 17 Klas verdelen
97 DE Twilling Stiens 5/6 25 Klas naar huis sturen
98 CBS De Adelaar Wolvega 4/5 26 Klas verdelen
99 Dr. H. Bavinckschool.nl Utrecht 5/6 29 Gepensioneerde voor de klas
100 Dr. H. Bavinckschool.nl Utrecht 5/6 29 Gepensioneerde voor de klas
101 Obs De 9 Wieken Winsum 6/7 26 Klas naar huis sturen
102 odab Westerschool Wildervank 4 22 Parttimer komt extra dag terug
103 odab Westerschool Wildervank 1-2 27 Parttimer komt extra dag terug
104 Prs. Julianaschool 's Heerenbroek 3/4 25 Onbevoegde voor de klas
105 OBS van Rijckevorsel Hoek van Holland 1/2 18 Klas naar huis sturen
106 Huibersschool Amsterdam 8 18 Anders of combinatie
107 De Piramide Koog aan de Zaan 5 23 Anders of combinatie
108 Obs de cirkel Haarlem 1/2 c 25 Onbevoegde voor de klas
109 Jozefschool De Goorn 3a 28 Onbevoegde voor de klas
110 Jozefschool De Goorn 4 27 Klas verdelen
111 O.b.s. Twekkelerveld Enschede 4 23 Directie of IB-er etc...
112 SBO de Tender Enschede 7 14 Klas verdelen
113 SBO de Tender Enschede 6 14 Klas verdelen
114 Casimirschool Gouda 1/ 2 24 Onbevoegde voor de klas
115 OBS De Gielguorde Mantgum 8 18 Klas verdelen
116 Zonnewereld Vleuten 5/6 27 Onbevoegde voor de klas
117 Zonnewereld Vleuten 3/4 27 Anders of combinatie
118 De boeier Lelystad 1 28 Gepensioneerde voor de klas
119 Jozefschool Muiden 1/2 24 Gepensioneerde voor de klas
120 De Lunetten Heemskerk 6 24 Parttimer komt extra dag terug
121 De Lunetten Heemskerk 7 32 Directie of IB-er etc...
122 De vlonder Emmen 7 25 Parttimer komt extra dag terug
123 obsSprinkels Meppel 4b 25 Anders of combinatie
124 De Ouverture Naaldwijk 7 21 Directie of IB-er etc...
125 Sbo De Klimboom Emmeloord 8b 15 Directie of IB-er etc...
126 Godfried Bomansschool Rijswijk 1-2 28 Directie of IB-er etc...
127 De Dapper Amsterdam 3 19 Anders of combinatie
128 De Dapper Amsterdam 7 20 Klas verdelen
129 Obs De Triangel Grijpskerk 5 /6 29 Parttimer komt extra dag terug
130 Pnielschool Rotterdam 6 25 Klas naar huis sturen
131 Pnielschool Rotterdam 4 25 Anders of combinatie
132 Obs de cirkel Utrecht 1/2 25 Onbevoegde voor de klas
133 obs De Drift Grolloo 7/8 13 Parttimer komt extra dag terug
134 Nexus Heerhugowaard 4/5 16 Onbevoegde voor de klas
135 Obs Kortland Krimpen aan den IJssel 1/2 27 Onbevoegde voor de klas
136 Obs Kortland Krimpen aan den IJssel 8 29 Invaller via detacheringsbureau
137 De Trompetvogel Nieuwegein 7 28 Directie of IB-er etc...
138 De Trompetvogel Nieuwegein 4 24 Klas naar huis sturen
139 IKC Wiarda Goutum 1/2 24 Parttimer komt extra dag terug
140 De Piramide Koog aan de Zaan 5 23 Anders of combinatie
141 De Driemaster Lelystad 7a 25 Klas verdelen
142 Julianaschool Ederveen 3 24 Parttimer komt extra dag terug
