Lerarentekort is nu .nl

Het #lerarentekort in 2018-2019 is te groot!

Vandaag hebben minimaal 90 kinderen geen (bevoegde) leerkracht of geen onderwijs.
15 kinderen zaten vandaag thuis, terwijl er 0 kinderen werden verdeeld over andere klassen.
Vandaag waren er 4 verschillende scholen problemen gemeld (0% van alle basisscholen)

Zie ook:
91 beschikbare PO-leraren op leraarzoektbaan.nl
62 openstaande vacatures op lerarengevraagdisnu.nl
231 openstaande vacatures na de zomervakantie op lerarentekortisnu.nl


Download alle gegevens (.csv)
Statistieken Nederland of stad
Uw klas doorgeven

Dit is het probleem...

School Plaats Groep Leerlingen Oplossing
Woensdag 19 september 2018
1 SBO De Lings Tegelen mentor 7-13 jarigen 15 Klas naar huis sturen
2 De sluis Lelystad 1/2 22 Invaller via detacheringsbureau
3 Daltonschool de Driesprong Soest 1/2 25 Onbevoegde voor de klas
4 Schreuder Amsterdam 8,6/7,4 28 Anders of combinatie
Dinsdag 18 september 2018
1 De Catharijnepoort Utrecht 6 26 Directie of IB-er etc...
2 Asg obs de @rchipel Almere 3a 14 Onbevoegde voor de klas
3 Nieuw vreugd en rust Voorburg 7/8 26 Directie of IB-er etc...
4 obs Jules Verne Hoorn nieuwkomers 1 15 Klas naar huis sturen
5 Asg obs de @rchipel Almere 7a 28 Klas verdelen
6 Montessorischool Maassluis Maassluis 1/2 26 Klas naar huis sturen
7 De Marimba Purmerend 6 21 Invaller via detacheringsbureau
8 CBS De Regenboog Ridderkerk 8 32 Onbevoegde voor de klas
9 pcb meester lalleman moordrecht 7 27 Directie of IB-er etc...
