Vandaag is het weekend!

Het #lerarentekort is nu!

Het huidig lerarentekort in het Primair Onderwijs is een groot probleem.
POinactie strijdt voor eerlijk salaris en minder werkdruk: de oplossing voor het tekort.
Dit initiatief wordt ondersteund door alle verzamelde partijen binnen het #POfront.

Afgelopen week...

Parttimer komt extra dag terug551 leerlingen23 meldingen
Ouder met lesbevoegdheid voor de klas131 leerlingen5 meldingen
Onbevoegde voor de klas1.016 leerlingen45 meldingen
Klas verdelen772 leerlingen36 meldingen
Klas naar huis sturen761 leerlingen33 meldingen
Invaller via detacheringsbureau316 leerlingen15 meldingen
Gepensioneerde voor de klas42 leerlingen2 meldingen
Directie of IB-er etc...545 leerlingen25 meldingen
Anders of combinatie958 leerlingen36 meldingen



Download alle gegevens (.csv)
Statistieken Nederland of stad
Uw klas doorgeven

Dit is het probleem...

School Plaats Groep Leerlingen Oplossing
Vrijdag 20 april 2018
1 PCB De Ark Almere 4 26 Onbevoegde voor de klas
2 Anne Frankschool Bunnik 6 28 Parttimer komt extra dag terug
3 ASG De Flierefluiter Almere 7 28 Onbevoegde voor de klas
4 ASG De Flierefluiter Almere 4 27 Anders of combinatie
5 ASG De Flierefluiter Almere 7-8 27 Onbevoegde voor de klas
6 ASG De Flierefluiter Almere 5 27 Anders of combinatie
7 de Savornin Lohmanschool Rotterdam 2 15 Anders of combinatie
8 ASG De Flierefluiter Almere 1-2 28 Ouder met lesbevoegdheid voor de klas
9 Nbs de sterren Uithuizermeeden 7-8 16 Klas verdelen
10 Bernardus van Bockxmeerschool Hoorn 3 t/m 8 30 Anders of combinatie
11 KBs de Regenboog Woerden 3a 21 Directie of IB-er etc...
12 KBs de Regenboog Woerden 8a 30 Anders of combinatie
13 EKC de Olijfboom Deventer 3 22 Onbevoegde voor de klas
14 Pieter Jelles Troelstraschool Amsterdam 1/2 25 Invaller via detacheringsbureau
15 Pieter Jelles Troelstraschool Amsterdam 8 23 Klas verdelen
16 De Brandaris Hoofddorp 1/2 18 Onbevoegde voor de klas
17 ASG De Zevensprong Almere 8 24 Klas naar huis sturen
18 nbs de Sterren Uithuizermeeden 7-8 12 Klas verdelen
19 t Schrijverke Zoetermeer 4 26 Directie of IB-er etc...
20 t Schrijverke Zoetermeer 1 19 Gepensioneerde voor de klas
21 ASG obs de archipel almere 4a 26 Directie of IB-er etc...
22 ASG obs de archipel almere 7a 28 Directie of IB-er etc...
23 ASG obs de archipel almere 6a 26 Anders of combinatie
24 ASG obs de archipel almere 1/2c 30 Anders of combinatie
25 Openbare daltonbasisschool de horizon Amsterdam 3 22 Invaller via detacheringsbureau
26 Lispeltuut Lelystad 0-1-2 28 Parttimer komt extra dag terug
27 Lispeltuut Lelystad 3-4-5 24 Directie of IB-er etc...
28 st aloysius Gouda 3 24 Klas naar huis sturen
29 Lispeltuut Lelystad 6-7-8 25 Directie of IB-er etc...
30 OBS Apollo 11 De Meern 3/4 30 Anders of combinatie
31 2e Marnixschool Utrecht 7 17 Onbevoegde voor de klas
32 ASG obs de archipel almere 2 28 Klas naar huis sturen
33 Barbaraschool Bunnik 5/6 30 Klas naar huis sturen
34 schreuder amsterdam 7 28 Invaller via detacheringsbureau
35 OBS Mesch Mesch-Eijsden 7/8 16 Directie of IB-er etc...
36 Montessorischool Bilthoven Bilthoven 6/7/8 21 Klas verdelen
37 ABBS Het Podium Amsterdam 1/2 20 Klas verdelen
Donderdag 19 april 2018
1 Anne Frankschool Bunnik 6 28 Parttimer komt extra dag terug
2 OBS Jules Verne Utrecht Utrecht 3 27 Directie of IB-er etc...
3 de Savornin Lohmanschool Rotterdam 2 15 Directie of IB-er etc...