143 Neptunus Amsterdam 6b 25 Onbevoegde voor de klas
144 Het Avontuur Almere 7 27 Klas verdelen
145 Sws de vlieger Noordhorn 7/8 27 Anders of combinatie
146 Montessori tiel Tiel 4-5 27 Klas verdelen
147 obs Tiggeldobbe Winsum 1/2 19 Klas verdelen
148 De brandaris Hoofddorp 1/2 20 Invaller via detacheringsbureau
149 De Brandaris Hoofddorp 8 24 Parttimer komt extra dag terug
150 SBO de Meander Amsterdam 3-5 15 Onbevoegde voor de klas
151 OBS 't Partoer Burgum 1/2a 22 Parttimer komt extra dag terug
152 Borgloschool Deventer 1/2 22 Klas naar huis sturen
153 Borgloschool Deventer 7 21 Klas naar huis sturen
154 De Fontein Burgthof Barneveld 6 20 Parttimer komt extra dag terug
155 Achtsprong Amsterdam 1/2 18 Onbevoegde voor de klas
156 Achtsprong Amsterdam 3 22 Invaller via detacheringsbureau
157 De Arcade Leiden 1/2 31 Onbevoegde voor de klas
158 Obs de Achtbaan Moordrecht 1-2 27 Gepensioneerde voor de klas
159 Obs de Achtbaan Moordrecht 7 22 Klas verdelen
160 Montessorischool locatie Limes Houten onderbouw 28 Klas naar huis sturen
161 Montessorischool locatie Limes Houten middenbouw 26 Klas naar huis sturen
162 SBO Het Spectrum Amsterdam 4/5 10 Klas naar huis sturen
163 Rehoboth Kootwijkerbroek 5 25 Klas verdelen
164 Rehoboth Kootwijkerbroek 6 24 Klas naar huis sturen
165 SBO Toermalijn Emmen 7-8 13 Klas naar huis sturen
166 SBO Toermalijn Emmen 5-6 12 Klas naar huis sturen
167 Tamarinde Zaandam 1/2 19 Onbevoegde voor de klas
168 Tamarinde Zaandam 3 24 Parttimer komt extra dag terug
169 cbs de bron damwald 3 27 Klas verdelen
170 de Dubbeldekker Hilversum 5 18 Klas verdelen
171 de Dubbeldekker Hilversum 2/3 15 Onbevoegde voor de klas
172 de Dubbeldekker Hilversum 1/2 19 Klas naar huis sturen
173 Daltonschool De Leilinde Papendrecht 6/7 28 Parttimer komt extra dag terug
174 SBO De Welle Almelo groep5/6 15 Gepensioneerde voor de klas
175 Daltonschool De Leilinde Papendrecht 1/2b 26 Directie of IB-er etc...
176 de Brug VSO Rotterdam 5-6 8 Onbevoegde voor de klas
177 De Pols Tijnje 5/6 24 Directie of IB-er etc...
178 obs De Viermaster Papendrecht 7 31 Parttimer komt extra dag terug
179 obs De Viermaster Papendrecht 6 26 Directie of IB-er etc...
180 de Mare Almelo 8 25 Parttimer komt extra dag terug
181 Oosterveldschool Uffelte 12 20 Anders of combinatie
182 De Lichtboei Almere 7 29 Klas verdelen
183 Het Drieluik Almere 6 22 Klas verdelen
184 Obs Tilletje Warder 3,4 27 Klas naar huis sturen
185 obs De Bosweide Ridderkerk 6/7 24 Directie of IB-er etc...
186 Drie-eenheid Oldenzaal 5 25 Anders of combinatie
187 Openbare daltonbasisschool de Horizon Amsterdam 5/6hb 16 Klas verdelen
188 de Wizard Deventer 6 28 Directie of IB-er etc...