10 O.b.s. Syncope Almere 5 24 Parttimer komt extra dag terug
11 De sluis Lelystad 1/2 22 Invaller via detacheringsbureau
12 Baanbreker Utrecht 7 16 Directie of IB-er etc...
13 Daltonschool de Driesprong Soest 1/2 25 Onbevoegde voor de klas
14 O.b.s. Syncope Almere 1/2c 21 Parttimer komt extra dag terug
15 Schreuder Amsterdam 8,6/7,4 28 Anders of combinatie
16 Lispeltuut Lelystad 3-4-5 25 Parttimer komt extra dag terug
Maandag 17 september 2018
1 De Marimba Purmerend 5 21 Parttimer komt extra dag terug
2 De Marimba Purmerend 6 21 Invaller via detacheringsbureau
3 pcb meester lalleman moordrecht 7 27 Invaller via detacheringsbureau
4 KC de Duizendpoot Den Bosch 7/8 26 Onbevoegde voor de klas
5 Burg. W.A.Storkschool Dwingeloo 7/8 10 Parttimer komt extra dag terug
6 De Trompetvogel Nieuwegein 7 24 Directie of IB-er etc...
7 Daltonschool de Driesprong Soest 1/2 25 Onbevoegde voor de klas
8 Weidevogels Purmerend 3/4 27 Onbevoegde voor de klas
9 O.b.s. Syncope Almere 5 24 Parttimer komt extra dag terug
10 O.b.s. Syncope Almere 1/2c 21 Parttimer komt extra dag terug
11 BS de Meule Venlo 8 25 Parttimer komt extra dag terug
12 Basisschool de Statie Sas van Gent 6 30 Directie of IB-er etc...
13 Schreuder Amsterdam 8,6/7,4 28 Anders of combinatie
Vrijdag 14 september 2018
1 pcb meester lalleman moordrecht 1-2 22 Invaller via detacheringsbureau
2 pcb meester lalleman moordrecht 7 27 Invaller via detacheringsbureau
3 Daltonschool de Driesprong Soest 1/2 25 Onbevoegde voor de klas
4 Schreuder Amsterdam 8 28 Invaller via detacheringsbureau
5 Weidevogels Purmerend 1/2 24 Anders of combinatie
6 De Trompetvogel Nieuwegein 6 31 Klas naar huis sturen
7 De Trompetvogel Nieuwegein 7 24 Klas naar huis sturen
8 Staetlansskoalle Tzum 3/4 15 Parttimer komt extra dag terug
9 Petrus Immensschool Middelburg 1 15 Onbevoegde voor de klas
10 CBS De Regenboog Ridderkerk 1/2 18 Onbevoegde voor de klas
11 Nieuw vreugd en rust Voorburg 7/8 26 Klas verdelen
12 De Bolster Sint-Michielsgestel 1/2 20 Klas verdelen
13 CBS Prinses Máxima Berkel en Rodenrijs 7 29 Directie of IB-er etc...
14 CBS Prinses Máxima Berkel en Rodenrijs 12b 23 Invaller via detacheringsbureau
15 Bs De Poorte Woensdrecht 5 26 Anders of combinatie
16 De Vlinderakker Biest-Houtakker 7-8 27 Anders of combinatie
17 de Zeppelin Heerhugowaard 5 27 Onbevoegde voor de klas
18 SBO De Griffel Heerlen b-unit 12 Anders of combinatie
19 De Marimba Purmerend 6 21 Invaller via detacheringsbureau
20 De Klaroen Maarssen 3 18 Ouder met lesbevoegdheid voor de klas
21 De Klaroen Maarssen 1/2a 22 Gepensioneerde voor de klas
Donderdag 13 september 2018
1 Willemsschool Monster 7 23 Anders of combinatie
2 SBO De Lings Tegelen mentor 7-13 jarigen 14 Parttimer komt extra dag terug
3 De Marimba Purmerend 5 25 Parttimer komt extra dag terug
4 pcb meester lalleman moordrecht 1-2 22 Invaller via detacheringsbureau
5 pcb meester lalleman moordrecht 7 27 Invaller via detacheringsbureau
6 Baanbreker Utrecht 7 16 Anders of combinatie
7 Daltonschool de Driesprong Soest 1/2 25 Onbevoegde voor de klas
8 De Trompetvogel Nieuwegein 7 24 Directie of IB-er etc...
9 Weidevogels Purmerend 3/4 28 Onbevoegde voor de klas
10 Staetlansskoalle Tzum 3/4 15 Parttimer komt extra dag terug