4 de Savornin Lohmanschool Rotterdam 1 24 Anders of combinatie
5 Daltonschool Rijnsweerd Utrecht 1/2 24 Klas verdelen
6 CKC De Schutkampen Smilde 8 31 Klas naar huis sturen
7 SBO Toermalijn Emmen 1/2 14 Klas naar huis sturen
8 Lispeltuut Lelystad 6-7-8 25 Directie of IB-er etc...
9 OBS Apollo 11 De Meern 3/4 30 Anders of combinatie
10 SWS De Zoutkamperril Zoutkamp 5/6 19 Klas naar huis sturen
11 obs de Beijumkorf Groningen 1/2 28 Onbevoegde voor de klas
12 ASG De Flierefluiter Almere 1-2 28 Anders of combinatie
13 ASG De Flierefluiter Almere 7-8 27 Onbevoegde voor de klas
14 ASG De Flierefluiter Almere 7 27 Onbevoegde voor de klas
15 ASG De Flierefluiter.asg.nl Almere 8 28 Anders of combinatie
16 OBS De Jutter Noordwijk 5/6 22 Klas naar huis sturen
17 OBS De Jutter Noordwijk 4/5 22 Anders of combinatie
18 2e Marnixschool Utrecht 8 26 Onbevoegde voor de klas
19 Ikc de Abacus Huissen 1,2 28 Klas naar huis sturen
20 CBS Prinses Máxima Berkel en Rodenrijs 1d 15 Klas verdelen
21 Pieter Jelles Troelstraschool Amsterdam 3,4,5 gecombineerde montessori 25 Anders of combinatie
22 De Brandaris Hoofddorp 1/2 18 Onbevoegde voor de klas
23 o.d.s. Meester Aafjes Meteren 3 30 Onbevoegde voor de klas
24 Openbare daltonbasisschool De Horizon Amsterdam 8 25 Onbevoegde voor de klas
25 OBS Het Palet Roderwolde 6,7,8 19 Directie of IB-er etc...
26 Boulevard410 Amersfoort 6/7 17 Anders of combinatie
27 EKC de Olijfboom Deventer 4 21 Klas naar huis sturen
28 EKC de Olijfboom Deventer 3 22 Klas verdelen
29 Het Schatrijk Zaandijk 6 29 Klas naar huis sturen
30 ASG obs de archipel almere 6 26 Anders of combinatie
31 ASG obs de archipel almere 2 28 Klas naar huis sturen
32 De Arcade Leiden 7 23 Onbevoegde voor de klas
33 OBS Kompas Veghel 1/2 17 Klas naar huis sturen
34 de Bongerd Oldenzaal 3 25 Parttimer komt extra dag terug
35 Barbaraschool Bunnik 5/6 30 Ouder met lesbevoegdheid voor de klas
36 De Hussel Grootebroek 1/2 24 Klas naar huis sturen
37 OBS Mesch Mesch-Eijsden 7/8 16 Klas verdelen
38 Montessorischool Bilthoven Bilthoven 6/7/8 21 Klas verdelen
39 ABBS Het Podium Amsterdam 1/2 20 Klas verdelen
Woensdag 18 april 2018
1 Anne Frankschool Bunnik 1/2 35 Anders of combinatie
2 de Savornin Lohmanschool Rotterdam 7 11 Klas naar huis sturen
3 de Savornin Lohmanschool Rotterdam 2 15 Directie of IB-er etc...
4 de Savornin Lohmanschool Rotterdam 1 24 Onbevoegde voor de klas
5 Lispeltuut Lelystad 6-7-8 25 Directie of IB-er etc...
6 SWS De Zoutkamperril Zoutkamp 5/6 19 Klas naar huis sturen
7 OBS De Jutter Noordwijk 7 16 Anders of combinatie
8 De Hussel Grootebroek 1/ w 24 Klas naar huis sturen
9 OBS Kompas Veghel 1/2 17 Parttimer komt extra dag terug
10 KBS De Wilde Wingerd Maarssen 3 30 Klas verdelen
11 ASG De Flierefluiter Almere 7 28 Onbevoegde voor de klas
12 ASG De Flierefluiter Almere 4 28 Anders of combinatie
13 Pieter Jelles Troelstraschool Amsterdam 4 25 Invaller via detacheringsbureau
14 Pieter Jelles Troelsdtraschool Amsterdam gecombineerd 3,4,5, montessori 25 Onbevoegde voor de klas
15 De mijlpaal Amsterdam 7 27 Directie of IB-er etc...
16 Anne Frankschool Bunnik 6 28 Parttimer komt extra dag terug
17 Boulevard410 Amersfoort 6/7 17 Onbevoegde voor de klas
18 obs de Molenwerf Tiel 1/2 26 Klas naar huis sturen
19 De Arcade Leiden 7 23 Onbevoegde voor de klas
20 Kleurryk Drachten bb rood 13 Klas naar huis sturen
21 't Kirkeveldsje Schimmert 1 33 Anders of combinatie
22 't Kirkeveldsje Schimmert 7/8 26 Anders of combinatie
23 Het Schatrijk Zaandijk 6 29 Klas naar huis sturen
24 De Brandaris Hoofddorp 1/2 18 Invaller via detacheringsbureau
25 Kentalis Signis Amsterdam 1/2 14 Onbevoegde voor de klas
26 Kentalis Signis Amsterdam 4 12 Onbevoegde voor de klas
27 Kentalis Signis Amsterdam 7 12 Onbevoegde voor de klas
28 Barbaraschool Bunnik 3/4 32 Klas naar huis sturen
29 Abs Comenius Den Helder 4/5a 25 Klas naar huis sturen
30 schreuder amsterdam 7 28 Parttimer komt extra dag terug
31 schreuder amsterdam 6 25 Onbevoegde voor de klas
32 De Hussel Grootebroek 1/2 24 Klas naar huis sturen
33 OBS Mesch Mesch-Eijsden 7/8 16 Parttimer komt extra dag terug
34 Montessorischool Bilthoven Bilthoven 6/7/8 21 Klas verdelen
35 ABBS Het Podium Amsterdam 1/2 20 Klas verdelen
Dinsdag 17 april 2018
1 de Savornin Lohmanschool Rotterdam 7 11 Directie of IB-er etc...