189 Waalse Louise de Coligny Den Haag 6 25 Anders of combinatie
190 Het Podium Amsterdam 7 24 Invaller via detacheringsbureau
191 Het Podium Amsterdam 7 24 Parttimer komt extra dag terug
192 Jenaplan Wittevrouwen Utrecht ½ 25 Invaller via detacheringsbureau
193 OBS Waterland Den Haag 7 25 Directie of IB-er etc...
194 OBS Waterland Den Haag 3 18 Klas verdelen
195 Sint Bernardus Haarlem 5 25 Klas naar huis sturen
196 Willem van Oranje Haarlem 1/2 20 Directie of IB-er etc...
197 de Boomgaard Amsterdam 4 26 Anders of combinatie
198 Montessorischool Castricum Castricum 6-7-8 31 Directie of IB-er etc...
199 Montessorischool Castricum Castricum 3-4-5 23 Parttimer komt extra dag terug
200 OBS de Zuidas Amsterdam 1-2 25 Klas verdelen
201 O.b.s. Syncope Almere 7 22 Gepensioneerde voor de klas
202 OBS et Buut Zaandam 6 27 Klas verdelen
203 Obs de Compositie Almere 5 27 Parttimer komt extra dag terug
204 Obs de Compositie Almere 5 29 Klas verdelen
205 SBO De Kristal Maarssen 3/4 13 Invaller via detacheringsbureau
206 SBO De Kristal Maarssen 4/5 14 Anders of combinatie
207 De Trompetvogel Nieuwegein 5a 19 Parttimer komt extra dag terug
208 De Trompetvogel Nieuwegein 4 22 Klas naar huis sturen
209 De Clipper Rotterdam 3-4 27 Klas verdelen
210 De Clipper Rotterdam 5-6 21 Onbevoegde voor de klas
211 De Doorbraak Warmenhuizen 7 30 Onbevoegde voor de klas
212 Tijo van Eeghenschool Aerdenhout 4 30 Gepensioneerde voor de klas
213 De Piusschool Abcoude 8 26 Directie of IB-er etc...
214 Obs Molenbeek Enschede 5 24 Directie of IB-er etc...
215 St. Antonius Mariënheem groepen 1 en 2 26 Invaller via detacheringsbureau
216 Reggewinde Nijverdal 1/2 20 Onbevoegde voor de klas
217 De Windhoek Almelo 7 27 Anders of combinatie
218 Koning David School Ede 5/6 26 Klas naar huis sturen
219 Kindcentrum de Eshorst Beilen 8 26 Klas verdelen
220 Gbs de Planthof Emmeloord unit c 53 Klas naar huis sturen
221 KBS AOS de Linderte Raalte 2 22 Klas naar huis sturen
222 de Wizard Deventer 8 21 Klas naar huis sturen
223 D'n Bogerd Geldermalsen 4/5 22 Directie of IB-er etc...
224 Sint-Petrusschool Diemen 1-2 24 Klas naar huis sturen
225 De Krullevaar De Meern 7a 26 Onbevoegde voor de klas
226 De Krullevaar De Meern 4a 25 Klas verdelen
227 De Krullevaar De Meern 5/6 25 Anders of combinatie
228 De Taaltuin schiedam 7 23 Klas naar huis sturen
229 Sterre der Zee Delfzijl 6-7-8 19 Directie of IB-er etc...
230 Kerkuil Limmen groep6 25 Parttimer komt extra dag terug
231 Dr.E.Boekmanschool Amsterdam 7 28 Invaller via detacheringsbureau
232 Sbo de Watergeus Lelystad 7 16 Klas naar huis sturen
233 Dr.E.Boekmanschool Amsterdam 1/2 24 Invaller via detacheringsbureau
234 SBO De Súdwester Sneek 4 14 Klas verdelen
235 SBO De Súdwester Sneek 8 15 Klas naar huis sturen
236 Sbo de Watergeus Lelystad 3 16 Parttimer komt extra dag terug
237 Jozefschool Volendam 6 29 Directie of IB-er etc...
238 Pax Christi Overdinkel 2 19 Parttimer komt extra dag terug
239 van Heemskerckschool Hoogezand 1/2 31 Parttimer komt extra dag terug