11 t Schrijverke Zoetermeer 7 26 Klas verdelen
12 CBS De Regenboog Ridderkerk 1/2 18 Onbevoegde voor de klas
13 De Bolster Sint-Michielsgestel 1/2 20 Klas verdelen
14 De Stuifhoek Made 1/2 24 Parttimer komt extra dag terug
15 B.S. Silvester-Bernadette Helmond 7 24 Parttimer komt extra dag terug
16 O.b.s. Syncope Almere 3 25 Parttimer komt extra dag terug
17 O.b.s. Syncope Almere 7 27 Klas verdelen
18 de Zeppelin Heerhugowaard 5 27 Onbevoegde voor de klas
19 SBO De Griffel Heerlen b-unit 12 Anders of combinatie
20 KC de Duizendpoot Den Bosch 7/8 25 Parttimer komt extra dag terug
21 De Marimba Purmerend 6 21 Invaller via detacheringsbureau
22 Prof. Dr. Kohnstammschool Goes 1-2 35 Anders of combinatie
23 Lispeltuut Lelystad 6-7-8 21 Parttimer komt extra dag terug
24 Schreuder Amsterdam 8 28 Invaller via detacheringsbureau
25 De Klaroen Maarssen 3 18 Ouder met lesbevoegdheid voor de klas
26 De Klaroen Maarssen 1/2a 22 Gepensioneerde voor de klas
Woensdag 12 september 2018
1 pcb meester lalleman moordrecht 1-2 22 Invaller via detacheringsbureau
2 pcb meester lalleman moordrecht 7 27 Invaller via detacheringsbureau
3 Sint Bernardusschool Haarlem 4/5 24 Klas verdelen
4 Baanbreker Utrecht 7 16 Anders of combinatie
5 Daltonschool de Driesprong Soest 1/2 25 Onbevoegde voor de klas
6 De Trompetvogel Nieuwegein 7 24 Directie of IB-er etc...
7 Barbaraschool Amsterdam 3/4 31 Anders of combinatie
8 De morgenster Sleeuwijk 3 20 Parttimer komt extra dag terug
9 Bs. de Regenboog Venlo-Blerick 1/2 18 Parttimer komt extra dag terug
10 O.b.s. Syncope Almere 3 25 Invaller via detacheringsbureau
11 O.b.s. Syncope Almere 7 27 Parttimer komt extra dag terug
12 CBS Prinses Máxima Berkel en Rodenrijs 10 en 260 Staking
13 Vroonestein Nieuwegein 2/3 19 Klas verdelen
14 Kontiki Vathorst 8 26 Onbevoegde voor de klas
15 CBS Prins Willem-Alexander Berkel en Rodenrijs hele school 268 Staking
16 Obs De Bosweide Ridderkerk 1 t/m 8 262 Staking
17 CBS Het Talent Den Hoorn (ZH) 1 t/m 8 320 Staking
18 De Stuifhoek Made 1/2 24 Onbevoegde voor de klas
19 Het Open Venster rotterdam iedereen 250 Klas naar huis sturen
20 CBS De Regenboog Ridderkerk alle en 305 Staking
21 Dr Rijk Kramerschool Amsterdam 8 28 Directie of IB-er etc...
22 Schreuder Amsterdam 8 28 Invaller via detacheringsbureau
23 De Klaroen Maarssen 3 18 Ouder met lesbevoegdheid voor de klas
24 De Klaroen Maarssen 1/2a 22 Gepensioneerde voor de klas
25 De Fonkel Ede 7 14 Klas verdelen
Dinsdag 11 september 2018
1 pcb meester lalleman moordrecht 7 27 Invaller via detacheringsbureau
2 Baanbreker Utrecht 7 16 Anders of combinatie
3 Daltonschool de Driesprong Soest 1/2 25 Onbevoegde voor de klas
4 Bs. de Regenboog Venlo-Blerick 1/2 18 Parttimer komt extra dag terug
5 CBS Prinses Máxima Berkel en Rodenrijs 12b 23 Invaller via detacheringsbureau
6 Vreugd en rust Voorburg 7/8 26 Klas verdelen
7 De Trompetvogel Nieuwegein 7 24 Directie of IB-er etc...
8 De Trompetvogel Nieuwegein 6 31 Gepensioneerde voor de klas
9 Paulusschool Abcoude 5 30 Onbevoegde voor de klas
10 De Marimba Purmerend 6 21 Invaller via detacheringsbureau
11 SBO De Lings Tegelen mentor 7-13 jarigen 14 Klas naar huis sturen