2 de Savornin Lohmanschool Rotterdam 1 24 Anders of combinatie
3 Daltonschool Rijnsweerd Utrecht 8 29 Parttimer komt extra dag terug
4 2e Marnixschool Utrecht 1/2 22 Klas verdelen
5 CBS Prinses Máxima Berkel en Rodernijs 1d 15 Klas verdelen
6 KBS De Wilde Wingerd Maarssen 3 30 Anders of combinatie
7 cbs Marimba Spijkenisse 3 28 Onbevoegde voor de klas
8 ASG obs de archipel almere 4 24 Invaller via detacheringsbureau
9 PCB De Ark Almere 7 18 Invaller via detacheringsbureau
10 Petra Nunspeet 5 25 Onbevoegde voor de klas
11 Steenvoordeschool Rijswijk 3 26 Parttimer komt extra dag terug
12 ASG De Flierefluiter Almere 1-2 28 Anders of combinatie
13 ASG De Flierefluiter Almere 7-8 27 Onbevoegde voor de klas
14 Kc Ontdekrijk Capelle aan den IJssel 1/2 28 Parttimer komt extra dag terug
15 Kc Ontdekrijk Capelle aan den IJssel 6 22 Invaller via detacheringsbureau
16 De Windhoek almelo 5 21 Onbevoegde voor de klas
17 asvo Amsterdam 7 28 Klas verdelen
18 De Arcade Leiden 7 23 Gepensioneerde voor de klas
19 Obs Driespan Harkstede 7 22 Klas verdelen
20 Daltonschool De Meer Amsterdam 6 26 Anders of combinatie
21 Boulevard410 Amersfoort 6/7 17 Directie of IB-er etc...
22 Merijntje Nieuw-Vossemeer 5 19 Anders of combinatie
23 Abs Comenius Den Helder 4/5b 26 Klas naar huis sturen
24 de Contrabas Capelle aan den Ijssel 6 26 Invaller via detacheringsbureau
25 2e Marnixschool Utrecht 1/2 23 Klas verdelen
26 SBO Tijstroom Zaandam 1/2 15 Directie of IB-er etc...
27 De Brandaris Hoofddorp 1/2 18 Invaller via detacheringsbureau
28 De Stuifhoek Made 4/5 22 Onbevoegde voor de klas
29 sbo De Sudwester Sneek 8 12 Klas naar huis sturen
30 OBS De Albatros Almere 7b 28 Directie of IB-er etc...
31 OBS De Albatros Almere 6b 24 Parttimer komt extra dag terug
32 OBS De Albatros Almere 4a 25 Klas verdelen
33 OBS Kompas Veghel 1/2 17 Onbevoegde voor de klas
34 SBO Toermalijn Emmern 7/8 14 Klas naar huis sturen
35 Pieter Jelles Troelstraschool Amsterdam 6/7 21 Klas verdelen
36 Pieter Jelles Troelstraschool Àmsterdam 3,4,5 gecombineerd montessori 25 Onbevoegde voor de klas
37 SBO Toermalijn Emmen 1/2 14 Parttimer komt extra dag terug
38 Zuidster Zwolle 6-7 24 Klas naar huis sturen
39 Eikenderveld Heerlen 4 19 Klas verdelen
40 Kentalis Signis Amsterdam 3 12 Onbevoegde voor de klas
41 Kentalis Signis Amsterdam 4 12 Onbevoegde voor de klas
42 Kentalis Signis Amsterdam 7 12 Invaller via detacheringsbureau
43 De Bron Neerbeek 4-5 28 Anders of combinatie
44 De Bron Neerbeek 5-6 26 Klas verdelen
45 Cbs Op de Hoogte Burum 3/4 24 Klas naar huis sturen
46 ASG De Flierefluiter Almere 7 28 Anders of combinatie
47 De voorde Rijswijk 2 14 Onbevoegde voor de klas
48 Montessorischool Bilthoven Bilthoven 6/7/8 21 Klas verdelen
49 ABBS Het Podium Amsterdam 1/2 20 Klas verdelen
Maandag 16 april 2018
1 de Davornin Lohmanschool Rotterdam 1 24 Anders of combinatie
2 Daltonschool Rijnsweerd Utrecht 8 29 Parttimer komt extra dag terug
3 KBs de Regenboog Woerden 1-2 30 Onbevoegde voor de klas
4 Lispeltuut Lelystad 0-1-2 28 Onbevoegde voor de klas
5 2e Marnixschool Utrecht 1/2 22 Klas verdelen
6 CBS Prinses Máxima Berkel en Rodernijs 1d 15 Klas verdelen
7 KBS De Wilde Wingerd Maarssen 3 30 Anders of combinatie
8 cbs Marimba Spijkenisse 3 18 Klas naar huis sturen
9 Kc Ontdekrijk Capelle aan den IJssel 6 22 Invaller via detacheringsbureau
10 Kc Ontdekrijk Capelle aan den IJssel 1/2 28 Parttimer komt extra dag terug
11 De Windhoek almelo 8 28 Parttimer komt extra dag terug
12 asvo Amsterdam 7 28 Klas verdelen
13 Boulevard410 Amersfoort 6/7 17 Klas verdelen
14 Emmaschool Assen 5 26 Klas naar huis sturen
15 Abs Comenius Den Helder 1/2a 24 Parttimer komt extra dag terug
16 SBO Tijstroom Zaandam 1/2 15 Directie of IB-er etc...
17 de Brandaris Hoofddorp 1/2 18 Invaller via detacheringsbureau
18 De Stuifhoek Made 5 26 Directie of IB-er etc...
19 De Ark Zwolle 4/5 28 Onbevoegde voor de klas
20 OBS De Albatros Almere 6b 24 Onbevoegde voor de klas
21 OBS De Albatros Almere 4a 25 Parttimer komt extra dag terug
22 OBS Kompas Veghel 1/2 17 Parttimer komt extra dag terug
23 Eikenderveld Heerlen 4 19 Onbevoegde voor de klas
24 Steenvoordeschool Rijswijk 3 26 Ouder met lesbevoegdheid voor de klas
25 2e Marnixschool Utrecht 1/2 23 Klas verdelen
26 De Bron Neerbeek 4-5 28 Anders of combinatie
27 ASG De Flierefluiter Almere neo 3/4/5 18 Parttimer komt extra dag terug
28 ASG De Flierefluiter Almere 7 27 Anders of combinatie
29 ASG De Flierefluiter Almere 7-8 27 Onbevoegde voor de klas
30 ASG De Flierefluiter Almere 1-2 28 Klas verdelen
31 ASG De Flierefluiter Almere group 1-2 27 Ouder met lesbevoegdheid voor de klas
32 CBS Groen van Prinsterer Barendrecht 8 25 Parttimer komt extra dag terug
33 Pieter Jelles Troelstraschool Amsterdam 3.4.5 gecomvbineerd 25 Onbevoegde voor de klas
34 SBO Toermalijn Emmen 7/8 14 Parttimer komt extra dag terug
35 De Palm Elim 8 12 Directie of IB-er etc...
36 obs Twekkelerveld Enschede 8 24 Onbevoegde voor de klas
37 Jan Thiesschool Rolde 7a 29 Onbevoegde voor de klas
38 De Branding Egmond aan Zee 5 20 Ouder met lesbevoegdheid voor de klas
39 de Contrabas Capelle aan den Ijssel 6 26 Invaller via detacheringsbureau
40 14e Montessorischool Amsterdam 1,2 23 Directie of IB-er etc...