240 van Heemskerckschool Hoogezand 3 21 Klas naar huis sturen
241 De Nijenoert Leek 8a 23 Klas naar huis sturen
242 CBS de MarsWeijde Hardenberg 2 25 Klas verdelen
243 H. Hartschool Mussel 3/4/5 19 Onbevoegde voor de klas
244 De Maten Oldenzaal 1 20 Anders of combinatie
245 Obs Glanerbrug-Noord Enschede grorp1/2 26 Anders of combinatie
246 carillon Zwolle 5 23 Onbevoegde voor de klas
247 carillon Zwolle 4 23 Klas verdelen
248 carillon Zwolle 5 23 Onbevoegde voor de klas
249 talentum Zwolle 8 17 Klas naar huis sturen
250 talentum zwolle 5/6 23 Klas naar huis sturen
251 Boulevard410 Amersfoort 4 17 Anders of combinatie
252 Boulevard410 Amersfoort 8 17 Anders of combinatie
253 Boulevard410 Amersfoort 6 17 Invaller via detacheringsbureau
254 De Langewieke Dedemsvaart 8 27 Parttimer komt extra dag terug
255 CB het Talent Emmen 6, 7, 8 25 Onbevoegde voor de klas
256 IKC Franciscus Leeuwarden 1/2 24 Anders of combinatie
257 IKC Franciscus Leeuwarden 3 24 Parttimer komt extra dag terug
258 SWS de Humstee Oldehove 5 21 Parttimer komt extra dag terug
259 Cbs it harspit Ternaard 1/2 27 Parttimer komt extra dag terug
260 Jenaplan Wittevrouwen Utrecht 3/4 28 Invaller via detacheringsbureau
261 Jenaplan Wittevrouwen Utrecht 1/2 23 Invaller via detacheringsbureau
262 De Brink Amsterdam 3/4 23 Klas verdelen
263 De Contrabas Capelle aan den IJssel 1/2 23 Parttimer komt extra dag terug
264 De Contrabas Capelle aan den IJssel 6 26 Parttimer komt extra dag terug
265 Samenspel Amsterdam ZO 3 25 Onbevoegde voor de klas
266 St. Dominicus Utrecht 5 26 Klas verdelen
267 Samenspel Amsterdam ZO 3 25 Onbevoegde voor de klas
268 Obs IJplein Amsterdam 5 18 Anders of combinatie
269 GBS de Wegwijzer Hilversum 7/8 30 Klas naar huis sturen
270 Kbs de Korenbloem Raalte 8 14 Directie of IB-er etc...
271 Kbs de Korenbloem Raalte 3 33 Directie of IB-er etc...
272 Morgenster Geldermalsen 6-7-8 26 Parttimer komt extra dag terug
273 CBS Drakensteyn Enschede 6 25 Directie of IB-er etc...
274 De Leemstee Oldenzaal 8 25 Directie of IB-er etc...
275 obs de Tjongeling Oldeberkoop 7-8 22 Klas verdelen
276 CBS De Rietzee Groningen 8 25 Klas naar huis sturen
277 GBS De Fontein Enschede 1/2 18 Directie of IB-er etc...
278 Openbare Daltonbasisschool De Klinker Schiedam 1/2a 25 Parttimer komt extra dag terug
279 Bogermanschool Rotterdam 5 20 Anders of combinatie
280 Tamarinde Zaandam 3 19 Onbevoegde voor de klas
281 C.b.s. Tamarinde Zaandam 1/2 24 Onbevoegde voor de klas
282 De Ceder Veenendaal 5 25 Klas verdelen
283 De Trompetvogel Nieuwegein 7 26 Directie of IB-er etc...
284 Bs Bernardus Saasveld 4/5 28 Directie of IB-er etc...
285 Sint Bonifatiusschool Haarzuilens 3/4 18 Klas verdelen
286 CBS Prins Willem-Alexander Hasselt (ov) 3/4 30 Gepensioneerde voor de klas
287 Obs de iekmulder IJhorst 3/4 15 Klas naar huis sturen
288 St Michaelschool Hazerswoude Dorp 4/5 34 Parttimer komt extra dag terug
289 Het Sterrenpalet Eibergen 6 22 Onbevoegde voor de klas
290 Bs. Willibrordus Deurningen 3 20 Parttimer komt extra dag terug