12 obs De Wijde Wereld Amersfoort 8 26 Klas naar huis sturen
13 CBS De Regenboog Ridderkerk 1/2 18 Onbevoegde voor de klas
14 De Marimba Purmerend 1/2 27 Invaller via detacheringsbureau
15 Prof. Dr. Kohnstammschool Goes 1-2 35 Anders of combinatie
16 O.b.s. Syncope Almere 1/2c 21 Parttimer komt extra dag terug
17 Lispeltuut Lelystad 3-4-5 25 Parttimer komt extra dag terug
18 Schreuder Amsterdam 8 28 Invaller via detacheringsbureau
19 De Klaroen Maarssen 1/2a 22 Gepensioneerde voor de klas
Maandag 10 september 2018
1 pcb meester lalleman moordrecht 7 27 Invaller via detacheringsbureau
2 Daltonschool de Driesprong Soest 1/2 25 Onbevoegde voor de klas
3 De Trompetvogel Nieuwegein 24 7 Directie of IB-er etc...
4 Bs. de Regenboog Venlo-Blerick 1/2 18 Parttimer komt extra dag terug
5 CBS Prinses Máxima Berkel en Rodenrijs 12b 23 Invaller via detacheringsbureau
6 Caeciliaschool Amersfoort 1/2 25 Onbevoegde voor de klas
7 De Trompetvogel Nieuwegein 6 31 Gepensioneerde voor de klas
8 De Marimba Purmerend 6 21 Invaller via detacheringsbureau
9 Silvester-Bernadette Helmond 6 22 Parttimer komt extra dag terug
10 CBS De Regenboog Ridderkerk 5 24 Onbevoegde voor de klas
11 CBS De Regenboog Ridderkerk 1/2 18 Onbevoegde voor de klas
12 De Marimba Purmerend ondersteuning 28 Parttimer komt extra dag terug
13 Nieuw vreugd en rust Voorburg 7/8 26 Klas verdelen
14 BS De Drieklank Oostburg 5,6,7,8 11 Parttimer komt extra dag terug
15 Prof. Dr. Kohnstammschool Goes 1-2 35 Anders of combinatie
16 5e montessorischool Watergraafsmeer Amsterdam 1-2 24 Parttimer komt extra dag terug
17 Dr Rijk Kramerschool Amsterdam 8 28 Directie of IB-er etc...
18 De Stek Houten 6b 24 Klas verdelen
19 O.b.s. Syncope Almere 5 24 Klas verdelen
20 O.b.s. Syncope Almere 1/2c 21 Parttimer komt extra dag terug
21 SBO De Wissel Veghel 8 15 Directie of IB-er etc...
22 De Marimba Purmerend 5 25 Anders of combinatie
23 Schreuder Amsterdam 8 28 Invaller via detacheringsbureau
24 De Klaroen Maarssen 1/2b 22 Parttimer komt extra dag terug
25 De Klaroen Maarssen 1/2a 22 Gepensioneerde voor de klas
Vrijdag 7 september 2018
1 pcb meester lalleman moordrecht 1-2 22 Invaller via detacheringsbureau
2 pcb meester lalleman moordrecht 7 27 Invaller via detacheringsbureau
3 Daltonschool de Driesprong Soest 1/2 25 Onbevoegde voor de klas
4 Vreewijkschool Rotterdam 6 19 Directie of IB-er etc...
5 Prof. Dr. Kohnstammschool Goes 1-2 35 Anders of combinatie
6 Basisschool Nijmegen 1-2 20 Onbevoegde voor de klas
7 bs De Springbeek Venlo 7 27 Anders of combinatie
8 Obs De Uilenburcht Beerta 4 16 Anders of combinatie
9 Kc Valkenhorst Assen 7b 17 Klas verdelen
10 Franciscus Bunde 3b 23 Onbevoegde voor de klas
11 De Marimba Purmerend 6 21 Anders of combinatie
12 De Marimba Purmerend 5 25 Parttimer komt extra dag terug
13 Ikc het palet Zoetermeer 6 21 Klas verdelen
14 Schreuder Amsterdam 8 28 Invaller via detacheringsbureau
15 Dr Rijk Kramer Amsterdam 8 28 Directie of IB-er etc...
16 PCB De Ark Almere 8 17 Invaller via detacheringsbureau
17 CBS Prinses Máxima Berkel en Rodenrijs 12b 23 Invaller via detacheringsbureau
18 KBS De Golfslag Swifterbant 7 22 Invaller via detacheringsbureau
19 obs De Viermaster Papendrecht 3 20 Directie of IB-er etc...