41 IKC Loedoes Sittard 4 24 Klas verdelen
42 Op Dreef Aardenburg 4/5 27 Directie of IB-er etc...
43 Kentalis Signis Amsterdam 4 12 Onbevoegde voor de klas
44 Kentalis Signis Amsterdam 7 12 Invaller via detacheringsbureau
45 IKC Loedoes Sittard 6 25 Klas verdelen
46 De Regenboog Hoogeveen 3 23 Klas naar huis sturen
47 Het Mozaïek Alphen aan den Rijn 1/2 26 Directie of IB-er etc...
48 ASG Vuurvogel Almere 5 22 Onbevoegde voor de klas
49 ASG Vuurvogel Almere 1-2 27 Anders of combinatie
50 bs. de Kruudwis Venray 4 28 Anders of combinatie
51 ASG obs de archipel almere 8 28 Anders of combinatie
52 ASG obs de archipel almere 4 26 Klas verdelen
53 De Arcade Leiden 7 23 Onbevoegde voor de klas
54 Sint Bernardus Haarlem 1/2 30 Anders of combinatie
55 IKC Franciscus Leeuwarden 7 24 Parttimer komt extra dag terug
56 't Vlot Hoogezand 1,2 27 Klas naar huis sturen
57 Peter Petersenschool Haren 1,2 25 Klas naar huis sturen
58 De Gouden Emmer Heino 1-2 26 Directie of IB-er etc...
59 Montessorischool Bilthoven Bilthoven 6/7/8 21 Klas verdelen
60 ABBS Het Podium Amsterdam 1/2 20 Klas verdelen
Vrijdag 13 april 2018
1 Anne Frankschool Bunnik 6 28 Anders of combinatie
2 Bernardus van Bockxmeerschool Hoorn 6 26 Directie of IB-er etc...
3 Barbaraschool Bunnik 5/6 30 Ouder met lesbevoegdheid voor de klas
4 3sprong Lelystad 5 25 Klas naar huis sturen
5 SBO Tijstroom Zaandam 1/2 15 Directie of IB-er etc...
6 SBO Tijstroom Zaandam 4 11 Klas naar huis sturen
7 De Bron Neerbeek hele school ( staking) 300 Klas naar huis sturen
8 schreuder amsterdam 7 28 Invaller via detacheringsbureau
9 Pieter Jelles Troelstraschool Amsterdm 1/2 26 Klas verdelen
10 kbs Het Kristal Almere 7s 16 Onbevoegde voor de klas
11 IKC Het Groene Hart Zuidwolde 8 26 Klas naar huis sturen
12 Sint Bernardus Haarlem 1/2 30 Anders of combinatie
13 Ds.W.E. den Hertogschool Den Haag 1/2 28 Onbevoegde voor de klas
14 ASG De Flierefluiter Almere 5 27 Anders of combinatie
15 ASG De Flierefluiter Almere 7-8 27 Onbevoegde voor de klas
16 ASG De Flierefluiter Almere 7 28 Onbevoegde voor de klas
17 ASG De Flierefluiter Almere 1-2 28 Klas verdelen
18 De Poorte Woensdrecht hele school (staking) 214 Klas naar huis sturen
19 Basisschool Amsterdam 8a en 8b 56 Klas naar huis sturen
20 Nassauschool Groningen 3 21 Klas naar huis sturen
21 Kentalis Signis Amsterdam 7 12 Onbevoegde voor de klas
22 Samenstroom Gemert hele school staking 467 Klas naar huis sturen
23 De Zonnepoort Elst GLD 3-4 22 Onbevoegde voor de klas
24 ABBS de Zuiderzee Amsterdam 5-6 26 Klas verdelen
25 Kc Ontdekrijk Capelle aan den IJssel 6 22 Klas verdelen
26 Sint Franciscus Brunssum hele school (staking) 175 Klas naar huis sturen
27 SBO de Bonte Vlinder Den Haag 7 17 Klas verdelen
28 De Savornin Lohmanschool Rotterdam 2 15 Anders of combinatie
29 OBS Mesch Mesch-Eijsden de hele school 63 Klas naar huis sturen
30 OBS De Spiegel Maastricht de hele school 163 Klas naar huis sturen
31 Kc Ontdekrijk Capelle aan den IJssel 1/2 28 Invaller via detacheringsbureau
32 ASG - het Palet Almere 7/8 25 Klas naar huis sturen
33 ASG-Het Palet Almere 7/8 7 Klas verdelen
34 Basisschool de Bloktempel Son en Breugel hele school (staking) 389 Klas naar huis sturen
35 Basisschool De Krommen Hoek Son en Breugel hele school (staking) 192 Klas naar huis sturen
36 Basisschool De Vorsenpoel Boxtgel hele school (staking) 363 Klas naar huis sturen
37 Angelaschool Boxtel hele school (staking) 482 Klas naar huis sturen
38 Basisschool de Schalm Vught hele school (staking) 422 Klas naar huis sturen
39 Basisschool OBS De Piramide Vught hele school (staking) 611 Klas naar huis sturen
40 Theresiaschool Berlicum hele school (staking) 491 Klas naar huis sturen
41 Basisschool De Touwladder Sint-Michielsgestel hele school (staking) 309 Klas naar huis sturen
42 Basisschool De Wegwijzer Sint-Michielsgestel hele school (staking) 201 Klas naar huis sturen
43 Basisschool Roald Dahl Sint-Michielsgestel hele school (staking) 260 Klas naar huis sturen
44 Basisschool De Bolster Sint-Michielsgestel hele school (staking) 345 Klas naar huis sturen
45 Basisschool t Kwekkeveld Schijndel hele school (staking) 359 Klas naar huis sturen
46 Basisschool De Regenboog Schijndel hele school (staking) 366 Klas naar huis sturen
47 Basisschool de Heycant Schijndel hele school (staking) 420 Klas naar huis sturen
48 Basisschool de Beemd Schijndel hele school (staking) 332 Klas naar huis sturen
49 Basisschool De Oversteek Liempde hele school (staking) 478 Klas naar huis sturen