291 Sint-Petrusschool Diemen 1-2 25 Gepensioneerde voor de klas
292 Mr. Groen van Prinstererschool Bunschoten 1 22 Parttimer komt extra dag terug
293 obs de Tovercirkel Hoofddorp 8 25 Onbevoegde voor de klas
294 basisschool De Meander Ootmarsum 4/5 27 Onbevoegde voor de klas
295 Basisschool de Meander Ootmarsum 8 21 Klas naar huis sturen
296 KBS De Verrekijker Losser 4 21 Anders of combinatie
297 KBS De Verrekijker Losser 8 17 Directie of IB-er etc...
298 Cbs it harspit Ternaard 5/7 28 Klas naar huis sturen
299 ‘t PuzzelsTuk Tuk 5/6 18 Klas verdelen
300 Merkelbachschool Amsterdam 1/2a 28 Onbevoegde voor de klas
301 Koningin Emmaschoo Bussum 5 28 Parttimer komt extra dag terug
302 Comeniusschool Zeist 4a 33 Onbevoegde voor de klas
303 Comeniusschool Zeist 3b 23 Directie of IB-er etc...
304 Koningin Emmaschool Bussum 4 28 Klas naar huis sturen
305 Comeniusschool Zeist 5a 30 Anders of combinatie
306 Comeniusschool Zeist 6/7b 30 Anders of combinatie
307 De Carrousel Gouda 3/4 28 Invaller via detacheringsbureau
308 De Carrousel Gouda 3/4 28 Anders of combinatie
309 KBS De Kring Lelystad 6/7 25 Directie of IB-er etc...
310 Jenaplanschool De kwakel Berkel en Rodenrijs 3-4-5 23 Parttimer komt extra dag terug
311 De Graankorrel Kudelstaart 3 21 Parttimer komt extra dag terug
312 De Graankorrel Kudelstaart 2 21 Onbevoegde voor de klas
313 De Savornin Lohmanschool Rotterdam 3 21 Anders of combinatie
314 De Savornin Lohmanschool Rotterdam 1 19 Anders of combinatie
315 De Savornin Lohmanschool Rotterdam 2 13 Directie of IB-er etc...
316 OBS de Meerpaal Lemmer 1/2b 21 Invaller via detacheringsbureau
317 De Ark Zwolle 4/5 29 Klas naar huis sturen
318 De Ark Zwolle 6 32 Klas naar huis sturen
319 OBS de Meerpaal Lemmer 4 31 Onbevoegde voor de klas
320 SBO de Meander Amsterdam 6-7 15 Directie of IB-er etc...
321 De Morgenster Amsterdam 1 15 Onbevoegde voor de klas
322 De Tweemaster Huizen 4 26 Parttimer komt extra dag terug
323 Kameleon Doorn 5/6 28 Invaller via detacheringsbureau
324 Wereldwijs Houten 4 25 Klas naar huis sturen
325 Kindcentrum het Park Brummen 5 16 Anders of combinatie
326 Nexus Heerhugowaard 8 14 Anders of combinatie
327 Julianaschool Almen 7-8 31 Directie of IB-er etc...
328 Koloriet Ommen 7 24 Parttimer komt extra dag terug
329 t Schrijverke Zoetermeer 2 19 Gepensioneerde voor de klas
330 t Schrijverke Zoetermeer 2 19 Gepensioneerde voor de klas
331 PCB Meester Lalleman Moordrecht 3 28 Invaller via detacheringsbureau
332 6e Montessorischool Anne Frank Amsterdam bovenbouw 28 Klas verdelen
333 Het Parelhof Purmerend 1/2 32 Parttimer komt extra dag terug
334 ABBS Het Podium Amsterdam 1/2 20 Klas verdelen
Woensdag 14 februari 2018
1 Westerschool Gouda 1/2 22 Onbevoegde voor de klas
2 De Jutter Noordwijk 5/6 22 Anders of combinatie
3 3sprong Lelystad 8 30 Klas verdelen
4 Daltonschool Rijnsweerd Utrecht 3 29 Onbevoegde voor de klas
5 De Driemaster Hoek van Holland 4 23 Parttimer komt extra dag terug
6 Carolusschool Den Haag 1 25 Parttimer komt extra dag terug
7 de Rythmeen Bathmen 8 27 Klas naar huis sturen