20 Nieuw vreugd en rust Voorburg 7/8 26 Directie of IB-er etc...
21 Sint Franciscus Brunssum 1/2 22 Parttimer komt extra dag terug
22 OBS Nicolaas Beets Rijswijk 3 28 Klas verdelen
23 OBS Harlekijn Landgraaf 7/8 28 Onbevoegde voor de klas
24 OBS Nicolaas Beets Rijswijk 1/2 26 Parttimer komt extra dag terug
25 De Klaroen Maarssen 3 18 Ouder met lesbevoegdheid voor de klas
Donderdag 6 september 2018
1 pcb meester lalleman moordrecht 1-2 22 Invaller via detacheringsbureau
2 pcb meester lalleman moordrecht 7 27 Invaller via detacheringsbureau
3 Daltonschool de Driesprong Soest 1/2 25 Onbevoegde voor de klas
4 Prof. Dr. Kohnstammschool Goes 1-2 35 Anders of combinatie
5 Basisschool Nijmegen 1-2 20 Onbevoegde voor de klas
6 Obs De Uilenburcht Beerta 4 16 Anders of combinatie
7 Lispeltuut Lelystad 6-7-8 21 Parttimer komt extra dag terug
8 De Marimba Purmerend 6 21 Anders of combinatie
9 Dr Rijk Kramer Amsterdam 8 28 Directie of IB-er etc...
10 PCB De Ark Almere 3 20 Onbevoegde voor de klas
11 KBS De Golfslag Swifterbant 7 22 Invaller via detacheringsbureau
12 obs De Viermaster Papendrecht 5 26 Directie of IB-er etc...
13 OBS Harlekijn Landgraaf 3 28 Onbevoegde voor de klas
14 Basisschool De letterdoes Maastricht 4-5 24 Parttimer komt extra dag terug
15 OBS Nicolaas Beets Rijswijk 1/2 26 Parttimer komt extra dag terug
16 De Klaroen Maarssen 3 18 Ouder met lesbevoegdheid voor de klas
17 De Fonkel Ede 7 14 Klas verdelen
18 OBS Harlekijn Landgraaf 1/2 23 Parttimer komt extra dag terug
19 Schreuder Amsterdam 8 28 Anders of combinatie
Woensdag 5 september 2018
1 pcb meester lalleman moordrecht 1-2 22 Invaller via detacheringsbureau
2 pcb meester lalleman moordrecht 7 27 Invaller via detacheringsbureau
3 Daltonschool de Driesprong Soest 1/2 25 Onbevoegde voor de klas
4 Bs. de Regenboog Venlo-Blerick 4 21 Parttimer komt extra dag terug
5 Basisschool Nijmegen 1-2 20 Onbevoegde voor de klas
6 De Marimba Purmerend 5 25 Parttimer komt extra dag terug
7 Dr Rijk Kramer Amsterdam 8 28 Directie of IB-er etc...
8 PCB De Ark Almere 7 22 Onbevoegde voor de klas
9 CBS Prinses Máxima Berkel en Rodenrijs 12b 23 Invaller via detacheringsbureau
10 Keuchenius Oud-Beijerland 1/2 20 Onbevoegde voor de klas
11 KBS De Golfslag Swifterbant 7 22 Invaller via detacheringsbureau
12 obs De Viermaster Papendrecht 5 26 Directie of IB-er etc...