50 ASG obs de archipel almere 7 27 Directie of IB-er etc...
51 De Brandaris Hoofddorp 1/2 18 Onbevoegde voor de klas
52 ASG Columbusschool Almere 6 28 Anders of combinatie
53 t Schrijverke Zoetermeer 5 19 Directie of IB-er etc...
54 cbs De Zevensprong Krabbendijke 8 27 Anders of combinatie
55 cbs De Zevensprong Krabbendijke 1 27 Anders of combinatie
56 obs 't Joppe Nieuw-Vennep 4 26 Anders of combinatie
57 obs 't Joppe Nieuw-Vennep 7 26 Klas verdelen
58 Basisschool de Tovercirkel Heerlen hele school (staking) 355 Klas naar huis sturen
59 Basisschool Sint Tarcisius Heerlen hele school (staking) 515 Klas naar huis sturen
60 Basisschool Villa Vlinderhof Waalwijk hele school (staking) 475 Klas naar huis sturen
61 Basisschool De Hoef - Hugo Waalwijk hele school (staking) 417 Klas naar huis sturen
62 Basisschool Lavoor Roosendaal hele school (staking) 449 Klas naar huis sturen
63 Basisschool De Klimroos Roosendaal hele school (staking) 514 Klas naar huis sturen
64 Basisschool de Polderhof Oss hele school (staking) 402 Klas naar huis sturen
65 Basisschool Mettegeupel Oss hele school (staking) 323 Klas naar huis sturen
66 Nicolaasschool Oss hele school (staking) 394 Klas naar huis sturen
67 Basisschool Hertogin Johanna Oss hele school (staking) 494 Klas naar huis sturen
68 Basisschool t Ven Veghel hele school (staking) 384 Klas naar huis sturen
69 Basisschool t Mulderke Uden hele school (staking) 445 Klas naar huis sturen
70 Wilhelmina Basisschool Helmond hele school (staking) 435 Klas naar huis sturen
71 Basisschool De Vendelier Helmond hele school (staking) 657 Klas naar huis sturen
72 Basisschool De Rank Helmond hele school (staking) 531 Klas naar huis sturen
73 Basisschool Brandevoort Helmond hele school (staking) 748 Klas naar huis sturen
74 Basisschool 't Hout Helmond hele school (staking) 452 Klas naar huis sturen
75 Basisschool Dierdonk Helmond hele school (staking) 545 Klas naar huis sturen
76 Brede basisschool De Vuurvogel Helmond hele school (staking) 405 Klas naar huis sturen
77 Basisschool Sterrenrijk Geleen hele school (staking) 270 Klas naar huis sturen
78 Basisschool De Springplank Geleen hele school (staking) 140 Klas naar huis sturen
79 Basisschool Reuzepas Geleen hele school (staking) 187 Klas naar huis sturen
80 Basisschool De Kluis Geleen hele school (staking) 222 Klas naar huis sturen
81 Basisschool 't Heuvelke Geleen hele school (staking) 181 Klas naar huis sturen
82 Basisschool de Duizendpoot Geleen hele school (staking) 377 Klas naar huis sturen
83 Basisschool de Driesprong Geleen hele school (staking) 529 Klas naar huis sturen
84 Basisschool Sint Petrus Banden Venray hele school (staking) 447 Klas naar huis sturen
85 Basisschool De Kruudwis Venray hele school (staking) 243 Klas naar huis sturen
86 Basisschool de Krokodaris Venray hele school (staking) 184 Klas naar huis sturen
87 Basisschool De Klimboom Venray hele school (staking) 245 Klas naar huis sturen
88 Basisschool de Keg Venray hele school (staking) 252 Klas naar huis sturen
89 Basisschool De Hommel Venray hele school (staking) 396 Klas naar huis sturen
90 Basisschool Coninxhof Venray hele school (staking) 146 Klas naar huis sturen
91 Basisschool De Bongerd Venray hele school (staking) 151 Klas naar huis sturen
92 Basisschool Baandert Sittard hele school (staking) 133 Klas naar huis sturen
93 Basisschool de hoefer Sittard hele school (staking) 147 Klas naar huis sturen
94 Basisschool De Sjtadssjool Sittard hele school (staking) 416 Klas naar huis sturen
95 Basisschool aan de Meule Sittard hele school (staking) 255 Klas naar huis sturen
96 Basisschool Loedoes Sittard hele school (staking) 476 Klas naar huis sturen
97 Basisschool Leijenbroek Sittard hele school (staking) 268 Klas naar huis sturen
98 Basisschool Overhoven Sittard hele school (staking) 195 Klas naar huis sturen
99 Basisschool Lahrhof Sittard hele school (staking) 380 Klas naar huis sturen
100 Jenaplanschool De Vlieger Sittard hele school (staking) 98 Klas naar huis sturen
101 St.Alexanderschool / SKOVV Bennekom 1-2 24 Onbevoegde voor de klas
102 ASG obs de archipel almere 7 28 Parttimer komt extra dag terug
103 ASG obs de archipel almere 4 26 Anders of combinatie
104 De Contrabas Capelle aan den IJssel 3 22 Parttimer komt extra dag terug
105 Obs Sprengenpark Apeldoorn 6/7 31 Parttimer komt extra dag terug
106 Basisschool Molenakker Weert hele school (staking) 414 Klas naar huis sturen