8 De Zuiderpoort Ede 7-8 20 Parttimer komt extra dag terug
9 KBS De Goede Herder Almere 8 21 Klas verdelen
10 St aloysius Gouda 8 25 Anders of combinatie
11 CBS De Parel Poortugaal 6 31 Directie of IB-er etc...
12 SBO de Piramide Hoorn 7 16 Klas naar huis sturen
13 5e montessorischool Watergraafsmeer Amsterdam 7-8 26 Onbevoegde voor de klas
14 St. Plechelmusschool De Lutte 4 31 Anders of combinatie
15 De Windroos Wijk bij Duurstede 7/8 24 Parttimer komt extra dag terug
16 Prinses Margrietschool Nieuwegein 6 24 Anders of combinatie
17 Fortgensschool Voorschoten 5 28 Gepensioneerde voor de klas
18 Vuurvlinder Veenendaal 1/2 22 Parttimer komt extra dag terug
19 De Morgenster Zwolle 3 30 Klas naar huis sturen
20 CBS Het Anker Hasselt 4 24 Directie of IB-er etc...
21 Prins Willen Alexander-locatie Beekenstein Amersfoort 1/2 25 Onbevoegde voor de klas
22 De Koningsspil Oosthuizen 1-2 29 Klas naar huis sturen
23 De Bijenschans Breukelen 5 20 Klas verdelen
24 Schreuder Amsterdam 7 28 Parttimer komt extra dag terug
25 De Groeiplaneet Krimpen a/d IJssel 4 29 Parttimer komt extra dag terug
26 Montessorischool Muziekwijk Almere 3/4/5 29 Invaller via detacheringsbureau
27 PCBO Willem van Oranje Apeldoorn groep3 30 Parttimer komt extra dag terug
28 De Zonheuvel Driebergen 1-2 24 Directie of IB-er etc...
29 Daltonschool De Poolster Amsterdam 3 24 Onbevoegde voor de klas
30 Daltonschool De Poolster Amsterdam 1/2 20 Parttimer komt extra dag terug
31 OBS De Zuidwester Heiloo 8 33 Anders of combinatie
32 Montessorischool Houten 1-2 18 Klas naar huis sturen
33 Willibrordschool Vleuten 4 25 Directie of IB-er etc...
34 De duizend eilanden Noord scharwoude 7 28 Parttimer komt extra dag terug
35 De Wissel Houten 7 13 Anders of combinatie
36 SBO de Poldervaart Schiedam 56 en 7 30 Klas naar huis sturen
37 Prs. Julianaschool 's Heerenbroek 3/4 25 Parttimer komt extra dag terug
38 OBS van Rijckevorsel Hoek van holland 1/2 18 Parttimer komt extra dag terug
39 Huibersschool Amsterdam 8 18 Anders of combinatie
40 Daltonschool Rijnsweerd Utrecht 1/2 24 Anders of combinatie
41 Daltonschool Rijnsweerd Utrecht 1/2 24 Parttimer komt extra dag terug
42 O.b.s. Twekkelerveld Enschede 5/6 20 Invaller via detacheringsbureau
43 Daltonschool Rijnsweerd Utrecht 7 27 Parttimer komt extra dag terug
44 KBS Jeanne d'Arc 't Harde 1/2 22 Invaller via detacheringsbureau
45 Casimirschool Gouda 1/2 24 Anders of combinatie
46 Bataviaschool Amsterdam 6 20 Onbevoegde voor de klas
47 Zonnewereld Vleuten 5/6 27 Onbevoegde voor de klas
48 CBS De Kameleon ‘s Gravenzande 5/6 9 Directie of IB-er etc...
49 Obs de cirkel Utrecht 3 24 Onbevoegde voor de klas
50 Het kompas Almere 5/6 22 Directie of IB-er etc...
51 Montessorischool Houten 1/2 19 Klas naar huis sturen
52 SBO De Welle Almelo groep5/6 15 Gepensioneerde voor de klas
53 De Leilinde in Papendrecht 1/2b 26 Parttimer komt extra dag terug
54 obs De Viermaster Papendrecht 6 23 Directie of IB-er etc...
55 obs De Viermaster Papendrecht 5 24 Directie of IB-er etc...