13 Kindcentrum Amby Maastricht 3 25 Directie of IB-er etc...
14 OBS Den Bussel Kaatsheuvel 6 25 Parttimer komt extra dag terug
15 De Mijlpaal Amsterdam 8 25 Onbevoegde voor de klas
16 Montessorischool De boog Nieuw-Vennep 6,7,8 25 Klas verdelen
17 OBS Harlekijn Landgraaf 1/2 24 Parttimer komt extra dag terug
18 Knotwilg Amsterdam 1-2 20 Onbevoegde voor de klas
19 De Klaroen Maarssen 3 18 Ouder met lesbevoegdheid voor de klas
20 't Palet Vlijmen 8 19 Parttimer komt extra dag terug
21 Schreuder Amsterdam 8 28 Anders of combinatie
22 basisschool Amersfoort 4 26 Anders of combinatie
Dinsdag 4 september 2018
1 pcb meester lalleman moordrecht 7 27 Invaller via detacheringsbureau
2 Daltonschool de Driesprong Soest 1/2 25 Onbevoegde voor de klas
3 Silvester-Bernadette Helmond 5 23 Invaller via detacheringsbureau
4 Lispeltuut Lelystad 3-4-5 25 Parttimer komt extra dag terug
5 De Marimba Purmerend 6 21 Anders of combinatie
6 CBS Prinses Máxima Berkel en Rodenrijs 12b 23 Invaller via detacheringsbureau
7 obs De Viermaster Papendrecht 5 26 Directie of IB-er etc...