107 Basisschool De Graswinkel Weert hele school (staking) 345 Klas naar huis sturen
108 basisonderwijs Boshoven Weert Weert hele school (staking) 458 Klas naar huis sturen
109 Basisschool IKC Leuken Weert hele school (staking) 342 Klas naar huis sturen
110 Brede school Moesel Weert hele school (staking) 284 Klas naar huis sturen
111 Basisschool Aan de Bron Weert hele school (staking) 298 Klas naar huis sturen
112 Basisschool De Vlinderboom Maastricht hele school (staking) 592 Klas naar huis sturen
113 Basisschool Jf Kennedy Maastricht hele school (staking) 586 Klas naar huis sturen
114 Basisonderwijs Scharn Maastricht hele school (staking) 429 Klas naar huis sturen
115 Basisschool Amby Maastricht hele school (staking) 489 Klas naar huis sturen
116 De Dorendal Doorwerth 8 24 Klas naar huis sturen
117 Titus Brandsmabasisschool Venlo hele school (staking) 360 Klas naar huis sturen
118 Basisschool Harlekijn Venlo hele school (staking) 335 Klas naar huis sturen
119 Basisschool de Koperwiek Venlo hele school (staking) 646 Klas naar huis sturen
120 Basisschool 't Wikveld 'S-Hertogenbosch hele school (staking) 652 Klas naar huis sturen
121 Basisschool het Bossche Broek 'S-Hertogenbosch hele school (staking) 558 Klas naar huis sturen
122 Basisschool De Kameleon 'S-Hertogenbosch hele school (staking) 555 Klas naar huis sturen
123 Basisschool Op Dreef Veldhoven hele school (staking) 554 Klas naar huis sturen
124 Basisschool Dick Bruna Veldhoven hele school (staking) 757 Klas naar huis sturen
125 Basisschool de St@rtbaan Eindhoven hele school (staking) 720 Klas naar huis sturen
126 Basisschool 't Slingertouw Eindhoven hele school (staking) 820 Klas naar huis sturen
127 Montessoribasisschool De Trinoom Eindhoven hele school (staking) 543 Klas naar huis sturen
128 Basisschool Floralaan Eindhoven hele school (staking) 539 Klas naar huis sturen
129 Bs De Talisman Eindhoven hele school (staking) 549 Klas naar huis sturen
130 Basisschool De Boschuil Eindhoven hele school (staking) 792 Klas naar huis sturen
131 Basisschool De Stappen Tilburg hele school (staking) 596 Klas naar huis sturen
132 Basisschool Christoffel Tilburg hele school (staking) 500 Klas naar huis sturen
133 Basisschool Koolhoven Tilburg hele school (staking) 698 Klas naar huis sturen
134 Montessori Basisschool de Elzen Tilburg hele school (staking) 562 Klas naar huis sturen
135 Basisschool Jan Ligthartschool Rendierhof Tilburg hele school (staking) 644 Klas naar huis sturen
136 Basisschool Laurentius Breda hele school (staking) 798 Klas naar huis sturen
137 Nutsbasisschool de Hoogakker Breda hele school (staking) 597 Klas naar huis sturen
138 Nutsbasisschool Burgs Breda hele school (staking) 518 Klas naar huis sturen
139 Kbs Sinte Maerte Breda hele school (staking) 673 Klas naar huis sturen
140 Kbs Petrus en Paulus Breda hele school (staking) 525 Klas naar huis sturen
141 Kbs De Zandberg Breda hele school (staking) 780 Klas naar huis sturen
142 Kbs Weilust Breda hele school (staking) 481 Klas naar huis sturen
143 Kbs De Spoorzoeker Breda hele school (staking) 369 Klas naar huis sturen
144 Kbs Jacinta Breda hele school (staking) 370 Klas naar huis sturen
145 Kbs De Eerste Rith Breda hele school (staking) 418 Klas naar huis sturen
146 Kbs De Boomgaard Breda hele school (staking) 784 Klas naar huis sturen
147 Basisschool De Fontein Breda hele school (staking) 339 Klas naar huis sturen
148 Daltonschool De Evenaar Oss hele school (staking) 373 Klas naar huis sturen
149 Basisschool De Korenaer Oss hele school (staking) 407 Klas naar huis sturen
150 Basisschool JF Kennedy Oss hele school (staking) 117 Klas naar huis sturen
151 Obs Florence Nightingale Zoetermeer 8 32 Directie of IB-er etc...
152 Obs Florence Nightingale Zoetermeer 7 29 Anders of combinatie
153 Josephschool Pijnacker 7 24 Parttimer komt extra dag terug
154 Het Blokland Noorscheschut 3/4/5 20 Klas naar huis sturen
155 PCB De Ark Almere 6 23 Klas naar huis sturen
156 PCB De Ark Almere 4 26 Onbevoegde voor de klas
157 Kbs De Regenboog Woerden 4 28 Anders of combinatie
158 Spoorbuurtschool Anna Paulowna 4 23 Parttimer komt extra dag terug
159 Obs de Achtbaan Moordrecht 5 22 Directie of IB-er etc...
160 Obs de Achtbaan Moordrecht 6 14 Parttimer komt extra dag terug
161 Montessorischool Bilthoven Bilthoven 6/7/8 21 Klas verdelen
162 ABBS Het Podium Amsterdam 1/2 20 Klas verdelen
Donderdag 12 april 2018
1 Anne Frankschool Bunnik 6 28 Anders of combinatie
2 nbs Burgst-Kroeten Breda 8 23 Directie of IB-er etc...