56 KBS het Galjoen Wierden 5/6 24 Parttimer komt extra dag terug
57 Egbertusschool Vianen 5 19 Klas naar huis sturen
58 OBS De Reigersberg Rilland 3-4 19 Klas verdelen
59 Het Drieluik Almere 8 29 Klas verdelen
60 Het Drieluik Almere 6 22 Anders of combinatie
61 Willem van Oranje Haarlem 1/2 20 Parttimer komt extra dag terug
62 SBO De Kristal Maarssen 4/5 14 Anders of combinatie
63 De Clipper Rotterdam 5-6 21 Onbevoegde voor de klas
64 de windhoek Almelo 7 27 Anders of combinatie
65 De Burijn Alkmaar 1/2 24 Invaller via detacheringsbureau
66 Sint-Petrusschool Diemen 1-2 24 Klas verdelen
67 Sbo de Watergeus Lelystad 3 16 Directie of IB-er etc...
68 De Bernardus Saasveld 2-3 27 Parttimer komt extra dag terug
69 CBS Eben Haezer Polsbroek 2 18 Onbevoegde voor de klas
70 De Brink Amsterdam 5 18 Anders of combinatie
71 Jozefschool Texel Den Burg 1-2 22 Directie of IB-er etc...
72 Samenspel Amsterdam ZO 5 25 Onbevoegde voor de klas
73 Obs IJplein Amsterdam 6 19 Onbevoegde voor de klas
74 Kbs de Korenbloem Raalte 3 33 Directie of IB-er etc...
75 Bogermanschool Rotterdam 5 19 Parttimer komt extra dag terug
76 Tamarinde Zaandam 3 19 Parttimer komt extra dag terug
77 obs et Buut Zaandam 6 27 Klas verdelen
78 Luc Stevensschool Utrecht 3 8 Klas verdelen
79 Luc Stevensschool Utrecht 5 15 Klas naar huis sturen
80 Obs De Flierefluiter Almere 7-8 28 Onbevoegde voor de klas
81 Aventurijn Houten 1/2 23 Parttimer komt extra dag terug
82 WereldWijzer Deventer 8 24 Parttimer komt extra dag terug
83 De ark Almere 8 18 Klas verdelen
84 Sint Bonifatiusschool Haarzuilens 3/4 18 Parttimer komt extra dag terug
85 Obs de Wijde Wereld Amersfoort 1/2 21 Klas naar huis sturen
86 Obs de Wijde Wereld Amersfoort 6 26 Klas naar huis sturen
87 Ichtusschool Vlissingen Vlissingen 1 33 Klas naar huis sturen
88 Basisschool het Vlot Vlissingen 5/6 30 Klas naar huis sturen
89 OBS De Border Amersfoort 8 26 Klas verdelen
90 CBS Prins Willem-Alexander Hasselt (ov) 3/4 30 Invaller via detacheringsbureau
91 bs. De Esch Oldenzaal 7 26 Parttimer komt extra dag terug
92 Vianova Alphen ad Rijn 2/3 20 Parttimer komt extra dag terug
93 Sint-Petrusschool Diemen 1-2 25 Klas verdelen
94 De Meander Ootmarsum 8 21 Parttimer komt extra dag terug
95 Jenaplan Wittevrouwen Utrecht 3/4 29 Invaller via detacheringsbureau
96 Jenaplan Wittevrouwen Utrecht 3/4 29 Invaller via detacheringsbureau
97 Kbs de Golfslag Swifterbant 8 17 Parttimer komt extra dag terug
98 Laetare Lelystad 6, 7, 8 29 Anders of combinatie
99 Laetare Lelystad 6, 7, 8 26 Parttimer komt extra dag terug
100 Laetare Lelystad 3 26 Klas naar huis sturen
101 Obs de Compositie Almere 8 26 Klas naar huis sturen
102 Obs de Compositie Almere 6 31 Gepensioneerde voor de klas
103 Samenspel Amsterdam ZO 3 25 Klas verdelen
104 Marcus Utrecht 3 32 Anders of combinatie
105 Marcus Utrecht 7 16 Klas verdelen
106 De Krijtmolen Amsterdam 7 22 Klas verdelen
107 Marcus Utrecht 6 23 Invaller via detacheringsbureau

Er worden maximaal 2000 registraties getoond. Er zijn er meer!
Download alle gegevens (.csv)

Uw klas doorgeven?

Wanneer speelde dit?
formaat: dd-mm-jjjj
Wat is de naam van de school?
In welke plaats?
Om welke groep gaat het?
Aantal leerlingen in die groep?
Hoe is het 'opgelost'?
Wat is uw emailadres?
Voor mogelijkheid verwijderen registratie

Over deze website
Naar aanleiding van wat tweets op 26 januari is deze website in het leven geroepen.
Puur om een overzicht te krijgen van scholen waar geen leerkracht staat door het #lerarentekort!
Mocht u vragen hebben of een verkeerde melding hebben gemaakt: mail mij even.

* In deze telling zijn leerlingen die een parttime-leerkracht die extra komt werken én kinderen die een bevoegde leerkracht krijgen via een detacheringsbureau al niet meegeteld.