8 Omnibus Almere 3 24 Anders of combinatie
9 basisschool de Blokkendoos Loon op Zand 3a 21 Parttimer komt extra dag terug
10 Klavertje Vier Hoofddorp 1/2 25 Onbevoegde voor de klas
11 O.b.s. Syncope Almere 1/2 21 Parttimer komt extra dag terug
12 Gabrielschool Delft 5 20 Parttimer komt extra dag terug
13 Gabrielschool Harnaschpolder Delft 8 21 Onbevoegde voor de klas
14 Wereldschool amsterdam Amsterdam 1/2 15 Invaller via detacheringsbureau
15 Na antonius Axel 5 30 Klas verdelen
16 't Palet Vlijmen 8 19 Parttimer komt extra dag terug
17 Mytylschool de Brug Rotterdam ds 3/4 9 Parttimer komt extra dag terug
18 OBS Harlekijn Landgraaf 1/2 23 Parttimer komt extra dag terug
19 Schreuder Amsterdam 8 28 Anders of combinatie
20 basisschool Amersfoort 4 26 Anders of combinatie
Maandag 3 september 2018
1 pcb meester lalleman moordrecht 7 27 Invaller via detacheringsbureau
2 Daltonschool de Driesprong Soest 1/2 25 Onbevoegde voor de klas
3 De Marimba Purmerend 6 21 Anders of combinatie
4 CBS Prinses Máxima Berkel en Rodenrijs 12b 23 Invaller via detacheringsbureau
5 Omnibus Almere 3 24 Anders of combinatie
6 Klavertje Vier Hoofddorp 1/2 25 Onbevoegde voor de klas
7 O.b.s. Syncope Almere 1/2 21 Parttimer komt extra dag terug
8 Catamaran Amsterdam 4 23 Onbevoegde voor de klas
9 De Klaroen Maarssen 1/2 22 Parttimer komt extra dag terug
10 't Palet Vlijmen 8 19 Anders of combinatie
11 bs Mandegoud Kloosterburen 3-8 74 Anders of combinatie
12 Mytylschool de Brug Rotterdam ds 3/4 9 Parttimer komt extra dag terug
13 Basisschool Zwijndrecht 5/6 22 Anders of combinatie
14 Nieuw vreugd en rust Voorburg 7/8 26 Klas verdelen
15 't Palet Vlijmen 1-2 15 Onbevoegde voor de klas
16 ASG obs de @rchipel Almere 6c 28 Ouder met lesbevoegdheid voor de klas
17 Asg obs de @rchipel Almere 1,2,3,4, plusleerlingen 25 Anders of combinatie
18 Asg obs de @rchipel Almere 1, 2,3,4 gymleerkracht 170 Anders of combinatie
19 Asg obs de @rchipel Almere 6a 28 Parttimer komt extra dag terug
20 basisschool de Blokkendoos Loon op Zand 3a 21 Invaller via detacheringsbureau
21 SO De Spinaker Alkmaar 4 12 Anders of combinatie
22 Schreuder Amsterdam 8 28 Anders of combinatie
23 IKC Zeven Zeeën Amsterdam 3 17 Invaller via detacheringsbureau
24 IKC NoordRijk Amsterdam 3 22 Directie of IB-er etc...
25 De Opslach Franeker 4 29 Anders of combinatie
Vrijdag 31 augustus 2018
1 pcb meester lalleman moordrecht 1-2 22 Invaller via detacheringsbureau
2 pcb meester lalleman moordrecht 7 27 Invaller via detacheringsbureau
3 Daltonschool de Driesprong Soest 1/2 25 Onbevoegde voor de klas
4 SBO De Lings Tegelen mentor 7-13 jarigen 14 Klas naar huis sturen
5 CBS De Regenboog Ridderkerk bewegingsonderwijs aantal en ivm werkdrukverlaging 25 Anders of combinatie
6 Basisschool Nijmegen 1-2 20 Onbevoegde voor de klas
7 CBS Prinses Máxima Berkel en Rodenrijs 12b 23 Invaller via detacheringsbureau
8 obs De Viermaster Papendrecht 3 20 Directie of IB-er etc...