3 SBO Tijstroom Zaandam 1/2 15 Directie of IB-er etc...
4 SBO Tijstroom Zaandam 4 11 Klas verdelen
5 Eikenderveld Heerlen 4 19 Onbevoegde voor de klas
6 OBS Trinoom Wijchen 1/2 29 Onbevoegde voor de klas
7 Pieter Jelles Troelstraschool Amsterdam 1/2 26 Klas verdelen
8 Pieter Jelles Troelstraschool Amsterdam 3,4,5 gecombineerd montessori 25 Anders of combinatie
9 kbs Het Kristal Almere 7s 16 Klas verdelen
10 Het Mozaïek Alphen aan den Rijn 1/2 27 Directie of IB-er etc...
11 St. Josephschool Hooglanderveen 7 26 Klas naar huis sturen
12 Ds.W.E. den Hertogschool Den Haag 7 25 Onbevoegde voor de klas
13 De Poorte Woensdrecht 6 32 Parttimer komt extra dag terug
14 Nassauschool Groningen 5 31 Onbevoegde voor de klas
15 Nassauschool Groningen 3 21 Klas verdelen
16 Samenstroom Gemert 1/2 28 Onbevoegde voor de klas
17 Tarcisius Heerlen 1 24 Onbevoegde voor de klas
18 De Zonnepoort Elst GLD 3-4 22 Klas naar huis sturen
19 SBO de Bonte Vlinder Den Haag 5 15 Klas verdelen
20 De Savornin Lohmanschool Rotterdam 2 15 Directie of IB-er etc...
21 De Savornin Lohmanschool Rotterdam 1 24 Anders of combinatie
22 st.Alexanderschool Bennekom 1-2 24 Onbevoegde voor de klas
23 Kc Ontdekrijk Capelle aan den IJssel 1/2 28 Invaller via detacheringsbureau
24 De Regenboog Assen 4/5 24 Klas naar huis sturen
25 Obs Sprengenpark Apeldoorn 8 25 Anders of combinatie
26 De Zon De kwakel 3 23 Parttimer komt extra dag terug
27 ASG De Flierefluiter Almere 1-2 28 Anders of combinatie
28 ASG De Flierefluiter Almere 7 27 Onbevoegde voor de klas
29 ASG De Flierefluiter Almere 8 28 Anders of combinatie
30 Comeniusschool Zeist 7a 30 Invaller via detacheringsbureau
31 Comeniusschool Zeist 3a 24 Parttimer komt extra dag terug
32 ASG Columbusschool Almere rt 24 Anders of combinatie
33 ASG Columbusschool Almere 6 30 Parttimer komt extra dag terug
34 Het Venster Gemert 6 31 Onbevoegde voor de klas
35 De Brandaris Hoofddorp 1/2 18 Onbevoegde voor de klas
36 Obs Florence Nightingale Zoetermeer 7 29 Anders of combinatie
37 Obs Florence Nightingale Zoetermeer 6 22 Klas verdelen
38 De Contrabas Capelle aan den IJssel 3 22 Parttimer komt extra dag terug
39 De Sprong Wanroij 1/2 a 26 Onbevoegde voor de klas
40 ASG obs de archipel almere 7 27 Directie of IB-er etc...
41 ASG obs de archipel almere 7 28 Directie of IB-er etc...
42 t Schrijverke Zoetermeer 5 19 Klas verdelen
43 CBS Groen van Prinsterer Barendrecht 5 26 Anders of combinatie
44 BS Tangram Eijsden 1-2 27 Parttimer komt extra dag terug
45 De Arcade Leiden 7 23 Onbevoegde voor de klas
46 De Branding egmond aan zee 6 17 Klas verdelen
47 Kristalla Emmen 1/2 18 Klas verdelen
48 Boulevard410 Amersfoort 6/7 17 Anders of combinatie
49 De Vlinder Dieren 1/2 26 Parttimer komt extra dag terug
50 Obs 't Joppe Nieuw-Vennep 4 26 Klas verdelen
51 Josephschool Pijnacker 7 24 Parttimer komt extra dag terug
52 Openbare Daltonbasisschool De Horizon Amsterdam 6 25 Invaller via detacheringsbureau
53 Basisschool 't Kofschip Etten-Leur 3/4 12 Parttimer komt extra dag terug
54 Het Zwanenbos Zoetermeer 1 21 Onbevoegde voor de klas
55 De Dorendal Doorwerth 8 22 Directie of IB-er etc...
56 De Mijlpaal Amsterdam 6 27 Directie of IB-er etc...
57 Het palet Zoetermeer 1/2 24 Gepensioneerde voor de klas
58 Het Blokland Noordscheschut 6/7/8 24 Klas naar huis sturen
59 KBs De Regenboog Woerden 4 28 Anders of combinatie
60 Wegwijzer Steenwijk 3/4 23 Klas naar huis sturen
61 bs Franciscus Bunde 8 24 Gepensioneerde voor de klas
62 SBO Het Kompas Etten-Leur 4 12 Klas naar huis sturen
63 Spoorbuurtschool Anna Paulowna 4 23 Parttimer komt extra dag terug
64 De Hussel Grootebroek 1/2 24 Klas verdelen
65 OBS Mesch Mesch-Eijsden 7/8 16 Parttimer komt extra dag terug
66 RKBS de Brandaris Haarlem 8 20 Parttimer komt extra dag terug
67 Montessorischool Bilthoven Bilthoven 6/7/8 21 Klas verdelen