9 obs 't Einder Gemert 7 22 Parttimer komt extra dag terug
10 Bs de Vlinderboom Maastricht 4 30 Klas verdelen
11 B.S. de Horizon Heerlen gr. 1/2 20 Onbevoegde voor de klas
12 B.S. Eikenderveld Heerlen 7/8 14 Onbevoegde voor de klas
13 OBS Het Zand Utrecht 6b 24 Parttimer komt extra dag terug
14 De Rank Veldhoven 4/5 24 Gepensioneerde voor de klas
15 basisschool Amersfoort 4 26 Anders of combinatie
16 De Klaroen Maarssen 3 18 Ouder met lesbevoegdheid voor de klas
Donderdag 30 augustus 2018
1 pcb meester lalleman moordrecht 1-2 22 Invaller via detacheringsbureau
2 pcb meester lalleman moordrecht 7 27 Invaller via detacheringsbureau
3 Daltonschool de Driesprong Soest 1/2 25 Onbevoegde voor de klas
4 Basisschool Nijmegen 1-2 20 Onbevoegde voor de klas
5 OBS Harlekijn Landgraaf 4 27 Directie of IB-er etc...
6 OBS Het Zand Utrecht 6b 24 Parttimer komt extra dag terug
7 obs 't Einder Gemert 7/8 22 Parttimer komt extra dag terug
8 CBS Groen van Prinsterer Barendrecht 3 25 Invaller via detacheringsbureau
9 De Rank Veldhoven 4/5 24 Gepensioneerde voor de klas
10 basisschool Amersfoort 4 26 Anders of combinatie
11 De Klaroen Maarssen 3 18 Ouder met lesbevoegdheid voor de klas
Woensdag 29 augustus 2018
1 pcb meester lalleman moordrecht 1-2 22 Invaller via detacheringsbureau
2 pcb meester lalleman moordrecht 7 27 Invaller via detacheringsbureau
3 Basisschool Nijmegen 1-2 20 Onbevoegde voor de klas
4 CBS Prinses Máxima Berkel en Rodenrijs 12b 23 Invaller via detacheringsbureau
5 BS De Meule Venlo 1/2 23 Parttimer komt extra dag terug
6 OBS Harlekijn Landgraaf 4 27 Directie of IB-er etc...
7 OBS Harlekijn Landgraaf 1/2 26 Directie of IB-er etc...
8 Daltonschool de Driesprong Soest 1/2 25 Onbevoegde voor de klas
9 IKC Zeven Zeeën Amsterdam 4/5 22 Onbevoegde voor de klas
10 mytylschool de brug vso Rotterdam 6 9 Parttimer komt extra dag terug
11 BS De Regenboog Utrecht 7, 7/8 en 8 74 Anders of combinatie
12 De Rank Veldhoven 4/5 24 Gepensioneerde voor de klas
13 basisschool Amersfoort 4 26 Anders of combinatie
14 De Klaroen Maarssen 3 18 Ouder met lesbevoegdheid voor de klas
Dinsdag 28 augustus 2018
1 pcb meester lalleman moordrecht 7 27 Invaller via detacheringsbureau
2 CBS Prinses Máxima Berkel en Rodenrijs 12b 23 Invaller via detacheringsbureau
3 OBS Harlekijn Landgraaf 4 27 Directie of IB-er etc...
4 Daltonschool de Driesprong Soest 1/2 25 Invaller via detacheringsbureau
5 IKC Zeven Zeeën Amsterdam 5 25 Invaller via detacheringsbureau
6 De Klaroen Maarssen 1/2b 22 Parttimer komt extra dag terug
7 Petraschool Nunspeet 1/2 26 Anders of combinatie
8 De Rank Veldhoven 4/5 24 Gepensioneerde voor de klas
9 mytylschool de brug vso Rotterdam d123 9 Parttimer komt extra dag terug
10 Ikc Het Palet Zoetermeer 4 29 Onbevoegde voor de klas
11 CBS De Regenboog Lansingerland 8 24 Anders of combinatie
12 St. Josephschool Hooglanderveen 8 28 Anders of combinatie
13 basisschool Amersfoort 4 26 Anders of combinatie
14 PWA Nijkerk 1/2 25 Invaller via detacheringsbureau
Maandag 27 augustus 2018
1 OBS Den Bussel Kaatsheuvel 1-2 26 Onbevoegde voor de klas
2 Max Havelaarschool Delft 7 27 Gepensioneerde voor de klas
3 daltonschool de driesprong soest 1/2 25 Onbevoegde voor de klas
4 De Rank Veldhoven 4/5 24 Gepensioneerde voor de klas
5 Bs de Pas Helden 4-5 30 Parttimer komt extra dag terug
6 Kindcentrum Amby Maastricht 1/2 22 Onbevoegde voor de klas
7 St. Josephschool Hooglanderveen 8 28 Anders of combinatie
8 Obs Leemvoort Westendorp 1/2 15 Parttimer komt extra dag terug
9 Paulusschool Zoetermeer 4 25 Onbevoegde voor de klas
10 basisschool uden 3/4 28 Onbevoegde voor de klas
11 Obs Kortland Krimpen aan den IJssel 6 23 Directie of IB-er etc...
12 Ikc het palet Zoetermeer 6 21 Parttimer komt extra dag terug
13 PWA Nijkerk 1/2 25 Invaller via detacheringsbureau
14 De Klaroen Maarssen 1/2b 22 Parttimer komt extra dag terug
Vrijdag 24 augustus 2018
1 De Rank Veldhoven 4/5 24 Gepensioneerde voor de klas
2 De Zeveneik Bingelrade unit 6/7/8 35 Directie of IB-er etc...
Donderdag 23 augustus 2018
1 De Rank Veldhoven 4/5 24 Gepensioneerde voor de klas
Woensdag 22 augustus 2018
1 De Rank Veldhoven 4/5 24 Gepensioneerde voor de klas
Dinsdag 21 augustus 2018
1 St. Jozef Geldrop 8 27 Anders of combinatie
2 De Rank Veldhoven 4/5 24 Gepensioneerde voor de klas
Maandag 20 augustus 2018
1 De Rank Veldhoven 4/5 24 Gepensioneerde voor de klas

Uw tekort doorgeven?

Wanneer speelde dit?
formaat: dd-mm-jjjj

+ extra datum toevoegen
Wat is de naam van de school?
Anoniem melden? Gebruik basisschool
In welke plaats?
Om welke groep gaat het?
Aantal leerlingen in de groep?
Hoe is het 'opgelost'?
Wat is uw emailadres?
Voor mogelijkheid verwijderen registratie

Over deze website
Naar aanleiding van wat tweets op 26 januari 2018 is deze website in het leven geroepen. Vanaf 9 juni was de site in overleg met @poinactie gesloten, maar ook weer heropend per 14 augustus 2018.
En dit alles vanwege het #lerarentekort!
Contact? Mail mij even.