68 ABBS Het Podium Amsterdam 1/2 20 Klas verdelen
Woensdag 11 april 2018
1 3sprong Lelystad 5 25 Klas verdelen
2 SBO Tijstroom Zaandam 1/2 15 Directie of IB-er etc...
3 SBO Tijstroom Zaandam 4 11 Klas verdelen
4 schreuder amsterdam 7 28 Parttimer komt extra dag terug
5 schreuder amsterdam 6 25 Onbevoegde voor de klas
6 Pieter Jelles Troelstraschool Amsterdam 1/2 26 Klas verdelen
7 Pieter Jelles troelstraschool Amsterdam 3,4,5 gecombineerde montessori 25 Onbevoegde voor de klas
8 kbs Het Kristal Almere 7s 16 Parttimer komt extra dag terug
9 De Spreng Hoevelaken 6/7 29 Klas naar huis sturen
10 de tovertuin sittard 4 17 Klas verdelen
11 De Hoorn Oudenhoorn 6 7 8 18 Klas naar huis sturen
12 Tarcisius Heerlen 1 24 Onbevoegde voor de klas
13 ABBS de Zuiderzee Amsterdam 1-2 20 Onbevoegde voor de klas
14 BS St. Franciscus (Brunssum) Brunssum 4/5 28 Anders of combinatie
15 De Savornin Lohmanschool Rotterdam 2 15 Directie of IB-er etc...
16 De Savornin Lohmanschool Rotterdam 1 24 Onbevoegde voor de klas
17 Obs de Vlondee Wedde 3-4 18 Klas naar huis sturen
18 IKC de Aquamarijn Almere 3 29 Invaller via detacheringsbureau
19 De Contrabas Capelle aan den IJssel 3 22 Parttimer komt extra dag terug
20 BS Tangram Eijsden 1-2 27 Anders of combinatie
21 Kristalla Emmen 1/2 18 Klas verdelen
22 Josephschool Pijnacker 7 24 Parttimer komt extra dag terug
23 Het Zwanenbos Zoetermeer 6/7 15 Klas verdelen
24 Het Zwanenbos Zoetermeer 3/4 15 Onbevoegde voor de klas
25 Het Zwanenbos Zoetermeer 1 21 Onbevoegde voor de klas
26 Henricusschool Hippolytushoef 1/2c 25 Parttimer komt extra dag terug
27 Henricusschool Hippolytushoef 1/2b 25 Onbevoegde voor de klas
28 Henricusschool Hippolytushoef 1/2 a 25 Onbevoegde voor de klas
29 De Wizard Deventer 3 21 Parttimer komt extra dag terug
30 Kc Ontdekrijk Capelle aan den IJssel 7 22 Parttimer komt extra dag terug
31 Prins Willem-Alexanderschool Tiel 8 26 Klas naar huis sturen
32 ASG De Flierefluiter Almere 4 27 Anders of combinatie
33 ASG De Flierefluiter Almere 7 27 Onbevoegde voor de klas
34 ASG De Flierefluiter Almere 1-2 28 Anders of combinatie
35 OBS de Pionier Wormerveer 1/2 21 Onbevoegde voor de klas
36 Sbo de Watergeus Lelystad 8 16 Klas verdelen
37 basisschool Barendrecht 1/2 25 Klas verdelen
38 basisschool Barendrecht 7 28 Directie of IB-er etc...
39 bs Franciscus Bunde 8 24 Parttimer komt extra dag terug
40 Het Blokland Noordscheschut 6/7/8 24 Klas verdelen
41 Samuëlschool Polsbroekerdam 5/6 14 Klas verdelen
42 Wijzer aan de Vecht Utrecht 7 11 Klas verdelen
43 De Piramide Koog aan de Zaan 6 26 Anders of combinatie
44 Kentalis Signis Amsterdam 7 12 Onbevoegde voor de klas
45 De Piramide Koog aan de Zaan 5b 23 Directie of IB-er etc...
46 De Korenaar Helmond 3/4 19 Klas verdelen
47 Obs de Notenkraker Den Haag 8 21 Anders of combinatie
48 De Piramide Koog aan de Zaan 5a 22 Onbevoegde voor de klas
49 De Brandaris Hoofddorp 1/2 18 Invaller via detacheringsbureau
50 Obs Jaarfke Scheemda 4 20 Klas naar huis sturen

Er worden maximaal 500 registraties getoond. Er zijn er meer!
Download alle gegevens (.csv)

Uw klas doorgeven?

Wanneer speelde dit?
formaat: dd-mm-jjjj
Wat is de naam van de school?
Anoniem melden? Gebruik basisschool
In welke plaats?
Om welke groep gaat het?
Staken? Gebruik hele school (staking)
Aantal leerlingen in die groep?
Hoe is het 'opgelost'?
Wat is uw emailadres?
Voor mogelijkheid verwijderen registratie

Over deze website
Naar aanleiding van wat tweets op 26 januari is deze website in het leven geroepen.
Puur om een overzicht te krijgen van scholen waar geen leerkracht staat door het #lerarentekort!
Mocht u vragen hebben of een verkeerde melding hebben gemaakt: mail mij even.

* In deze telling zijn leerlingen die een parttime-leerkracht die extra komt werken én kinderen die een bevoegde leerkracht krijgen via een detacheringsbureau al niet meegeteld.